IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде и Монбат го изпревари:

    3JR / SFARM Софарма АД 3.028 up 0.93% 408 168 038
    5MB / MONBAT Монбат АД 10.300 up 4.67% 401 700 000
    5F4 / FIB ПИБ 3.636 down 1.73% 399 960 000
    6C4 / CHIM Химимпорт 1.659 down 1.48% 397 573 156
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение



      Мен ме бъркат големите бройки, а малките не са ми проблем! Не може да се пробие 1.7лв. от миналата година. Била подценена, ами защо не купуват тогава?
      Щото им държи влага от предните 2 години и от миналата зима.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
        И днес поредния ден със 100 бройки тук, 200 там. ще сги изтраят още седмица 2 и после?


        Мен ме бъркат големите бройки, а малките не са ми проблем! Не може да се пробие 1.7лв. от миналата година. Била подценена, ами защо не купуват тогава?

        Коментар


        • И днес поредния ден със 100 бройки тук, 200 там. ще сги изтраят още седмица 2 и после?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Гледам ПИБ вече води с 3 млн. капитализация пред Флагмана.
            пазара винаги е прав

            щом така оценяват инвеститорите двете компании няма какво да направим...

            други мислят, че цената на ЦКБ скоро ще надмине цената на ХИМ ................ няма лошо

            затова е интересно на пазарите ............. всеки заема определена позиция с парите си и плаща/получава пари за всяко свое решение

            състезанието е дълго и на практика е без финал .................. могат да се сравняват само междинни резултати

            ------------------------------

            преди 3 години имах леко сдърпване с 4Д който обикаляше темите и развиваше теории как ПИБ е с много по-голям потенциал от ЦКБ да расте, а аз бях на противоположна позиция като му обясних защо, но той направи заключениие, че не разбирам нищо...

            тогава акцията на ПИБ се търгуваше на 4,50-4,60 , а ЦКБ се търгуваше на 1,50-1,60 .......................... днес цените на двете акции знаем какви са

            казах му, че пазара ще отсъди кой е крив и кой е прав и от тогава вече почти 3 години пазара е на моя страна ................. разбира се, че в даден момент палачинката може да се обърне ......................... най-важно е да знаеш кога да замениш една акция за друга
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Гледам ПИБ вече води с 3 млн. капитализация пред Флагмана.

              Коментар


              • [QUOTE=Petar;n3156075]
                И това го има , някой стоеше насреща с над 500К бройки кпува, но не ми се дискутира тук, нали темата е друга. Все пак повече приличаше на продажба.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                  Дано, само да не са разпродажбите като при атерата че ще изглежда притеснително.
                  А някои го виждат като покупка, защо да са разпродали Атерата? Купуват защото виждат нещо и имат очаквания Имам де и тук и там

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                    В "бикове и мечки" е
                    нали си писал, че там не се вижда добре?!?!?!

                    затова ако я имаш на хубава графика ми я прати на мейла...
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                      Бе вие хибаво си рисувате картинки/ Аз без тях за днес очаквам пак да се поразпродаде и после със сделка за 10 лв (6 акции) или макс за 100 лв (60 акции) цената от масовите търгувания да се вдигне .
                      Идея си нямам откъде накъде ги очаквам тези неща да се случат, но те-това са ми очакванията....
                      прав си .............. има го и в двете посоки...

                      така обират бройките на мечките които са на зор без да свалят цената
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Дано, само да не са разпродажбите като при атерата че ще изглежда притеснително.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                          Бе вие хибаво си рисувате картинки/ Аз без тях за днес очаквам пак да се поразпродаде и после със сделка за 10 лв (6 акции) или макс за 100 лв (60 акции) цената от масовите търгувания да се вдигне .
                          Идея си нямам откъде накъде ги очаквам тези неща да се случат, но те-това са ми очакванията....
                          И това ще си има край. Търпение и спокойствие! Имам.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                            прати ми я на мейла
                            В "бикове и мечки" е
                            Last edited by inta53; 05.01.2017, 16:21.

                            Коментар


                            • Бе вие хибаво си рисувате картинки/ Аз без тях за днес очаквам пак да се поразпродаде и после със сделка за 10 лв (6 акции) или макс за 100 лв (60 акции) цената от масовите търгувания да се вдигне .
                              Идея си нямам откъде накъде ги очаквам тези неща да се случат, но те-това са ми очакванията....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                Дал съм я, но жалко че графиката е ситна , черната линия точно се изпълни
                                прати ми я на мейла
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X