IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Мисля че грешиш.Изчакай според мен.
    +1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
      Пичове така като гледам Химчо на 1.9 лв. и все по-увеличаващата се вероятност да имаме правителство и то с широка подкрепа, си мисля дали да купя някоя друга бройка, че ако се закрепят нещата януари може и 3 лв. да видим. Какво мислите?
      Мисля че грешиш.Изчакай според мен.

      Коментар


      • Пичове така като гледам Химчо на 1.9 лв. и все по-увеличаващата се вероятност да имаме правителство и то с широка подкрепа, си мисля дали да купя някоя друга бройка, че ако се закрепят нещата януари може и 3 лв. да видим. Какво мислите?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dutchman Разгледай мнение
          На поамериканченият не му дават да гъкне в страната на неограничените възможности и за това тук му е една идеална сцена да си изказва негативизма 24/7. Сещам се и за един друг чиновник от форума, на който също май не му дават да говори на работа
          Ами как да гъкна като ми пълнят банковата сметка.Не съм видял някой да мрънка за това .Това е страната на неограничените възможности.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Значи имаш 0 акции от групата и ще си закупиш на дъното, което според теб е......?

            Успокой се малко, разбрахме, че печелиш много, но ми наду главата с океана от коментари. Като говориш само за песимизъм, кажи цените на които би купувал и се помъчи да се обосновеш. Всичко останало е просто избиване на комплекси. Между другото, като вещаеш такива бури на 100% ли си в кеш?
            Да нямам артии тук и скоро и не искам.Може да се кача на Флагмана когато понапълни носа с вода,но ако другаде има по добър вход там ще ида.Комплекси нямам а ти се поотпусни малко че ми се видиш напрегнат.Всеки път ви казвам че това не е игра за хора със слаби нерви.Мен да си ме видял да се нервя като говорят че борсаат щяла да расте?Ами да расте хубаво няма лошо.Ти защо се нервиш като казвам че ще пада? Ами ще пада това е истината.Да мълча ли ? Свобода на словото все пак .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Значи имаш 0 акции от групата и ще си закупиш на дъното, което според теб е......?

              Успокой се малко, разбрахме, че печелиш много, но ми наду главата с океана от коментари. Като говориш само за песимизъм, кажи цените на които би купувал и се помъчи да се обосновеш. Всичко останало е просто избиване на комплекси. Между другото, като вещаеш такива бури на 100% ли си в кеш?
              На поамериканченият не му дават да гъкне в страната на неограничените възможности и за това тук му е една идеална сцена да си изказва негативизма 24/7. Сещам се и за един друг чиновник от форума, на който също май не му дават да говори на работа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Флагманът сега ще се поклатушка малко нагоре нодоле в леки амплитуди,след това ще се успокои и после по ускорено ще почне да потъва към дъното.
                Някой пак ще гледа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Флагманът сега ще се поклатушка малко нагоре нодоле в леки амплитуди,след това ще се успокои и после по ускорено ще почне да потъва към дъното.
                  Значи имаш 0 акции от групата и ще си закупиш на дъното, което според теб е......?

                  Успокой се малко, разбрахме, че печелиш много, но ми наду главата с океана от коментари. Като говориш само за песимизъм, кажи цените на които би купувал и се помъчи да се обосновеш. Всичко останало е просто избиване на комплекси. Между другото, като вещаеш такива бури на 100% ли си в кеш?
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Флагманът сега ще се поклатушка малко нагоре нодоле в леки амплитуди,след това ще се успокои и после по ускорено ще почне да потъва към дъното.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Искаш да кажеш че си единственият който не греши?
                      не съм казал такова нещо.като начинаещ на бфб съм бъркал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Ма разбира се.Всеки сам да си чупи главата.То повечето са като децата преди да са се опарили на горещата печка .
                        Искаш да кажеш че си единственият който не греши?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                          Всеки си преценява, не е необходимо да слушаме нито Батя, нито теб. Имаме си глави на раменете. Ножът е дървен, Вожде!
                          Ма разбира се.Всеки сам да си чупи главата.То повечето са като децата преди да са се опарили на горещата печка .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Хахаха! Ми то май и балъмите почнаха да усещат че примката се затяга и почнаха да не чуват свирката на Батя .
                            Всеки си преценява, не е необходимо да слушаме нито Батя, нито теб. Имаме си глави на раменете. Ножът е дървен, Вожде!
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • колко мъдър е финансовия гений на тим.
                              вижте само кога изтича дивидента по привилегированите, компанията мъдро е предвидила, че тогава кризата ще свърши или че тогава 2016 Боко ще стане президент и ще ни избави от управлението си и като дръпнем...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                                Нещо не е наред с техниката ми.Търся някакъв претоварен влак и блъскащи се хора,желаещи да се качат в движение.Нишо не откривам.Чува се само свирката,дето я надува Батя...Досущ като свирката на Б.Б.
                                Хахаха! Ми то май и балъмите почнаха да усещат че примката се затяга и почнаха да не чуват свирката на Батя .

                                Коментар

                                Working...
                                X