IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В мътна вода голема риба се лови .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Генерале, аз преди 3 месеца предвидих 1.82 за Химимпорт и 50 ст. за Зрънчо. Това са моите таргети при низходящо движение, т.е на тези нива бих ловил ками. Не препоръчвам никому нищо обаче. Имам акции на Химимпорт, купени 80% на 1.20 и 20% на около 2.20.
      Това,което си прогнозирал....ами там вече сме били.Така че,всичко е възможно.А това,че някой върти латерната,си е добре.Когато "Титаник" е потъвал,музиката е свирила до самия край.Никой не е оцелял...

      Коментар


      • Много хора сме се наточили да купуваме на цени около и под 2 лева, но все си мисля, че емоциите ще свърша след ден-два и може и да не видим чак такива цени, въпреки че вече сме близо до тях. Ще поживеем, ще видим!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
          Само на 5 стотинки сме от цената,на която ще замижам и ще допълвам.Това,което не знам е колко ще паднем под 2 лева.Подобни са съжденията ми по всички позиции на ТИМ.И изобщо не е свързано с предстоящите политически сътресения у нас.Дали съм прав???Хайде де,наистина ли някой от кудкудяците се съмнява...
          Генерале, аз преди 3 месеца предвидих 1.82 за Химимпорт и 50 ст. за Зрънчо. Това са моите таргети при низходящо движение, т.е на тези нива бих ловил ками. Не препоръчвам никому нищо обаче. Имам акции на Химимпорт, купени 80% на 1.20 и 20% на около 2.20.

          Коментар


          • Само на 5 стотинки сме от цената,на която ще замижам и ще допълвам.Това,което не знам е колко ще паднем под 2 лева.Подобни са съжденията ми по всички позиции на ТИМ.И изобщо не е свързано с предстоящите политически сътресения у нас.Дали съм прав???Хайде де,наистина ли някой от кудкудяците се съмнява...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Плувай гетоффффф, плувай!
              На който заслужава съм отговорил в конкретика на ЛС
              Е, въпросът си беше малко неудобен, не съм очаквал и друг отговор. Как да отговориш като все си от страната на булката. Ама ти ще се оправиш, да му мисли сектата ти като си загуби парите следващия път...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Плувай гетоффффф, плувай!
                На който заслужава съм отговорил в конкретика на ЛС
                Батка не им се връзвай на манипулациите .

                Остави ги да правят каквото си искат ... или да си приказват каквото искат .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Плувай гетоффффф, плувай!
                  На който заслужава съм отговорил в конкретика на ЛС
                  извади ме поне мен от игнора, за да можем да си споделяме и профита и мъката на лс.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Плувай гетоффффф, плувай!
                    На който заслужава съм отговорил в конкретика на ЛС

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Ми човека има репа...

                      a и други избушеняци не останаха ненабалончени на хоризонта
                      Last edited by precakanoto; 06.06.2014, 13:46.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Голяма мъка е твоето... плюеш по "стария", но не можеш да откъснеш поглед от канчето му
                        Ами след като пускаш празно за пълно с това, че е хубаво да имаш акция, от която можеш да се отървеш пакетно по всяко време кажи с две приказки дали продаде пакет или не? Какви са тези недомлъвки. Кажи преди да започнеш отново да баламосваш тълпата.. По принцип въобще не ме интересуваш ти или канчето ти, ала няма нужда да се правиш отново на велик постфактум след три-четири месеца..Направи се на велик сега!

                        Коментар


                        • какви репа, чужденците големите здраво купуват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
                            Не искам да обиждам акционерите тук, но това е най-трагикомичната акция на БФБ.Тръгне да се срива и подплашени спекулантчета започват отчаяно с 10-20 бройки да крепят положението.Това е още един знак за реалната ситуация.
                            +1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              С други думи ако акцията падне ще е продал, ако се вдигне - няма да е продал...
                              Голяма мъка е твоето... плюеш по "стария", но не можеш да откъснеш поглед от канчето му
                              Last edited by Батя; 06.06.2014, 12:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Ми човека има репа...
                                С други думи ако акцията падне ще е продал, ако се вдигне - няма да е продал...

                                Коментар

                                Working...
                                X