IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Разбирам ако ги чакате на 1,50 примерно, но за 5-10 ст. струва ли си риска?
    Като има свободен кеш защо не

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      2,05 действително е ключово ниво. Ако то падне вече 1,90 не мърда.
      Още в понеделник ще е с ряз надолу

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Може, може..Аз лично при Химимпорт не си правя експерименти, не случайно е единствената акция, при която само допълвам. Ако пък не видим моите таргети ще видим възходящо движение на добри цени, все е добре. Само да не видим под 1.80, че тогава няма да е приятно за никого
        Аааааааа що бе за мен ще е добре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Абе може и доста под 2 лв да се купува.Нищо се не знае
          Може , прав си .

          Друга артия .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Много хора сме се наточили да купуваме на цени около и под 2 лева, но все си мисля, че емоциите ще свърша след ден-два и може и да не видим чак такива цени, въпреки че вече сме близо до тях. Ще поживеем, ще видим!
            Абе може и доста под 2 лв да се купува.Нищо се не знае

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Изчакай под 2 лв и ще понакупим заедно.
              Разбирам ако ги чакате на 1,50 примерно, но за 5-10 ст. струва ли си риска?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                Само на 5 стотинки сме от цената,на която ще замижам и ще допълвам.Това,което не знам е колко ще паднем под 2 лева.Подобни са съжденията ми по всички позиции на ТИМ.И изобщо не е свързано с предстоящите политически сътресения у нас.Дали съм прав???Хайде де,наистина ли някой от кудкудяците се съмнява...
                Изчакай под 2 лв и ще понакупим заедно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                  Хахахха

                  Да се позабършем малко че се поокапахме

                  Честито на продалите
                  Last edited by vankel; 06.06.2014, 16:00.

                  Коментар


                  • На БФБ да продаваш за да влезеш на -10% не си струва, това е за нормалните борси. Виж -30-40 % е друга работа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 0123456 Разгледай мнение
                      Да, така е. И аз излизам от ХИМ тези дни на 2,10-2,14 с идеята да влезна под 1.90. .......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                        Следват почивни дни, след които често сантимента се обръща. 2-3 % не са кой знае какво, ако човек наистина е решил да прави нещо. На моята графика разкрасявана преди няколко месеца 2,05 е ключово ниво.

                        Не препоръчвам нищо никому!
                        2,05 действително е ключово ниво. Ако то падне вече 1,90 не мърда.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Колко е готино само да имаш ликвидна акция, със силно търсене на пакети...
                          Да, така е. И аз излизам от ХИМ тези дни на 2,10-2,14 с идеята да влезна под 1.90. Кой ги върти пакетите там вчера- днес. Имаш ли представа?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                            Следват почивни дни, след които често сантимента се обръща. 2-3 % не са кой знае какво, ако човек наистина е решил да прави нещо. На моята графика разкрасявана преди няколко месеца 2,05 е ключово ниво.

                            Не препоръчвам нищо никому!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Много хора сме се наточили да купуваме на цени около и под 2 лева, но все си мисля, че емоциите ще свърша след ден-два и може и да не видим чак такива цени, въпреки че вече сме близо до тях. Ще поживеем, ще видим!
                              Следват почивни дни, след които често сантимента се обръща. 2-3 % не са кой знае какво, ако човек наистина е решил да прави нещо. На моята графика разкрасявана преди няколко месеца 2,05 е ключово ниво.

                              Не препоръчвам нищо никому!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                                Много хора сме се наточили да купуваме на цени около и под 2 лева, но все си мисля, че емоциите ще свърша след ден-два и може и да не видим чак такива цени, въпреки че вече сме близо до тях. Ще поживеем, ще видим!
                                Може, може..Аз лично при Химимпорт не си правя експерименти, не случайно е единствената акция, при която само допълвам. Ако пък не видим моите таргети ще видим възходящо движение на добри цени, все е добре. Само да не видим под 1.80, че тогава няма да е приятно за никого

                                Коментар

                                Working...
                                X