IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Така де за това иде реч

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
      Д. Печалба преди облагане с данъци +72,58% 43279 25078

      Коментар


      • И отчета е тук

        Коментар


        • http://www.x3news.com/?page=News&BUL...7519&current=1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Не забравяйте, че вече няма привилегировани, така че можеше да дадат и по голям !
            Tя, годината, не е изтекла ))
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Това не е АДСИЦ, не знам защо очаквате да разпределят 70% от печалбата. Те и никога не са обещавали това. Дивидентът е напълно в унисон с резултатите. Трета година поред расте.
              Не забравяйте, че вече няма привилегировани, така че можеше да дадат и по голям !

              Коментар


              • Това не е АДСИЦ, не знам защо очаквате да разпределят 70% от печалбата. Те и никога не са обещавали това. Дивидентът е напълно в унисон с резултатите. Трета година поред расте.

                Коментар


                • Също съм доволен. Преди 2-3 години когато влязох по - сериозно изобщо не съм очаквал дивидент по обикновените, разчитах изцяло на капиталова. За мен по-важното от размера на дивидента е последователната политика по разпределяне, а основното е бизнеса да се развива, все пак така се гради история. Не знам дали бъркам но това е една от най-оплюваните от форума акции, а за момента показва коректно поведение относно споделяне с малките. Не разбирам и рева и от имащи и нямащи - дайте да плювнем, ми който не е доволен сменя коня и продължава. Вижте % на някои прехвалени , с мощни агитки предвидими бизнес групи на БФБ. (Лично съм доволен, че вече не държа Бреф). Разбира се не препоръчвам никому нищо просто за мен чашата е по - скоро пълна. И догодина по - яки резултати и повече в малките канчоци .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    хахаха, викаш предвидими ! Даже да сме им благодарни, че въобще дават нещо ли ? Дивидента се очакваше, защото така беше заявено преди време, така че нищо непредвидимо няма ! Всичко си беше предвидимо, само размера не знаехме, а той се оказа малък !
                    Точно това казвам и аз де - стават все по-предвидими. И ако трябва да бъда честен - да, аз лично оценявам това, че започнаха да дават дивидент защото както много добре знаем, могат да си взимат тяхното и без него!
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Може ли да се види за първото тримесечие дали има промяна в дела на акциите на собствениците и мениджмънта?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Аз съм доволен - компанията става по-предвидима, което лично у мен поражда наченки на доверие. Пожелавам им успех с печалбата през следващи години!
                        хахаха, викаш предвидими ! Даже да сме им благодарни, че въобще дават нещо ли ? Дивидента се очакваше, защото така беше заявено преди време, така че нищо непредвидимо няма ! Всичко си беше предвидимо, само размера не знаехме, а той се оказа малък !

                        Коментар


                        • Аз съм доволен - компанията става по-предвидима, което лично у мен поражда наченки на доверие. Пожелавам им успех с печалбата през следващи години!
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Очаквах друго разочарован съм

                            Коментар


                            • Аааааахахахахахаха
                              като ни утърва говорим за процент на разпределение, а сега взехме да говорим за темп на нарастване на печалбата, догодина може да ползваме силата на мусонния вятър за годината!!!

                              Няма втори такива циркаджии на БФБ....

                              п.п. да вземат да наемат мадам В да напише една ода за дивидента на Хим
                              Last edited by tony1975; 30.05.2018, 17:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Аз се надявах и очаквах повече след като вече няма привилегии тук ! Явно им се досвидя да разделят по голяма печалба с нас дребните !
                                a la Penko-зъркела

                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X