IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
    Много е интересно как тези от лява чакат в ниското и като не стане си чупят краката да го нят влака.
    Същото важи и за продавачите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      ... на по високо от текущите в момента, да - интересно мислене...
      Хммм , стратегия ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
        Много е интересно как тези от лява чакат в ниското и като не стане си чупят краката да го нят влака.
        ... на по високо от текущите в момента, да - интересно мислене...
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Много е интересно как тези от лява чакат в ниското и като не стане си чупят краката да го нят влака.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Вече са 3671.
            3665

            Да не забравяме, че ето Новака е орязал наполовина експозицията, но все още е част от тези 3 665 акционера с другите си 50 %.

            Коментар


            • А аз утре мисля да добавя още т.к. седмицата привършва и имам едно чувство че от понеделник продължаваме по тренда. Тези пакети едва ли се купуват да носят загуби в нечии портфейли. Като цяло се поодруса дървото меките круши поопадаха. Може би има умерени спекуланти, които ще ги сърби да си обират печалбата, но такива ще има винаги и на по-високи нива, но като цяло ФФ и акционерния състав намалява и това ще доведе до по-малко съпротива при възходящия тренд. Особенно е важно какво е намислил Батко, а това ще стане ясно чак юни на ОСА, та дотогава виждам само Ъп. Ма може и да бъркам и аз съм човек
              Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Стори ми се че спомена преди време 30 процента на 2.50 ,защо така не дочака .....пък и процентите...?
                Другаде ли ще наливаш
                Наистина така написах преди няколко дена......но преосмислих нещата.....да имам планове за кешА ноооо.....ще почакам докато се случат някои неща (не в бг)......и банда....все пак само50% излязох ......още съм на влака...дано да я закарат до 3 и повече.....амин

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Вие сега зорлем ще карате човека да товари обратно.
                  Мани майтапа ама ще вземе утре наистина да си ги купи

                  Коментар


                  • Вие сега зорлем ще карате човека да товари обратно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      След моя пост ще стане малко искрено и лично, но и аз днес мислех да продам 50% ама се спрях. Ще видя утре как ще се развие играта.....
                      Някой трупа пакет на тези нива, ако е мажо всякакви пожелания ми се въртят в главата, ако е инвеститор значи някой, някъде вярва на акцията и мажо, а това според мен е много добър знак......след първия ще дойде и втори ............надявам се
                      Ами ако е мажо,чудя се кое би било по силен бичи сигнал от това.Всички знаем че почти винаги цената е такава каквато мажо пожелае,а какво стои зад инициативата му .....той си знае.Практиката показва че колкото повече спекуланти продадат толкова по силен става ръста........справка примерно Еврохолд

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                        Днес се разделих с 50% от позицията си на 2.35 все пак 40% за 1 г за мен са хепи
                        Успех! Аз лично за себе си, никога не съм бил по-уверен в ръстта на Хим и ще стискам поне до правото на дивидент..

                        Коментар


                        • След моя пост ще стане малко искрено и лично, но и аз днес мислех да продам 50% ама се спрях. Ще видя утре как ще се развие играта.....
                          Някой трупа пакет на тези нива, ако е мажо всякакви пожелания ми се въртят в главата, ако е инвеститор значи някой, някъде вярва на акцията и мажо, а това според мен е много добър знак......след първия ще дойде и втори ............надявам се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                            Днес се разделих с 50% от позицията си на 2.35 все пак 40% за 1 г за мен са хепи
                            Последно пиша щот ставам досадем
                            Да споделя, през 2015 когато от 1,5 стигна до почти 2 лв и аз продадох по същия начин 60 -70% от акциите си купени от 1,55 до 1,62 (не бяха малко) над 1,88 и не съжалявах. Е после купувах (да спирам пропадането!?) от 1,50 до 1,40 и съжалявах на 1,20 и по- надолу, ама сега пък се кефя на тъпя си акъл тогава.Общо взето интересни са спекулантските простотии. Така че късмет Новака, където и да ти излезе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                              Днес се разделих с 50% от позицията си на 2.35 все пак 40% за 1 г за мен са хепи
                              Стори ми се че спомена преди време 30 процента на 2.50 ,защо така не дочака .....пък и процентите...?
                              Другаде ли ще наливаш
                              Last edited by спекуланта; 18.01.2018, 18:18.

                              Коментар


                              • Днес се разделих с 50% от позицията си на 2.35 все пак 40% за 1 г за мен са хепи

                                Коментар

                                Working...
                                X