IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А така.Да купуваме ли или да чакаме.Батя,какво ще ни посъветваш??
    Last edited by X_Y; 20.10.2014, 15:53. Причина: Нецензурна снимка.

    Коментар




    • Какво направихте с 40К бе хора
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Kафеви гащи
        Ще купуваме дивидентни на 1.7 пак...
        Мълчи си бе, кротувай!
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
          Хайде спрете се малко, то не бяха разпродажби, не беше чудо.
          Какво толкова е станало тук?
          Kафеви гащи
          Ще купуваме дивидентни на 1.7 пак...

          Коментар


          • Хайде спрете се малко, то не бяха разпродажби, не беше чудо.
            Какво толкова е станало тук?

            Коментар


            • Я ще питаме ли Керезов за тия неща пак или то няма смисъл. Доверие иок, пари явно също.

              нов стадион “младост” ще бъде изграден във варна до 2009-а

              "Финтираха съветници за строежа на стадион „Варна”
              Last edited by Дръзновенн; 19.10.2014, 16:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Morqka Разгледай мнение
                Жокерче:
                Близките 6 месеца се очаква да пада или най малкото да не качва със 95% сигурност ,
                айде със здраве .
                Яко, при такава голяма сигурност можеш да направиш яки кинти от игра на късо
                Ако искаш пиши на лични, мисля че мога да те свържа с ИП което да го уреди.

                Коментар


                • Жокерче:
                  Близките 6 месеца се очаква да пада или най малкото да не качва със 95% сигурност ,
                  айде със здраве .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    винаги съм твърдял ,че положението е лошо освен в малките моменти когато мислим , че ще се оправи от само себе си.......
                    Е сега имаме такъв момент или правителство ще има или ще платят влоговете в КТБ... но той ще бъде много кратък....кой превари да продаде...
                    Лошо , лошо - но никога не е късно да си разбалансираш портфейла
                    п.с. Купувай от групата - може да ти компенсират загубите в Петрол и ОЦК
                    Не е препоръка.... ти си знаеш - може да си мечка по душа и да минеш в зимен сън пропускайки интересни събития
                    Last edited by Protokol; 19.10.2014, 21:46.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Батка пак ли извъртя един милион акции като ги купи на 1,5 лева и ги продаде на 2,1 лв. а??????????? Знам, Знам Батка не ми отговаряй, ти винаги купуваш на дъната теглиш 340570275 репа, продаваш на върховвете и правиш 8797987878727598347529874589327 лева чиста печалба!!!!
                      И ти ще се окажеш същият .аля.о като ония с имперският ник ама карай.......................

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Количеството акции, по тази ми позиция е толкова минимално (в сравнение с количеството ми акции от преди няколко месеца), че ако ще и 99% да падне цената - все ми е тая.

                        Да, не прогнозирам някаквъ ръст, даже напротив! Анализ по темата бях публикувал преди малко повече от 2 месеца. Въпреки това винаги остава едно "но" и точно затова наскоро купих малко акции по няколко позиции. Ей така - от любов към спорта.
                        винаги съм твърдял ,че положението е лошо освен в малките моменти когато мислим , че ще се оправи от само себе си.......
                        Е сега имаме такъв момент или правителство ще има или ще платят влоговете в КТБ... но той ще бъде много кратък....кой превари да продаде...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Няма да има ръст, ама аз купих...Ех Ванка, Ванка..Ами ако има правителство и чужденците започнат да купуват ще си купиш и ти. Верно, няма да максимизираш печалбата, ала няма и да загубиш. За какво ти е сега да държиш нещо, за което прогнозираш, че няма да има доходност в следващите месеци..
                          Количеството акции, по тази ми позиция е толкова минимално (в сравнение с количеството ми акции от преди няколко месеца), че ако ще и 99% да падне цената - все ми е тая.

                          Да, не прогнозирам някаквъ ръст, даже напротив! Анализ по темата бях публикувал преди малко повече от 2 месеца. Въпреки това винаги остава едно "но" и точно затова наскоро купих малко акции по няколко позиции. Ей така - от любов към спорта.

                          Коментар


                          • A такааааа. На Флагмана му се потопи носа под водата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Купих малко акции тук (наистина малко), колкото да не ме е яд ако случайно се сформира стабилно правителство и чужденците вземат да решат пак да инвестират по нашите ширини. Но въпреки това съм леко скептичен за растеж точно по тази позиция в близките няколко месеца. Ако оставим настрана политическите фактори, от чисто счетоводна гледна точка се очертава тази година да бъде по-лоша от предходната. Съответно трудно можем да очакваме някакъв ръст в цената на акцията. Лично мнение, никого не убеждавам в нищо.
                              Няма да има ръст, ама аз купих...Ех Ванка, Ванка..Ами ако има правителство и чужденците започнат да купуват ще си купиш и ти. Верно, няма да максимизираш печалбата, ала няма и да загубиш. За какво ти е сега да държиш нещо, за което прогнозираш, че няма да има доходност в следващите месеци..

                              Коментар


                              • Купих малко акции тук (наистина малко), колкото да не ме е яд ако случайно се сформира стабилно правителство и чужденците вземат да решат пак да инвестират по нашите ширини. Но въпреки това съм леко скептичен за растеж точно по тази позиция в близките няколко месеца. Ако оставим настрана политическите фактори, от чисто счетоводна гледна точка се очертава тази година да бъде по-лоша от предходната. Съответно трудно можем да очакваме някакъв ръст в цената на акцията. Лично мнение, никого не убеждавам в нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X