IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
    E чак пък повсеместен оптимизъм не бих го нарекъл. Аз наприемер съм песимост, но с
    годините се научих, че точно в такива моменти трябва да се инвестира.
    Чудел си се дали под 2 лв. да не си вземеш, а на 1,30-1,40 лв. миналата година къде беше?
    И аз си взех както всички останали на 1,31. Месец и половина по-късно размислих и продадох на 1,35. Определено не беше най-великата сделка. Трябваха ми пари да купувам Свилоза на 90 стотинки и ПИБ на 2,24. Прецених, че трябва да се финансирам от Хима. Взех и малко БСО, но там нещата са на фитка и не е пораснало повече. Изхождах от идеята, че при изпълнение на вашите очаквания за хима другите позиции ще пораснат повече, а при несбъдване няма да нося този риск. Лично аз съм доволен от избора си.
    Алее, аз съм безнадежден оптимист за пазара. Нафрашкан съм до козирката с акции. Просто харесвам малко по-други неща. Въпреки всичко имам малко под 1 процент от портфейла си в привилегировани ХИМ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Хич не ми харесва сентимента при Хима. Цари повсемествен оптимизъм. Според анкетата на БигБеър няма по-подценена позиция. Акцията леко възстанови и всички изскочиха с фанфарите. Няма отчаяние, няма разочаовани. Все още всички си стискат акциите. Сякаш всички пишман спекуланти са до козирката с акции. Преди време се колебаех дали да не си взема малко акции под 2 лева, но при този сентимент не бих пипнал.
      Представят се добре само позициите на пенсионните фондове. За сега не виждам смисъл да излизам от там и да влизам тук.
      E чак пък повсеместен оптимизъм не бих го нарекъл. Аз наприемер съм песимост, но с
      годините се научих, че точно в такива моменти трябва да се инвестира.
      Чудел си се дали под 2 лв. да не си вземеш, а на 1,30-1,40 лв. миналата година къде беше?
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Хич не ми харесва сентимента при Хима. Цари повсемествен оптимизъм. Според анкетата на БигБеър няма по-подценена позиция. Акцията леко възстанови и всички изскочиха с фанфарите. Няма отчаяние, няма разочаовани. Все още всички си стискат акциите. Сякаш всички пишман спекуланти са до козирката с акции. Преди време се колебаех дали да не си взема малко акции под 2 лева, но при този сентимент не бих пипнал.
        Представят се добре само позициите на пенсионните фондове. За сега не виждам смисъл да излизам от там и да влизам тук.
        В болтнатото ти е грешката! Да смяташ че 30-тина човека са всички инвеститори на пазара ни и още повече всички които са и ще бъдат заинтересовани от Хим
        Има още много които ще си правят пакетите и още много нови, които тепърва ще влизат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
          Какво имаш предвид ?
          Спокойно винкел, бъзиках се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            И сега ние трябва да плачем ли?
            Трябва да се радваме, Софиксе!

            Като почнат да ти доверяват на ухо, че няма да пипат акцията, да знайш, че са надиплили кайметата и дебнат кога ше падне танкана да напълнят найлоновите торбички от Лидъла....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              винкел, да не смени стратегията

              П.С. Не ти се бъркам ,търгувай спокойно...
              Какво имаш предвид ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                ...За сега не виждам смисъл да излизам от там и да влизам тук.
                И сега ние трябва да плачем ли?

                Коментар


                • Хич не ми харесва сентимента при Хима. Цари повсемествен оптимизъм. Според анкетата на БигБеър няма по-подценена позиция. Акцията леко възстанови и всички изскочиха с фанфарите. Няма отчаяние, няма разочаовани. Все още всички си стискат акциите. Сякаш всички пишман спекуланти са до козирката с акции. Преди време се колебаех дали да не си взема малко акции под 2 лева, но при този сентимент не бих пипнал.
                  Представят се добре само позициите на пенсионните фондове. За сега не виждам смисъл да излизам от там и да влизам тук.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Кюфтак ли ще минава?
                    Ще да е много постен май... соев?
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                      Най-интересното винаги е в края
                      Кюфтак ли ще минава?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        И какво сега купувачът не се ли наяде или ще има и десерт?
                        Най-интересното винаги е в края

                        Коментар


                        • И какво сега купувачът не се ли наяде или ще има и десерт?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                            Просто ме съблазни тая десетка на екран
                            винкел, да не смени стратегията

                            П.С. Не ти се бъркам ,търгувай спокойно...

                            Коментар


                            • Кой изсипва с голямата кофа?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                                Може и до 6-7-8 лева да стигне цената, но не ми се чака с години.

                                Колега и аз съм съгласен с теб на 100%, че цената ще е повече от тези цифрички, които си написал. Понеже обичам числата и тази акция има огромен потенциал и за повече, аз съм твърдо hold, докато не минем тези цифри, които си написал
                                и аз съм hold ама гащите замирисаха

                                Коментар

                                Working...
                                X