IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
    Да, ама еднократно
    6 дивидента получих ..................... това ли е еднократното?
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Да, ама еднократно
      Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Тук мисля че все още е твърде недооценена новината че акцията става дивидентна! Това отваря съвсем други възможности и перспективи пред нея. С времето те постепенно ще се разкрият и търпеливите бикове ще бъдат добре възнаградени!

      Коментар


      • Тук мисля че все още е твърде недооценена новината че акцията става дивидентна! Това отваря съвсем други възможности и перспективи пред нея. С времето те постепенно ще се разкрият и търпеливите бикове ще бъдат добре възнаградени!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          Нови върхове ташак.тотално вече се чудиш какво става нали.кажи ръъъъъст за свещените 1358.хяхяххяхяхях.
          Нови изблеци на напъни Крейзар тотално вече се чудиш какво става нали.Я кажи пръъъъц.Опс ти май се изпусна .

          Коментар


          • консолидирания към 30.06 ще е много добър заради ЦКБ резултата.
            Цената ще скочи над 1.3 след отчета. това ми е мнението към момента.
            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
              Спекулантите затова са спекуланти /трейдъри/, инвеститорите или инвестиционните фондове затова се наричат инвестиционни, там се залага и период и цел в цената. Варианти да не мине 1,40 също е има, но е видно че цената леко си пълзи на север. Дали мажо или баджо купува аз нямам представа, но може да се види чрез ФФ, а ако мажо си е оценил акцията на 2,00 лв и е склонен да ги изкупи до там защо ти и аз, които едва ли имаме повече информация от него да не купуваме?
              ''Счетоводна стойност на акция 5,941/ 4,943;Печалба/акция 0,303 0,169 "-На мен пък винаги ми се набиват тия стойности от профила му на тоя холдинг.И затова пак купих за три дни едни 10К,пък ще видим кво ще става после.P.S. и да не забравяме,както е редно,без каквито и да било препоръки разбира се!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                А как го виждаш като вариант ,който много пъти отиграван......тук
                някаква покупка ,някаква емоция ,някакъв дивидент , плюс мажо и на 1,40 плюс и после обратно надолЕ...
                точно това движение чакат да отиграят спекулантите ...
                Спекулантите затова са спекуланти /трейдъри/, инвеститорите или инвестиционните фондове затова се наричат инвестиционни, там се залага и период и цел в цената. Варианти да не мине 1,40 също е има, но е видно че цената леко си пълзи на север. Дали мажо или баджо купува аз нямам представа, но може да се види чрез ФФ, а ако мажо си е оценил акцията на 2,00 лв и е склонен да ги изкупи до там защо ти и аз, които едва ли имаме повече информация от него да не купуваме?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                  Да приемем че не ги разбирам акциите, но мисля че минели отново над 1,40 то следващата спирка ще е двата лева, а може би и 2,4. Моля да не ме плюете за мнението ми, може и да не се харесва, но технически погледнато така го виждам, а това може да се случи около януари март, но и за тайминга нямам претенции да съм точен.
                  А как го виждаш като вариант ,който много пъти отиграван......тук
                  някаква покупка ,някаква емоция ,някакъв дивидент , плюс мажо и на 1,40 плюс и после обратно надолЕ...
                  точно това движение чакат да отиграят спекулантите ...

                  Коментар


                  • Да приемем че не ги разбирам акциите, но мисля че минели отново над 1,40 то следващата спирка ще е двата лева, а може би и 2,4. Моля да не ме плюете за мнението ми, може и да не се харесва, но технически погледнато така го виждам, а това може да се случи около януари март, но и за тайминга нямам претенции да съм точен.

                    Коментар


                    • Нови върхове ташак.тотално вече се чудиш какво става нали.кажи ръъъъъст за свещените 1358.хяхяххяхяхях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Съмнявам се че ще стигне до там.Според мен ще има разпродажби на 1.60-1.70 но ако стигне твоята цена ще е супер.
                        като имаш 2 000 акции ти е все едно къде ще иде цената
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                          40-50 ми се виждат малко. Аз допълних на 1.2 и мисля на 2.2 където беше съпротивата преди в години да продавам
                          преди година (пролет 2015) съпротивата беше в подножието на двата лева,

                          а за съпротивата за която ти си мислиш (пролет 2014) беше на 2,40
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                            40-50 ми се виждат малко. Аз допълних на 1.2 и мисля на 2.2 където беше съпротивата преди в години да продавам
                            Съмнявам се че ще стигне до там.Според мен ще има разпродажби на 1.60-1.70 но ако стигне твоята цена ще е супер.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Охоууу Крейзар 1.262 е супер.Нека вдигне още 40-50 ст веднага ти ги пребутвам.
                              40-50 ми се виждат малко. Аз допълних на 1.2 и мисля на 2.2 където беше съпротивата преди в години да продавам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                охоуууууу 1,262 . ташак коментар . нов връх . пак боли нали
                                Охоууу Крейзар 1.262 е супер.Нека вдигне още 40-50 ст веднага ти ги пребутвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X