IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят пък е каролец

    Коментар


    • Доста покупки от Елана имам тези дни, не само по тази позиция. Явно се закриваше някакъв голям портфейл.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        закупих от "Елана трейдинг" на 0,82, но не твърдя че е основния, не съм сигурен
        Те са! Имам 4 сделки по различно време и все Елана е изсипващия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Видяхме голям обем за кратко време и пакета на чужденеца дето чакахме от доста време замина в по-добри ръце..... пътя нагоре е отворен. Таргетът ми до края на годината е 1.20
          Би ли споделил ако знаеш кой е чужденеца или с кой посредник работи,сещам се че отдавна се спряга в позицията и изглежда е имал сериозен пакет.....?
          Last edited by спекуланта; 13.05.2021, 10:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
            кой посредник продаваше?
            закупих от "Елана трейдинг" на 0,82, но не твърдя че е основния, не съм сигурен
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • кой посредник продаваше?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                Значи се опукахте вече, щом започнахте да се хвалите с тонажа. По-интересно е кой сега ще купува, след като започвате да нареждате ордерите от другата страна
                И аз това се чудя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  И аз 40т
                  Значи се опукахте вече, щом започнахте да се хвалите с тонажа. По-интересно е кой сега ще купува, след като започвате да нареждате ордерите от другата страна

                  Коментар


                  • Тук вече се хвалят.
                    И аз купих десетина хиляди с ясното съзнание, че много избързвам и се прецаквам.
                    Халал да са ми.
                    Аве аз!

                    Коментар


                    • Много положителен за борсата ни ден, а тук е направо чудесен!
                      202 сделки по позицията и с максимална единична сделка за 23 400бр - това е истински пазар. Или поне началото му.
                      Ако се прехвърли и по други натиснати позиции - това ще е най-бичия сигнал от доста години.
                      Поздрви и успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        За тези които се плашат от покупки на CHIM бих ги посъветвал да погледнат графиката на китайската компнаия за електрически коли NIO. (отварям скоба че не искам да вменявам каквато и да е прилика с хим...) Няма да повярвата на какво е била подложена 2 години след IPO-то от 2018 до 2020 когато започва шеметно да се качва. Още от 2019 г беше напълно ясно, че ще е една от топ марките, но прoдължи да се срива. Сега след 60-кратен ръст спадна почти 50%. Акцията е била с много добър рейтинг почти през цялото време.... та изводът е прост - no pain, no gain
                        Аналогичен случай.

                        Коментар


                        • Видяхме голям обем за кратко време и пакета на чужденеца дето чакахме от доста време замина в по-добри ръце..... пътя нагоре е отворен. Таргетът ми до края на годината е 1.20

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                            ще изчакам тогиз
                            отново бих бил доволен, но надали ще стане
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Скоро ще си доволен и за достъп до семсеидевет стинки
                              ще изчакам тогиз

                              Коментар


                              • За тези които се плашат от покупки на CHIM бих ги посъветвал да погледнат графиката на китайската компнаия за електрически коли NIO. (отварям скоба че не искам да вменявам каквато и да е прилика с хим...) Няма да повярвата на какво е била подложена 2 години след IPO-то от 2018 до 2020 когато започва шеметно да се качва. Още от 2019 г беше напълно ясно, че ще е една от топ марките, но прoдължи да се срива. Сега след 60-кратен ръст спадна почти 50%. Акцията е била с много добър рейтинг почти през цялото време.... та изводът е прост - no pain, no gain

                                Коментар

                                Working...
                                X