IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • еййй тоя лаг най накрая задейства , фашагите падат тимажиите катерят .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
      Хайде сега вкупом да си признаете - на кой лабавите нерви не му издържаха и продадоха>
      Никой нищо не продавал бе. Всички са купили на 70 ст. и не продават. А това че в твоята платформа излизат седлки за продажба е бъг в платформата. Обади се на ИП да го оправи.
      Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
        Хайде сега вкупом да си признаете - на кой лабавите нерви не му издържаха и продадоха>
        Говори в множествено число

        Коментар


        • Хайде сега вкупом да си признаете - на кой лабавите нерви не му издържаха и продадоха>
          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

          Коментар


          • До сега ги редиха надолу, сега ги дръпнаха. Какво като не мога да ги продам евтино ще им искам повече пари ли?!?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              играч си, признавам
              Просто ме съблазни тая десетка на екран

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                Когато ти прибрах 10-те к. на 2.14
                играч си, признавам

                Коментар


                • Еййй браво бе да не повярва човек.Поразмърда се коритото.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                    Тоз *** съм го ял, кофти е
                    Когато ти прибрах 10-те к. на 2.14

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Такааа, лесно се продава на евтиния в бичи тренд... Да видим сега как се купува, като всички са чакали да видят дънце и тогава да си купят... дали ще има евтини акцийки за всички желаещи!?
                      Тоз *** съм го ял, кофти е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Такааа, лесно се продава на евтиния в бичи тренд... Да видим сега как се купува, като всички са чакали да видят дънце и тогава да си купят... дали ще има евтини акцийки за всички желаещи!?
                        Че на хората за какво им е да купуват ?!

                        Те само си коментират !

                        Коментар


                        • Такааа, лесно се продава на евтиния в бичи тренд... Да видим сега как се купува, като всички са чакали да видят дънце и тогава да си купят... дали ще има евтини акцийки за всички желаещи!?

                          Коментар


                          • Флагмана се държи като третокласна гемийка.Уж флагман пък прогнило корито .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                              Може и до 6-7-8 лева да стигне цената, но не ми се чака с години.

                              Колега и аз съм съгласен с теб на 100%, че цената ще е повече от тези цифрички, които си написал. Понеже обичам числата и тази акция има огромен потенциал и за повече, аз съм твърдо hold, докато не минем тези цифри, които си написал
                              И каква алтернатива има като не ти се чака с години?

                              Коментар


                              • Може и до 6-7-8 лева да стигне цената, но не ми се чака с години.

                                Колега и аз съм съгласен с теб на 100%, че цената ще е повече от тези цифрички, които си написал. Понеже обичам числата и тази акция има огромен потенциал и за повече, аз съм твърдо hold, докато не минем тези цифри, които си написал

                                Коментар

                                Working...
                                X