IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

    Ако случайно сумите, които се освобождават отидат по предназначение и отпушат и Фармата, направо не ми се мисли...
    А зашо трябва да се отпушва Фармата - за вкаралите пари в Хим-а е много по-добре Фармата да си буксува колкото може повече, то не че има и опция да тръгне там де, и без това си е балонирана на фона на Хим-а.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
      От началото на годината до сега имаме:
      Обем(акции) - 2 081 344
      Обем(лева) - 4 475 594

      Интересно къде ще се наместят
      Ако случайно сумите, които се освобождават отидат по предназначение и отпушат и Фармата, направо не ми се мисли...
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
        От началото на годината до сега имаме:
        Обем(акции) - 2 081 344
        Обем(лева) - 4 475 594

        Интересно къде ще се наместят
        Ми пак тук - купуваш на 1,7, продаваш на 2, после купуваш на 2,2, продаваш на 2,4, след това пак купуваш на 2,6 и продаваш на 3 - те такива работи, докато върви нагоре, само ще си намира бИнзин за ракетата...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • От началото на годината до сега имаме:
          Обем(акции) - 2 081 344
          Обем(лева) - 4 475 594

          Интересно къде ще се наместят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

            Кой каза 5 ;-)
            Що да е 5?
            7-8 и ще си паднала,
            7-8 и ще си легнала,
            7-8, легай и брой си сама.
            И както се казва - Няма "не искам", няма "недей"
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              На първо време едни 4,50 ще бъде справедливо за тия които са стискали последните 10 г.
              Или последния месец... Звучи още по-печелившо.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                На първо време едни 4,50 ще бъде справедливо за тия които са стискали последните 10 г.
                Кой каза 5 ;-)

                Коментар


                • Просто брутално прегазване на мИчета!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    На първо време едни 4,50 ще бъде справедливо за тия които са стискали последните 10 г.
                    И сме осреднявали от 6 лв надолу .....

                    Коментар


                    • Мина

                      Коментар


                      • На първо време едни 4,50 ще бъде справедливо за тия които са стискали последните 10 г.

                        Коментар


                        • Ластици?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            [ATTACH=CONFIG]n3285592[/ATTACH]

                            на ХИМ-а му приляга единствено първото място ............. още 40 ст. и ще е там
                            До първото място има много боП да яде, там е компания с капитализация от има-няма 13 милиарда, така че ще му трябва едно 25 пъти да скочи цената Имам си, не вярвам във фундамента, а още по-малко пък в мажо, но щом има келепир, що пък да не се включа - не бързам, мога да изчакам и по-добри нива за продажба, като същевременно се чудя за още някоя покупка. Ще видим - успех на играещите по позицията
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                              2 CHIM Химимпорт АД 2,410 577 547 524,04
                              3 SFARM Софарма АД 4,270 575 587 026,16
                              Click image for larger version

Name:	klassss.jpg
Views:	1
Size:	65.3 КБ
ID:	3285592


                              на ХИМ-а му приляга единствено първото място ............. още 40 ст. и ще е там
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • ако не ме лъже паметта, при цена около 8лв на акция Иво Каменов беше заявил, че няма абсолютно никакви притеснения относно групата, т.к. реалната стойност към тогавашният момент е "в многократно над текущата борсова цена".

                                + голяма група с огромен биснес, покриващ почти всяка пазарна ниша.

                                - ужасна неинформираност на инвестиционната общност и тотално информационно затъмнение

                                Коментар

                                Working...
                                X