IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Скоро пак ще иде там.Виж какъв цирк е в паркамента пак.Кой каквото може за последно урежда.
    Точно заради тея в парламента не искам да купувам сега, защото ако дойде ГЕРБ и не се знае какъв дефицит ще открият като миналия път като дойдоха на власт. Помня че тогава всеки чакаше да дойде ГЕРБ и като спечелиха вместо да се вдига борсата всичко падна надолу

    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
      га я даваха на 1.65 де спа
      Тогава и аз се бях уплашил да не падне борда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
        Аз ще я чакам тогава на 1,80 Ако някой иска да дава 10000бр. на тая ценада ми пише на лични преди да е станало късно


        Не е препоръка, за вземане на решение
        Скоро пак ще иде там.Виж какъв цирк е в паркамента пак.Кой каквото може за последно урежда.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
          га я даваха на 1.65 де спа

          Имаше времена когато и на 1,20-1,30 я продаваха тази книга.
          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
            Аз ще я чакам тогава на 1,80 Ако някой иска да дава 10000бр. на тая ценада ми пише на лични преди да е станало късно


            Не е препоръка, за вземане на решение
            га я даваха на 1.65 де спа
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Аз ще я чакам тогава на 1,80 Ако някой иска да дава 10000бр. на тая ценада ми пише на лични преди да е станало късно


              Не е препоръка, за вземане на решение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Тоест ако няма изсипване в понеделник, ще дигнеш акцията над 2 лева
                Нито ще сипва,нито ще качва,най-вероятно ще консолидира в следващите 3-4
                месеца,като в края на годината пак ще доближи цена от 2,40,а след нова година
                пълна газ до нови висоти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  След като днес не се получи изсипване, очаквам в понеделник вече да стане. Иначе се очертава цени под два лева скоро да не видим.
                  Тоест ако няма изсипване в понеделник, ще дигнеш акцията над 2 лева

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                    ПОД два лева или НАД два лева?
                    Виж сценария за миналата година,тази година вероятно ще се повтори ако
                    няма прекалено лоши новини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                      След като днес не се получи изсипване, очаквам в понеделник вече да стане. Иначе се очертава цени под два лева скоро да не видим.
                      ПОД два лева или НАД два лева?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                        Какво те кара да мислиш че в понеделник ще се сипва с голямата кофа?
                        Огромното количество вътрешна информация, с която разполагам.

                        От КФН да не се впрягат много, шегувам се!

                        Ами не е тайна, че очаквах по-ниски нива, на които да допълня, само че тези по-ниски нива не се задържаха дълго. Само един ден имаше цени изцяло под 1.80, след което минахме директно на 1.90 и нагоре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          След като днес не се получи изсипване, очаквам в понеделник вече да стане. Иначе се очертава цени под два лева скоро да не видим.
                          Какво те кара да мислиш че в понеделник ще се сипва с голямата кофа?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                            В понеделник казват доклада вече
                            За какъв доклад става дума?

                            Коментар


                            • В понеделник казват доклада вече

                              Коментар


                              • След като днес не се получи изсипване, очаквам в понеделник вече да стане. Иначе се очертава цени под два лева скоро да не видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X