IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    не е един
    затова по-долу говорих за тълпата, пък те някой колеги скокнаха обидени...

    Някаква мини паника си създават инвеститорчетата сами.. Ако бяха по прозорливи щяха да се сетят за какво говори това че пакетните сделки минават в горната част на спреда
    Но така е, на тези пазари уроците са скъпи...
    Много къдрава броика мина.Мисля,че поне един от зорлийте приключи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Тъй като аз бях продавач не мога да ти кажа кой друг продава, но мога да ти кажа кой купи моите бройки - Елана Трейдинг.
      С кои платформи могат да се виждат продавачи и купувачи?
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Мдаа , за днес приключих с покупките .

        Утре пак съм на линия ако има излишни артии или недоволни акционери

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Пичове кой посредник ви продава?
          не е един
          затова по-долу говорих за тълпата, пък те някой колеги скокнаха обидени...

          Някаква мини паника си създават инвеститорчетата сами.. Ако бяха по прозорливи щяха да се сетят за какво говори това че пакетните сделки минават в горната част на спреда
          Но така е, на тези пазари уроците са скъпи...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Пичове кой посредник ви продава?
            Тъй като аз бях продавач не мога да ти кажа кой друг продава, но мога да ти кажа кой купи моите бройки - Елана Трейдинг.

            Коментар


            • Пичове кой посредник ви продава?

              Коментар


              • Мине ли под 1.97 лв за акция, ще стане интересно.

                Коментар


                • Всеки има своя стратегия..... Наистина в момента логиката сочи да се случва точно това, което се случва, но аз този път залагам на обратната логика и няма да наливам масло в огъня както всичко останали. Ще си нося сам риска...... Миналата година беше добра, ще я изчакам и тази година................Лошото е че в момента цялата борса е зле та не може и да се мисли за спекулации. Та предвид на това да му мислят спекулантите. Въпреки логиката оставам тук твърдо за сега и наблюдавам мача.....

                  Успех на всички.....

                  Коментар


                  • Дългоочакваната корекцийка май започна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Ами писах го по-долу.. тълпата явно предпочита да си ръси на пазар и да мачка цената, вместо да договаря пакетно по тел.
                      Карай, такива прочистващи офанзиви са си полезни за бъдещето развитие на позицията
                      Тълпата не е чак толкова глупава - никой не иска да държи акция, когато не се знае какво я очаква при по-сериозна конфорнтация между Украйна и Русия.

                      Аз затова се поосвободих малко тук. Все още имам акции и все още се надявам на сериозен ръст в размер на стотици проценти, но при текущата ситуация просто рискът не си заслужава чак толкова.

                      Предпочитам ако трябва да пропусна ползи от това, че съм продал сега, вместо да съм на загуба от това, че държа до дупка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Ами писах го по-долу.. тълпата явно предпочита да си ръси на пазар и да мачка цената, вместо да договаря пакетно по тел.
                        Карай, такива прочистващи офанзиви са си полезни за бъдещето развитие на позицията
                        Батя , недей да делиш търгуващите на "тълпата" и "Аз" . Както писах преди около месец при такива акции / групата / най-важен е сантимента .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                          Благодаря Батя Голямо мазало
                          Ами писах го по-долу.. тълпата явно предпочита да си ръси на пазар и да мачка цената, вместо да договаря пакетно по тел.
                          Карай, такива прочистващи офанзиви са си полезни за бъдещето развитие на позицията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Продавача е през кобос, затова.
                            Благодаря Батя Голямо мазало
                            Last edited by termit; 14.05.2014, 13:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                              Защо при сделка не ми показва продавач?Сигурно съм стотния питащ,ама не мога да намеря нищо по въпроса
                              Продавача е през кобос, затова.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Паниката не е добър съветник. Човек прави откровени глупости под нейно въздействие
                                При положение че на пазара има пакетен купувач, който както се видя мин. седмица беше готов да плаща по 2,17-2,18 за пакети от десетки хил. акции, ти да ръсиш по пазар и да мачкаш цената за да пласираш мизерни бройки, вместо да потърсиш съдействие от брокера си...
                                Абе верно е че си трябва и храна за акулите...
                                Не се изнервяй пък и ти сега, че вземеш ли да изръсиш и твоите картони ...и играта тръгва към посока номинал
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X