IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Утре ще се срути ли цената, как мислите?
    Моето мнение е че ще има известен спад докато треперушките продадат и после смятам, че ще тръгне постепенно 2 напред, една назад да качва.
    Ще има

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
      държат като ташунко сапове само
      Важното е че не държа като теб х.й в ръце .Че ти от 2008 го стискаш .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        не получих отговор защо Хим ПФ си прехвърля пакетите не утре а днес и защо на 1,36.... та даже и на аукцион го направиха...
        Мойто мнение ,че утре може некой голям да си хареса цената по ниско ....
        А твойто...
        моето мнение е на 2 мнения преди твоето ................. имаш проблем със скролването ли?

        п.п. иначе тези които продаваха на последните 3 сесии вече си хапят дупетата, а скоро и друго ще налапат...
        Last edited by _1912_; 28.06.2016, 22:24.
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
          няма

          само напред и нагоре ................... връщане назад за да се качат мисирките на влака няма да има...
          не получих отговор защо Хим ПФ си прехвърля пакетите не утре а днес и защо на 1,36.... та даже и на аукцион го направиха...
          Мойто мнение ,че утре може некой голям да си хареса цената по ниско ....
          А твойто...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Утре ще се срути ли цената, как мислите?
            Моето мнение е че ще има известен спад докато треперушките продадат и после смятам, че ще тръгне постепенно 2 напред, една назад да качва.
            Предстои да видим. Утре ще е интересен ден, ще видим колко се е подготвил мажо за тези акции. Следващите седмици ще има според мен голям оборот тук но да видим.

            Аз в момента нямам акции!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
              няма

              само напред и нагоре ................... връщане назад за да се качат мисирките на влака няма да има...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Утре ще се срути ли цената, как мислите?
                няма

                само напред и нагоре ................... връщане назад за да се качат мисирките на влака няма да има...
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                  Вие си дръжте врабчетата ...
                  държат като ташунко сапове само
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Утре ще се срути ли цената, как мислите?
                    Моето мнение е че ще има известен спад докато треперушките продадат и после смятам, че ще тръгне постепенно 2 напред, една назад да качва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                      Вие си дръжте врабчетата ...
                      Щурчетата...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Абсолютно правилно.По-добре врабче в ръката отколкото орел в небето.Алчноста е детска болест на начинаещия инвеститор.
                        Вие си дръжте врабчетата ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Това онзи пакет ли е?
                          Кой пакет?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Не ми пука за акцията ,нито за сантимента ,стига да е на печалба ,важно е само вътрешното ми чувство което подсказва че нещата не са това което ми се иска......
                            Онзи ден на 1,50 в петък на 1,30.....сега на 1,37....
                            Този момент го чакам от 90 дни и ще реализирам печалба даже и 5 лв и не ми пука кой какво мисли....
                            Абсолютно правилно.По-добре врабче в ръката отколкото орел в небето.Алчноста е детска болест на начинаещия инвеститор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                              Виж ти, виж ти - на единия вътрешния глас му говори, на друг - великия дух, да се чуди човек къде е истината
                              Кооперирайте си мечата душевност
                              евала на акцията ,направих една минимална пенЦия......
                              опитах се да потърся диалог и анализ с имащите , никаква файда.....
                              само хабене на клавиатурата...същото и в ССВ някакви любови към акциите и ръководството....
                              А имаше повод и тук и в ССВ ,как ли вървят стрестестовете......
                              Значи от една страна минаващи пакети в ХИМ и от друга на 29 влизане на всички прив. на маркета....

                              Мисълта ми е в следното ,защо минаха пакетите днес на 1,36 а не утре....
                              Духовете ми говорят че купувача може да купи не точния пакет....

                              това исках да го разчоптваме ама както винаги тук са се стегнали дали некой няма да им подложи динена кора и да свали цената вербално ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не ми пука за акцията ,нито за сантимента ,стига да е на печалба ,важно е само вътрешното ми чувство което подсказва че нещата не са това което ми се иска......
                                Онзи ден на 1,50 в петък на 1,30.....сега на 1,37....
                                Този момент го чакам от 90 дни и ще реализирам печалба даже и 5 лв и не ми пука кой какво мисли....



                                - Огледай се многолики, -аз не съм от преследващите и непременно доказващите, - аз съм от показващите! Вие не бяхте ли по външните пазари, сега за десет жълти гроша, изрина форума да дириш опора! - няма такава - ДЕРЗАЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X