IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение
    Колеги, можете ли да ми обясните къде гледате промяната на фрий флоута на позицията. В справката от ЦД бройката 64799020 не се променя от поне 3-4 месеца. Преди няколко дни имаше дискусия с приложени изчисления,а че свободните акции падат? Много Благодаря!
    http://www.bse-sofia.bg/?page=News&uniqid=5a7313ba5f320

    28/12- 23.75
    31/1-20.95
    2.8 % или над 6,7 млн. акции.

    Справка за резултатите ( период: от 22.12.2017 до 01.02.2018, търсене по компания CHIM - Химимпорт АД):
    Сделки: 2 647
    Обем (брой лотове): 6 279 108
    Средна цена на лот: 2.056
    Обем лева: 12 913 241.60

    Коментар


    • козелкин без кози или камъните падат генерале !? Това ли ви беше идеята !?
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gaki
        Да допуснем,че цената може и да стане ТРИ,
        Защо тогава Козелкин е останал без кози???









































        Козелкин? Дайте по-сериозно, тук четат много хора..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Колеги, можете ли да ми обясните къде гледате промяната на фрий флоута на позицията. В справката от ЦД бройката 64799020 не се променя от поне 3-4 месеца. Преди няколко дни имаше дискусия с приложени изчисления,а че свободните акции падат? Много Благодаря!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

            Първо гонеха 2.4 ключово, сега 2.5, утре например 2.60? И така на всеки 10 стишки.
            Без препоръки!
            Aз за ключово 2,40 никога не съм казал нищо, за мен нивото е 2,50 - и то няма нищо общо с ТА, който е неприложим тук, а само и единствено с народопсихологията, която имам претенциите да познавам (а дали е така, е отделен въпрос). Реално вече беше пробита съпротивата, която ТА ни предлага - върховете от 2014 са подминта, като преди това върна малко, при това със сравнително добри обеми. Ако ТА работеше и бяхме нормална борса, ега трябваше да има затваряне на къси и бързо изстрелване нагоре, а такова няма. Което значи само едно - купувачът не бърза и иска да си направи пакет, което е повече от чудесно, защото ще обере всичко и после мишоците ще си играем на на нива 3+. Лично мнение, неангажиращо
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

              Първо гонеха 2.4 ключово, сега 2.5, утре например 2.60? И така на всеки 10 стишки.
              Без препоръки!
              По - добре така, от колкото в обратния ред. Но съм убеден, че не всички на 2.5 са продавачи и могат да бъдат изненадани.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                понякога 2 - въпросът е да се пробие 2,50 и да се задържи над нея. Признавам, че първоначално влязох с цел бърза спекула и таргет 2,50, но сега вече променям мнението си и се засилвам за 3+. Дори обимислям да купя още малко, пак за чиста спекула като пробие 2,50, за да съм уверен в ръста към тройката. Затова и 2,50 е толкова важно да се пробие, просто е психологическо за следващата спирка на 3 - поне на мен така ми говорят звездите и шестимата индианци, които имат връзка с кораба-майка. Не е препоръкъ
                Първо гонеха 2.4 ключово, сега 2.5, утре например 2.60? И така на всеки 10 стишки.
                Без препоръки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                  Не зная какви меченца , какви 5 лева ... Тук някой упорито се съпротивлява на купувача в опита му цената да се повиши ...
                  за 5 -те лева може да се окажеш прав, а дано

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Всеки ден нов връх, с по стинка.
                    понякога 2 - въпросът е да се пробие 2,50 и да се задържи над нея. Признавам, че първоначално влязох с цел бърза спекула и таргет 2,50, но сега вече променям мнението си и се засилвам за 3+. Дори обимислям да купя още малко, пак за чиста спекула като пробие 2,50, за да съм уверен в ръста към тройката. Затова и 2,50 е толкова важно да се пробие, просто е психологическо за следващата спирка на 3 - поне на мен така ми говорят звездите и шестимата индианци, които имат връзка с кораба-майка. Не е препоръкъ
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Всеки ден нов връх, с по стинка.
                      Повече се радвам на намаляващите акционери - всеки ден с по 1-2

                      Коментар


                      • Всеки ден нов връх, с по стинка.

                        Коментар


                        • Не зная какви меченца , какви 5 лева ... Тук някой упорито се съпротивлява на купувача в опита му цената да се повиши ...

                          Коментар


                          • Много мъже на два и петдесе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение




                              не е нужно нищо да се продава .... В ХИМ има почти 800 мл. лв. неразпределена печалба за изминали години , пона така пише в отчетите !
                              Би трябвало да ги имат - нали данъчните започнаха да проверяват касовата наличност за такива печалби?! Или отново само изплашиха пилците, за да си платят дивидента?

                              Коментар


                              • Колеги, можете ли да ми обясните къде гледате промяната на фрий флоута на позицията. В справката от ЦД бройката 64799020 не се променя от поне 3-4 месеца. Преди няколко дни имаше дискусия с числа че свободните акции падат? Много Благодаря!

                                Коментар

                                Working...
                                X