IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    От началото на годината акционерите са намаляли с 203 броя
    Това хубаво ли е или лошо при повишаваща се цена?

    Коментар


    • От началото на годината акционерите са намаляли с 203 броя
      Last edited by polax; 13.04.2018, 18:37.

      Коментар


      • А преди няколко дни мисля, ако не ме лъже паметта - Поръчани дялове за обратно изкупуване - 90000

        Коментар


        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
          За днес ли са тези разпродажби, тъй като не виждам такива.
          Да съм по-точен:
          Издадени дялове 25 369 200
          Поръчани дялове за издаване в сетълмент 0
          Поръчани дялове за обратно изкупуване 79 200
          Общо дялове 25 290 000

          Коментар


          • За днес ли са тези разпродажби, тъй като не виждам такива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              първо аз те попитах - и к'во?
              На "и к'во?" няма какво да отговоря !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                Сигурен ли си, че се вкарва тук ?!
                първо аз те попитах - и к'во?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  да, явно ти обръщаш и к'во? Нормално е да изтеглят кеш и да го вкарат тук ..
                  Сигурен ли си, че се вкарва тук ?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                    Привет,

                    Някой обръща ли внимание на разпродажбите "Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF"
                    да, явно ти обръщаш и к'во? Нормално е да изтеглят кеш и да го вкарат тук ..

                    Коментар


                    • Привет,

                      Някой обръща ли внимание на разпродажбите "Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        А нямам ядове, тези новите, дето ги взех вчера, минават в графата "за ташак" - ако стане някоя врътка и има още ъп, супер, ще съм на печалба, ако не стане - и без това съм ги взел спекулативно, така че си е мой проблем.

                        Батко обеща само за сайта, ама не се ангажира със срок, рече "Наистина скоро", но моето скоро и неговото скоро явно са различни неща - може да чака да оправят сайта на Инвестор-а, пък после да се прехвърлят на неговия. Друго батко не е обещавал, само намеква, та на моменти и натвърдва
                        Могат да се учат от другите доста .. Една" Арома АД" с 20-25 млн. капитализация имат сайт за" чудо и приказ "от поне 2-3 години и използват доста по-съвременни форми на реклама и търговия ,Въпреки Мажовците ,които не са ми от най-лицеприятните ..
                        Ако съм един "Нов " инвеститор /,не говоря за чужд въобще/ ,първото място което ще отворя е сайта на компанията и какво виждам- последните новини и публикации са от 2009 година .....
                        Явно Мажовците и управлението на "Флагмана'" са си самодостатъчни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Вдига я (не и без наша помощ) и после я оставя в безтегловност, до когато си поиска. Вече 3-4 пъти го прави. Смятам, че е време за други ценови нива.Нещо номера се изтърка и става предсказуем за масата спекуланти, което води до нужда от промяна.
                          Мисля че този пакет от Райф просто се опитват да го вземат на по ниско но явно тези са се заинатили на 2.43 и не свалят поне за сега.добре е че бройките са малки,за да не се мотаем дълго и тъжно на тези нива.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
                            Кво става тука, Бе? Палячовци..от кога ви събирам акциите,а и не доволни. Ще ви ги дам пак на 5-ца
                            направо на 11 ги раздавай обратно ........... както едно време...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Кво става тука, Бе? Палячовци..от кога ви събирам акциите,а и не доволни. Ще ви ги дам пак на 5-ца

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Далеч съм от мисълта ,че ще ни дава отчет и ще ни споделя плановете си. Предполагам, че и ти не вярваш в това. Тук положението е: " Ако ти стиска, участваш!".
                                А нямам ядове, тези новите, дето ги взех вчера, минават в графата "за ташак" - ако стане някоя врътка и има още ъп, супер, ще съм на печалба, ако не стане - и без това съм ги взел спекулативно, така че си е мой проблем.

                                Батко обеща само за сайта, ама не се ангажира със срок, рече "Наистина скоро", но моето скоро и неговото скоро явно са различни неща - може да чака да оправят сайта на Инвестор-а, пък после да се прехвърлят на неговия. Друго батко не е обещавал, само намеква, та на моменти и натвърдва
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X