IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
    Намекваш че имам в момента акции на Хима ли а????? Не нямам даже съм изтеглил по-голямата част от парите си от БФБ (с друго се занимавам точно сега) абе с две думи съм на над 90% кеш от активите ми като по-голямата част да же не ми е в платформата............просто ми е интересно какво ще излъже сега милионера-спекулант НИЩО ДРУГО!!! И пиша точно в темата за Хима защото повтарям това ми е любимата акция става и за спекула и за инвестиране, мажоритаря малко е............но поне не е кух холдинг. Батка мълчиш нещо а?????
    НЯМАМ АКЦИИ В МОМЕНТА и не е препоръка за покупко-продажба на ЦК!!!
    Пич, какво те интересуват Батки, матки и прочее други женски органи.

    Ти си върти си парите, прави си печалбата пък кой колкото иска да си се хвали, негова си работа.

    Мен ми е все тая например, кой колко процента е направил - жив и здрав да е, да си ги харчи със здраве. Аз гледам аз да си направя печалбата.
    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Една моя си теория за случилото се днес с Химимпорт групата:
      От десетина дни гледах асковете в дълбочина и ми правеше впечатление, че през 5-10 ст. имаше по-сериозни такива /5-10 000 бр./, което създаваше впечатление за няколко продавачи. Явно обаче, основния продавач се оказва един, отчаял се е от мъртвило на БФБ през този период. Накрая не му издържаха нервите и реши да сипва до където има съпротива. При продадени около 80К /при Хим./ бройки днес започнаха да изчезват и асковете нагоре, което ми даде оптимизъм, че всъщност продавачите не са толкова много. Клъвнах малко от Капман, но всъщност ми е по-интересно на кого бяха големите бидове, като към края създаваха впечатление, че даже се конкурират /местеха се един над друг/. Някой ако е "проверил" чии са били, ще съм благодарен да сподели.
      Капман ми продадоха и на мен
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
        Намекваш че имам в момента акции на Хима ли а????? Не нямам даже съм изтеглил по-голямата част от парите си от БФБ (с друго се занимавам точно сега) абе с две думи съм на над 90% кеш от активите ми като по-голямата част да же не ми е в платформата............просто ми е интересно какво ще излъже сега милионера-спекулант НИЩО ДРУГО!!! И пиша точно в темата за Хима защото повтарям това ми е любимата акция става и за спекула и за инвестиране, мажоритаря малко е............но поне не е кух холдинг. Батка мълчиш нещо а?????
        НЯМАМ АКЦИИ В МОМЕНТА и не е препоръка за покупко-продажба на ЦК!!!
        Задаваш въпроси-отговори
        Някой да ти каже кога да влезеш ли чакаш ?
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Една моя си теория за случилото се днес с Химимпорт групата:
          От десетина дни гледах асковете в дълбочина и ми правеше впечатление, че през 5-10 ст. имаше по-сериозни такива /5-10 000 бр./, което създаваше впечатление за няколко продавачи. Явно обаче, основния продавач се оказва един, отчаял се е от мъртвило на БФБ през този период. Накрая не му издържаха нервите и реши да сипва до където има съпротива. При продадени около 80К /при Хим./ бройки днес започнаха да изчезват и асковете нагоре, което ми даде оптимизъм, че всъщност продавачите не са толкова много. Клъвнах малко от Капман, но всъщност ми е по-интересно на кого бяха големите бидове, като към края създаваха впечатление, че даже се конкурират /местеха се един над друг/. Някой ако е "проверил" чии са били, ще съм благодарен да сподели.
          Ако някой ми проследи мненията от поне 2-3 години назад точно за ликвидността говоря, тя не е проблем номер едно, тя е КОШМАР НОМЕР ЕДНО НА БФБ!!!!!!! Ама какво да очакваш от милионери спекуланти и инвеститори с по над 20 000 мнения във форума КОИТО ПРАВЯТ ''ВРЪТЧИЦИ'' с по 200 лева.................... А бе пичове защо не си организираме един покер турнир с напрпимер наградният фонд да се разпределя пропорционално на първите 10-20 играчи а???? Така хем ще свалим маските хем ще има доказано 10-20 печеливши играчори

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            VINS, много си се изнервил. Възможно ли е причината да не в Батя?
            Намекваш че имам в момента акции на Хима ли а????? Не нямам даже съм изтеглил по-голямата част от парите си от БФБ (с друго се занимавам точно сега) абе с две думи съм на над 90% кеш от активите ми като по-голямата част да же не ми е в платформата............просто ми е интересно какво ще излъже сега милионера-спекулант НИЩО ДРУГО!!! И пиша точно в темата за Хима защото повтарям това ми е любимата акция става и за спекула и за инвестиране, мажоритаря малко е............но поне не е кух холдинг. Батка мълчиш нещо а?????
            НЯМАМ АКЦИИ В МОМЕНТА и не е препоръка за покупко-продажба на ЦК!!!

            Коментар


            • То на пишман инвеститорите винаги някой им е виновен!

              Коментар


              • VINS, много си се изнервил. Възможно ли е причината да не в Батя?

                Коментар


                • Една моя си теория за случилото се днес с Химимпорт групата:
                  От десетина дни гледах асковете в дълбочина и ми правеше впечатление, че през 5-10 ст. имаше по-сериозни такива /5-10 000 бр./, което създаваше впечатление за няколко продавачи. Явно обаче, основния продавач се оказва един, отчаял се е от мъртвило на БФБ през този период. Накрая не му издържаха нервите и реши да сипва до където има съпротива. При продадени около 80К /при Хим./ бройки днес започнаха да изчезват и асковете нагоре, което ми даде оптимизъм, че всъщност продавачите не са толкова много. Клъвнах малко от Капман, но всъщност ми е по-интересно на кого бяха големите бидове, като към края създаваха впечатление, че даже се конкурират /местеха се един над друг/. Някой ако е "проверил" чии са били, ще съм благодарен да сподели.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Г-н Модератор/администратор мненията ми бяха точно по темата!!! Хима ми е любимата акция от години, просто ми беше интересно милионера и велик инвеститор как отиграва движенията!!! Когато имаш самочувствие на спекулант и/или инвеститор, ДОКАЖИ ГО! Да ми се хвали батката че направил 60234756237425645629527936 % доходност в периода 2001-2007 края, не е биг диъл по-ми е интересно сега как играе Хима че чак и с 28987048752897528937528935 репа, сделки по телефона и другите му изхвърляници Спирам да пиша за неопределен период от време, но ми е чудно аз ли съм сляп или някой/и е/са брутален/ни лъжец/ци

                    Коментар


                    • В тази тема сякаш е минала форумна ебола.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • С това триене съвсем се онесохте, та да се върнем на темата -
                        Генерале, какво казва Кашпировски за флагмана, (казват че се е явил във форума) а по принцип употребява ли все така често думата "ужас" !? Предполагаме, че и ген Али също не изпуска темата. Може и без снимки (видно е че не им е сезон) Предполагам, че за чартове няма да има проблем.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                          Моля, без заяждане!
                          Ти пък нищо не каза. Що за форум ще е без заяждане !?
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Моля, без заяждане!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Яко, при такава голяма сигурност можеш да направиш яки кинти от игра на късо
                              Ако искаш пиши на лични, мисля че мога да те свържа с ИП което да го уреди.
                              oooooooooooo Батка, а ти как ги игра движенията, колко репа нацвъка пак а???????? Батка знам че лицемерно ще подминеш коментара ми , просто много ми е интересно как все нацелваш дъната и въховете, САМО ТИ...................и ти ще се окажеш поредният смешник като ония финансов гуру който прави ВРЪТКИ с по 200 лева ама карай......................лъжата за България е като баклавата за Турция........................

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                                тенкс
                                купон може да има ) само ако храни 130 )
                                Абе и ССВ е също купон.... когато продава ....
                                най големия купон е от пощенска....гърчетата не мислят изобщо на колко купуват и продават....

                                Коментар

                                Working...
                                X