IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Какъв секс ти се привижда по темата..Модито е сложило железен девствен колан на Хима и не дава никой мераклия да се приближи.......

    пп Имам толкова много че ако ги напсувам , все едно си правя ......
    Блага дума.... железен колан отваря.
    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maximilian Разгледай мнение
      Някой ни "клати" портфейлите! Голям секс, голяма работа!
      Какъв секс ти се привижда по темата..Модито е сложило железен девствен колан на Хима и не дава никой мераклия да се приближи.......

      пп Имам толкова много че ако ги напсувам , все едно си правя ......

      Коментар


      • Някой ни "клати" портфейлите! Голям секс, голяма работа!
        Не е препоръка!

        Коментар


        • така, ако я караме с търговията: една по една акция...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
            Ами купувай кво се чудиш . Не виждаш ли че никой не ще да продава на тия смешни цени.
            след някоя друга седмица ще се натискат да продават на тия смешни цени ама цените може да са по смешни от сега.

            Коментар


            • Поне сме на ясно че ти си на 100% кеш и дебнеш зад ъгала .Само че кеша в момента е като сняг , топи се и се изпарява . На теб всъщност проблема ти е фактор фреме.. Просто нямаш време.

              Коментар


              • Хихихи голяма ликвидност !

                Коментар


                • Ами купувай кво се чудиш . Не виждаш ли че никой не ще да продава на тия смешни цени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                    Може ли по най-ликвидната позиция оборотът да е около 1000 бройки. Това показва нежелание за продажби. След всяка криза идва подем, а тук ускорението ще е .........
                    или за покупки .

                    Коментар


                    • Може ли по най-ликвидната позиция оборотът да е около 1000 бройки. Това показва нежелание за продажби. След всяка криза идва подем, а тук ускорението ще е .........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                        само тия чакащи милиарди да не ни са отразят като на Кипър
                        Или като цената за Южен поток
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • само тия чакащи милиарди да не ни са отразят като на Кипър
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Моля ви, водете тези спорове на ЛС, не спамете в темата.
                            За последно оставям това мнение, всичко останало по въпроса ще бъде трито.
                            Не е спор или лични нападки, спирам да пиша. Просто в България за пореден път се доказва че думите са по-силни от делата, това е!!! Ама какво да очакваш за държава в която премиер беше човек разбил средният и малкият бизнес, прост като галош.............но за част от сънародниците ми е ВЕЛИК САМО ЗАРАДИ ИЗЛИЗАНЕТО МУ ПО ТРИ ПЪТИ НА ЕКРАН КОГАТО УПРАВЛЯВАШЕ И БРУТАЛНАТА МУ ПАЛЯЧОВЩИНА!!! Моля не триите това мнение, (спирам за неопределен период) точно това мнение има страшно много общо и с Хима и с реалните инвестиции в България, когато ония палячо управляваше (гледам батката пак иска да управлява и да се коалира с още по-крайните американолизци и бивши седесари от реформатосрският блок) руснаците многократно предлагаха инвестиции в реални производства и износ за огромният руски пазар, това засягаше не само хима а цялата ни икономика като цяло, руснаците просто в момента са хората с кеш, те оперират само с кеш никакви заеми и т.н. ама Тиквата тогава да ближе американски .адници чак херпес му излезе тогава!!! Безпартиен съм!!! Просто споделям инормация която всеки един банков шеф на малък банко клон можеше да ви я каже!!! В България чакаха милиарди левове руски пари и това щеше да се отрази не само на Хима а на цялата икономика............СПИРАМ

                            Коментар


                            • Моля ви, водете тези спорове на ЛС, не спамете в темата.
                              За последно оставям това мнение, всичко останало по въпроса ще бъде трито.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd
                                VINS, твърденията ти са сходни с тези на Батя. Твърдиш, че си голям играч. Повярвай ми никой във форума не се интересува от това. За разлика от теб Батя спазва добрият тон. Той не се отнася с презрение и превъзходство пред малките на борсата. Тези скандали няма да ти разрешат проблемите и са напълно безсмислени. Със сигурност Батя не ти е виновен за нищо, освен ако не си загубил много пари по негова препоръка. Тъй като ти си изключително успешен спекулант този сценарий е изключен като напълно невъзможен. Гледай по-оптимистично на живота.
                                За моите няма и 500 мнения това ми беше първият коментар където съм писал цифри, ВИНАГИ СЪМ ГО КАЗВАЛ има доста играчори които имат по-големи с пъти портфейла от моя, Батката е един от тях, най-вероятно, тук не става въобще въпрос затова тук става въпрос за лицемерието и бруталните лъжите. Добър тон????????? Добър тон ли е когато всяко мнение ти е манипулация и лъжа САМО И ЕДИНСТВЕНО за собствена сметка а??????? Колко пъти засякахме батката в опитите му да манипулира колко пъти, колко пъти съм получавал лични в които хора пишещи тук са ми писали за лъжите на батката а??? А това за загубите е много добро становище, само да не се окаже че "ниското ниво" има по-малко загуба от ''високото ниво" и да има по-големи печалби а?????? Аз гледам оптимистично изключително много, просто ми е смешно как Батка (батка бивш седесар ли си?) иска коалиция точно между Тиквата+РБ+ПФ, а не примерно между ГЕРБ+АБВ (защитават руските интереси)+БСП и за капак една от любимите му акции е Хима Батка ти не знаеш ли че тук във Варна руснаците ако си изтеглят парите и ще трябва да ядем пясък от морето бе? Батка това е характерно за цялото черноморие!!!! Как да ми е виновен Батката и за какво при положение че съм на + от 2007 до момента и то при положение че ми се е налагало да тегля до 100% от парите си и то точно в моменти в които съм печелил............. не е смешно трагично е.......
                                Last edited by X_Y; 22.10.2014, 12:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X