IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За мен смисъл има само в 6C4 - 80% в акции.
    Не виждам по перспективна за печалби позиция, позволяваща прибирането им.

    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Какво продаде изобщо !?)))) Или май не си продал и само се пробваш на реакция!?))))
      Продадох това което смятам че няма смисъл да държа повече
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Какво продаде изобщо !?)))) Или май не си продал и само се пробваш на реакция!?))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Да разбираме, че имаш още, въпреки скорошните ти разпродажби на портфейла?
          Химимпорт не съм продавал.
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение

            Ами например няма да продаваш на 2.50, защото няма да ги стигне...
            Хахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Нищо не се вижда от снимките ти, но не това е най-важното! Кажи до къде може да потъне Потъник ?
              Тоя сайт след обновяването една снимка не може да се качи.Знаеш ли как става това?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Както съм ти обещал добросъвестно ти изпращам първия стейтмън и депозит за 4 дни работа на автомивката
                Нищо не се вижда от снимките ти, но не това е най-важното! Кажи до къде може да потъне Потъник ?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Аз не знам на какви нива ще продавам, но знам на какви няма да продам
                  Ами например няма да продаваш на 2.50, защото няма да ги стигне...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                    о.к. к.о.
                    Както съм ти обещал добросъвестно ти изпращам първия стейтмън и депозит за 4 дни работа на автомивката

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Всичко хубаво с тези графики и таргети, само не стана ясно единственото нещо, което мен ме интересува - до къде може да падне според вас тази година? Големи тайни, голямо чудо
                      Аз почти не гледам БФБ ,че мие скучно поставил съм си таргети и това едва ли ще има много спад

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Само двама сме сигурен съм че тук половината и повечето нямат и идея какво чакат
                        Всичко хубаво с тези графики и таргети, само не стана ясно единственото нещо, което мен ме интересува - до къде може да падне според вас тази година? Големи тайни, голямо чудо
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Мисля, че станахте много маймуните на клона 2,50 . С най-добри чувства
                          Само двама сме сигурен съм че тук половината и повечето нямат и идея какво чакат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                            Що да не е? и повече с ставала моя е точно 2.50лв.
                            Мисля, че станахте много маймуните на клона 2,50 . С най-добри чувства
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Като стигне 2.50 да не забравиш да постнеш ордерите си за окончателна продажба ...
                              Що да не е? и повече с ставала моя е точно 2.50лв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Аз не знам на какви нива ще продавам, но знам на какви няма да продам
                                Нали продаде сега пак ли се накупи?"

                                Коментар

                                Working...
                                X