IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bugi men Разгледай мнение
    Не е ли по-добре право нагоре....
    Щом на вожда Ташунко му се повреди сама и му стана безинтересно работата
    може и да стане.

    Коментар


    • А пък най-добре ще е, ако следващата сделка стане направо на ниво 4.00лв.

      Коментар


      • Не е ли по-добре право нагоре....

        Коментар


        • Като гледам под 2,14 предлагане няма,дали няма да поеме рязко на север.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
            2%
            Аз не съм толкова алчен. На мен ми стигат и 1.8% на ден
            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

            Коментар


            • Мен също този ми е ок, но ще съм и доволен на всеки стига да е зелен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bugi men Разгледай мнение
                Какъв растеж дневно те удовлетворява пич
                2%

                Коментар


                • Какъв растеж дневно те удовлетворява пич

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Що така бре?
                    Не се оформя растеж очевидно, ти накъде я мислиш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                      Днес настрани!
                      Настрани у лево , или настрани у десно ?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                        Днес настрани!
                        Що така бре?

                        Коментар


                        • Днес настрани!

                          Коментар


                          • А истината не се ли крие в предстоящите евроизбори и след 25 мой?

                            Коментар


                            • Батя, през последните пет години позицията не се търгува съобразно фундамент. Лично аз не си спомням някакво събитие свързано със самата компания да е оказвало влияние върху цената. Търгува се изцяло въз основа на сентимента. Това е компанията, която най-добре отразява настроенията на дребните играчи и чужденците. Наблюденията ми са, че когато чужденците бягат спреда между обикновената и привилегията расте, когато се връщат се свива.
                              През последните години се бореха две мнения. Едното беше, че цената е безумно ниска, в което има доста логика. Другото беше на ОК, че нещо не е така като трябва. Мисълта ми беше, че когато има консенсус, че едното мнение е правилно трябва да се действа на обратно.
                              Изобщо не твърдя, че хима ще пада в условия на бичи пазар. Просто за мен тайминга за влизане не е сега. Всеки си има стратегия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                                E чак пък повсеместен оптимизъм не бих го нарекъл. Аз наприемер съм песимост, но с
                                годините се научих, че точно в такива моменти трябва да се инвестира.
                                Чудел си се дали под 2 лв. да не си вземеш, а на 1,30-1,40 лв. миналата година къде беше?
                                И аз си взех както всички останали на 1,31. Месец и половина по-късно размислих и продадох на 1,35. Определено не беше най-великата сделка. Трябваха ми пари да купувам Свилоза на 90 стотинки и ПИБ на 2,24. Прецених, че трябва да се финансирам от Хима. Взех и малко БСО, но там нещата са на фитка и не е пораснало повече. Изхождах от идеята, че при изпълнение на вашите очаквания за хима другите позиции ще пораснат повече, а при несбъдване няма да нося този риск. Лично аз съм доволен от избора си.
                                Алее, аз съм безнадежден оптимист за пазара. Нафрашкан съм до козирката с акции. Просто харесвам малко по-други неща. Въпреки всичко имам малко под 1 процент от портфейла си в привилегировани ХИМ.

                                Коментар

                                Working...
                                X