IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
    Поне трима човека писаха с презумпцията, че знаят нещо повече за тази митична привилигирована акция, но така и не го казаха. 2016 ще има дивидент, това ли ви е възражението?
    Привилегированите книжа са вписани в Търговския регистър на 17 юни 2009 г. и оттогава започва да тече седемгодишният им срок.
    Оставащи дивиденти:
    19,98 ст., зa 2015 г - платим 2016 г
    9,21 ст., зa 2016 г - платим 2017 г
    разбира се това е без данъка.

    Коментар


    • Поне трима човека писаха с презумпцията, че знаят нещо повече за тази митична привилигирована акция, но така и не го казаха. 2016 ще има дивидент, това ли ви е възражението?
      Last edited by CorruptedMarket; 28.12.2015, 17:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
        Страшно сте готини. В проспекта пише че на аедмата година след увеличението на капитала с привилигированите акции те ще бъдат задължително конвертирани, но вие не сте съгласни!
        Не извъртай нещата! Не сме съгласни с написаното от теб за дивидента.

        Коментар


        • Страшно сте готини. В проспекта пише че на аедмата година след увеличението на капитала с привилигированите акции те ще бъдат задължително конвертирани, но вие не сте съгласни!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Тук все още няма сделка,какво да коментираме?
            А налага ли се да коментираме?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              БАЙКО,

              Човек като не знае нещо пита, а не ОМАЗВА ефира!!!

              Коментар


              • Тук все още няма сделка,какво да коментираме?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
                  Каква е истината според теб тогава? През 2016 привилигированите няма да бъдат конвертирани или ще дадат дивидент? Не се заяждам, а те слушам.
                  БАЙКО,

                  Човек като не знае нещо пита, а не ОМАЗВА ефира!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
                    Каква е истината според теб тогава? През 2016 привилигированите няма да бъдат конвертирани или ще дадат дивидент? Не се заяждам, а те слушам.
                    В проспекта ,а и във форума многократно е писано вече.
                    И не е според мен ,а според документите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      ????
                      Защо изказваш такива радикални и неверни мнения ???
                      Прочети малко проспекти пък тогава пиши.
                      Tака е, некои люде по добре да продължават да си четат с интерес, ала да не драскат....че става излагация...

                      Туканка се заформя на тия нива хубав като % дивидент, който няма начин да не бъде снесен...пък после като се конвертират дали/ако ще има някакъв...божа работа..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                        ????
                        Защо изказваш такива радикални и неверни мнения ???
                        Прочети малко проспекти пък тогава пиши.
                        Каква е истината според теб тогава? През 2016 привилигированите няма да бъдат конвертирани или ще дадат дивидент? Не се заяждам, а те слушам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                          здрасти колега
                          За мен Химимпорт има един синоним и той се нарича СПЕКУЛА.Иначе оценките за компанията тук имат различни вариации (според различните инвеститори),които всеки сам определя за себе си...за мен позицията е интересна за купуване при рязък спад на цената и продажба при съответното ѝ възстановяване....
                          Не е Препоръка!!!
                          На око викаш,зависи от чашките вино и ракия?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
                            Здравей,

                            Чета форума с интерес и се включвам към твоето мнение.

                            Какъв ти е стимула да купуваш привилигирована акция, при положение че догодина по проспект всички прив. акции ще бъдат конвертирани в обикновени? И то без да се плати дивидент най-вероятно.

                            Химимпорт е една акция, която за мен е невъзможна за фундаментален анализ нито чрез DCF, нито чрез прайсинг чрез мултипълни, най-вече заради огромната холдингова структура - предвид че сме в Бг източването на определени фирми от холдинга към частни такива може би е реалност.
                            здрасти колега
                            За мен Химимпорт има един синоним и той се нарича СПЕКУЛА.Иначе оценките за компанията тук имат различни вариации (според различните инвеститори),които всеки сам определя за себе си...за мен позицията е интересна за купуване при рязък спад на цената и продажба при съответното ѝ възстановяване....
                            Не е Препоръка!!!
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
                              Здравей,

                              Чета форума с интерес и се включвам към твоето мнение.

                              Какъв ти е стимула да купуваш привилигирована акция, при положение че догодина по проспект всички прив. акции ще бъдат конвертирани в обикновени? И то без да се плати дивидент най-вероятно.
                              Химимпорт е една акция, която за мен е невъзможна за фундаментален анализ нито чрез DCF, нито чрез прайсинг чрез мултипълни, най-вече заради огромната холдингова структура - предвид че сме в Бг източването на определени фирми от холдинга към частни такива може би е реалност.
                              ????
                              Защо изказваш такива радикални и неверни мнения ???
                              Прочети малко проспекти пък тогава пиши.
                              Last edited by vale1; 28.12.2015, 14:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                аз си допълних още малко привилегии...та средната ми стана 1,527 явно че има голям продавач и при привилегиите и при обикновените....дано са му свършили бройките,че на мен кеша за ТИМ групата се изчерпа
                                от тук насетне ще чакаме.....до средата на януари остават броени седмици
                                Не е Препоръка!!!
                                Здравей,

                                Чета форума с интерес и се включвам към твоето мнение.

                                Какъв ти е стимула да купуваш привилигирована акция, при положение че догодина по проспект всички прив. акции ще бъдат конвертирани в обикновени? И то без да се плати дивидент най-вероятно.

                                Химимпорт е една акция, която за мен е невъзможна за фундаментален анализ нито чрез DCF, нито чрез прайсинг чрез мултипълни, най-вече заради огромната холдингова структура - предвид че сме в Бг източването на определени фирми от холдинга към частни такива може би е реалност.

                                Коментар

                                Working...
                                X