IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • според мен никакъв знак не е.. просто нормален ден с много слаба активност.
    с едва 11 сделки и оборот от "завидните" 10 150лв..
    липсва активност.. и това е то..
    може би след изборите ще е по-интересно.

    Коментар


    • Що така разпродават Хима?Не е добър знак това.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
        абе ташунка ти спиш ли бе братче? да пишеш в 5 сабахлем неделя сутрин...
        Братко ами то при мен беше 9 вечерта..Не мога изравня времето с вас.Върти се тая пуста земя .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
          До първа пролет :-)
          Ако не се появи голям чужд инвеститор, не виждам кой ще я вдигне.
          А такива за сега твърдо мисля, че отсъстват
          Мисля,че се заблуждаваш,както има кой да я вдигне ,така има и кой да я свали.Много
          често зад тези две събития седят едни и същи хора,зависи кой къде го боли и сърби.
          Лошото в случая е че сме толкова малки ,че всичко става много лесно.Иначе големите
          чужди играчи се договарят с мажоритарите на извънборсов пазар и ако търгуват
          на борсата това е с манупулативен характер.Така ,че всичко може да стане както
          в едната така и в другата посока,въпрос на интереси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Хихихихи ми те май от цялата борса отсъстват .
            абе ташунка ти спиш ли бе братче? да пишеш в 5 сабахлем неделя сутрин...
            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              До първа пролет :-)
              Ако не се появи голям чужд инвеститор, не виждам кой ще я вдигне.
              А такива за сега твърдо мисля, че отсъстват
              Хихихихи ми те май от цялата борса отсъстват .

              Коментар


              • ncie

                nice post good
                Try out our HP0-Y43 braindumps prep

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Как е Флагманът? Нещо стои на рейд и се поклаща.До кога така бре ора?
                  До първа пролет :-)
                  Ако не се появи голям чужд инвеститор, не виждам кой ще я вдигне.
                  А такива за сега твърдо мисля, че отсъстват

                  Коментар


                  • Как е Флагманът? Нещо стои на рейд и се поклаща.До кога така бре ора?

                    Коментар


                    • "България Ер" ще обслужва въздушните линии до Китай и Беларус

                      Правителството определи „България Ер" АД за въздушен превозвач, който от българска страна ще експлоатира въздушните линии между България и Китай, както и между България и Беларус. Превозвачът е длъжен да започне експлоатацията в 6-месечен срок от влизане в сила на назначаването му, съобщават от пресслужбата на Министерския съвет.

                      „България Ер" получава правото да предоставя транспортни услуги по редовните въздушни линии София - Алмати - Пекин - София, Варна - Минск - Варна и Бургас - Минск - Бургас след спечелен конкурс. Линиите са договорени със спогодби съответно между правителствата на България и Китай и на България и Беларус.

                      Назначаването на български въздушен превозвач на авиационните пазари България-Китай и България-Беларус ще допринесе за увеличаване на пътникопотока от и за България. Това от своя страна създава условия за засилване на търговско-икономическите връзки и стокообмена с двете страни, за привличане на нови приходи от туризъм, а също така - увеличаване на приходите от превоза на пътници и товари и намаляване на цените на самолетните билети по линии до Китай и до Беларус с реална конкуренция.
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                        хмм, кат гледам батя с дивидента може и да си купи едно мезонетче в центъра
                        Дай боже всекиму Все още съм на етап месечен наем

                        Коментар


                        • 72 хиляди броя са се прехвърлили днес, в една сделка, вероятно договорена предварително. Това е добра стъпка под която цена(2.12) няма да се слиза, надявам се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                            Благодаря за разяснението на всички!

                            След 2 седмици ще сме с малко повече пари по сметките
                            хмм, кат гледам батя с дивидента може и да си купи едно мезонетче в центъра
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Благодаря за разяснението на всички!

                              След 2 седмици ще сме с малко повече пари по сметките

                              Коментар


                              • по закон срокът е 3 месеца след провеждането на общо събрание, т.е. до 30 септември, щото събранието беше на 30 юни. обикновено го плащат на последната възможна дата

                                Коментар

                                Working...
                                X