IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
    не съм и очаквал да разбереш какво те питам, но ще те информирам, че след като купи на 1,45-1,50 цената падна на 1 лев като никога след 1,45-1,50 не е била 1,61

    та въпроса е --- до кога ще стискаш кълките, джипсо



    две години и половина стискане ................ да не се изпуснеш баш накрая

    Ти или си идиот или на такъв се правиш.Всеки път съм го казвал че никога не купувам на един път големи количества акции.Така че ако искаш да ми кажеш че съм се набутал както теб със 100к артии на 1.60 на Хима много се лъжеш.Аз не съм алчен като теб и това ме предпазва от грешни покупки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Веднага ти казвам да не поташ отново като малоумен.Току що проверих на колко съм го продал и ти отговарям.Купени на 1.50 продадени на 1.61 лв
      не съм и очаквал да разбереш какво те питам, но ще те информирам, че след като купи на 1,45-1,50 цената падна на 1 лев като никога след 1,45-1,50 не е била 1,61

      та въпроса е --- до кога ще стискаш кълките, джипсо



      две години и половина стискане ................ да не се изпуснеш баш накрая

      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Вожде, чакат всички да я купят на левче

        Да им пикам на чакането.Имат по 1-2к кеш и голямо чакане чакат хихихи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
          както винаги и сега ти е трудно да разбереш какво те питат

          пак повтарям въпроса:

          цкб-то дето го купи на 1,50 до кога смяташ да го стискаш, джипсо?
          Веднага ти казвам да не поташ отново като малоумен.Току що проверих на колко съм го продал и ти отговарям.Купени на 1.50 продадени на 1.61 лв

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Няма такова нещо.Средната ми цена на пакета е 1 лв.Всичко друго е било спекула да ги пробутам на такива като теб на 1.60 .Ти така и се напаса с Хима
            както винаги и сега ти е трудно да разбереш какво те питат

            пак повтарям въпроса:

            цкб-то дето го купи на 1,50 до кога смяташ да го стискаш, джипсо?
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
              това цкб го държиш 2 години и половина когато го купи на 1,50

              до кога смяташ да стискаш кълки, джипсо? .................. да не го продадеш на 80 стинки
              Няма такова нещо.Средната ми цена на пакета е 1 лв.Всичко друго е било спекула да ги пробутам на такива като теб на 1.60 .Ти така и се напаса с Хима

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Не нищо не продавам от цкб..
                това цкб го държиш 2 години и половина когато го купи на 1,50

                до кога смяташ да стискаш кълки, джипсо? .................. да не го продадеш на 80 стинки
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                  да
                  Ами щом влизам там значи ги разграничавам от Потъника Енемони Дървени Мекоми Пътища Мостове и още куп други черни дупки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                    не виждаш ли на снимката, че е изгорял мангал ...................... нормално е за него да се движи 7-8 години след събитията
                    Ние всички по голям лузър от теб не сме виждали.Помним как загуби парите на роднините си 2008 хахаха.После как се набута на 1.60 в Хима и си на загуба 40 к.Нали корифейо мой ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      За Жабока ли ме питаш?
                      да

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                        По- добре полски свирач , отколкото познавач като теб. Сложи 1000 долара да те светна как се правят 20 процента за седмица , а не да драскаш цял ден във форума . Ако нямаш виж темата DAX .
                        Така те искам.Всеки да си знае мястото.Едни ще свирят други ще слушаме.Няма нужда да ме светваш в каквото и да е било.Акъл от теб никога не бих взел.От мен да запомниш по добре 10 % на 200 к от колкото 20% на 2к като теб .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                          кажи за златарите - толкова ли не виждаш нещо с потенциал?
                          не виждаш ли на снимката, че е изгорял мангал ...................... нормално е за него да се движи 7-8 години след събитията
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Е не като теб полски свирач .
                            По- добре полски свирач , отколкото познавач като теб. Сложи 1000 долара да те светна как се правят 20 процента за седмица , а не да драскаш цял ден във форума . Ако нямаш виж темата DAX .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              кажи за златарите - толкова ли не виждаш нещо с потенциал?
                              За Жабока ли ме питаш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                                джипсо, на теб сорос ли ти викат в гетото?
                                За теб съм Сорос понеже съм от европеидната раса.Твоята ти си я знаеш

                                Коментар

                                Working...
                                X