IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • от жълто-кафявите медии:
    http://big5.bg/skandal/samo-v-big5-g...%E2%80%9C.html
    колкото толкова

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      имах останал един ордер за покупка на привилегия за 1000 лв. ....................... ти това за кеш ли го смяташ? .................... няма и половин % от портфейла ми в акции
      Казах го на няколко човека във форума ...
      В момента се купуват бъдещи надежди за ХИМ ,ССВ ,ЗХБГ , ако мажо не направи някакво активно мероприятие следващата година , този полОвин процент ще стане 30% от портфейла ти....
      А ти стана като останалите във форума ,вечно купуваш и все на по ниска цена и на по ниска цена....
      Честита Коледа и много късмет ,ще ти е нужен....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Нали вчера каза, че си свършил кеша?
        имах останал един ордер за покупка на привилегия за 1000 лв. ....................... ти това за кеш ли го смяташ? .................... няма и половин % от портфейла ми в акции

        Коментар


        • При мен от SISBG до 1,50 и не само днес- сгодЯвами се някакси /партньори/ !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Така е. Това е вярно и най-вече това че единственият начин да спечелиш от тази акция е като я бутнеш на някой друг.
            май не си разбрал, че основния начин за да спечелиш на борсата е да купиш по-еФтино и да продадеш на някой друг на по-висока цена

            другия начин на печалба на борсата е да получиш дивидиент

            сега сигурно ще се изненадаш, че при ХИМ-а може да печелиш и от двата начина

            Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Но замисли се: до кога ще продължава това?
            Ще дойде ден в който няма да има кой да ти купи боклука а ти ще си се нагрухал яко с пумията.
            не си изпускай пак нервите ................... дръж се прилично и не забравяй, че до вчера и ти се беше "нагрухал яко с пумията"

            Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Аз успях да излезна на време и превърнах 'загубата' си в печалба като с парите купих стойностни и подценени акции.
            ти миналата седмица излезна и вече успя да избиеш загубата ................ я сподели къде и как стана това?

            Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Научих урока си и се надявам и аз да съм ти помогнал с нещо.
            Пожелавам ти успешна търговия
            няма с какво да ми помогнеш .................. успехи и на теб...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              +1

              и вчера , и днес покупките ми бяха от юробанк...
              Нали вчера каза, че си свършил кеша?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                При привилегиите е Юробанк
                +1

                и вчера , и днес покупките ми бяха от юробанк...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                  Да ти задам един въпрос,ако може разбира се.Ако си купиш 5 000 000 бр. на 1,10лв. и продаваш по малко без да рутиш много цената на това боклук ли му викаш ?
                  не му задавай такива сложни въпроси .................. човека имаше 1 500 бройки , а ти го питаш за 5 милиона

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                    Здравей. Никъде не съм писал че акцията е лоша като фундамент. Напротив. Точно това ме подведе да инвестирам тук. Хартията дори изглежда и повече от добра.
                    Ти обаче как наричаш това което хората изхвърлят? Тук от месеци някой изхвърля.
                    Относно правописната грешка да , рядко използвам тази дума и съм се объркал така както ти със СТУДЕНСКИ град.
                    Иначе и на парите им викам шума накратко но това е все пак израз.
                    Поздрави.
                    Да ти задам един въпрос,ако може разбира се.Ако си купиш 5 000 000 бр. на 1,10лв. и продаваш по малко без да рутиш много цената на това боклук ли му викаш ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                      Това се случва, когато отсрещната страна е COBOS. Ако някой знае за други причини, нека каже.
                      мерси за отговора
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                        преди малко продадох едни 290 бройки а срещу купувач нямаше посредник....как да го разбирам това?????
                        Това се случва, когато отсрещната страна е COBOS. Ако някой знае за други причини, нека каже.

                        Коментар


                        • преди малко продадох едни 290 бройки а срещу купувач нямаше посредник....как да го разбирам това?????
                          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                            Да, в едната от сделките, които минаха в 14:52:27.
                            Мерси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                              СИС ти продава привилегии?
                              Да, в едната от сделките, които минаха в 14:52:27.
                              Мненията ми не са препоръка за търговия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                                EFBBG вчера, SISBG днес. Това са поне моите сделки.
                                СИС ти продава привилегии?

                                Коментар

                                Working...
                                X