IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Дааа...0.80 лв. е една добра цена за хима,справедлива,и аз бих си купил на нея
    А, Тролчо, ти нали я чакаше на седемдесе стинки тая артия, тоя шит... Викаш осемдесе си е баш, а!

    Коментар


    • И все пак беше пакет.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

        Не претендирам с нищо, но ми се струва, че твоя е много по - малък.
        Кефиш ме как се изхвърляш без да имаш никакво покритие. Ама яко ме кефиш.
        Е как разбра дали имам покритие или не,да не си врачкаОсвен това никога не съм се изхвърлял

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Е дай по-добре да не си ги мерим,няма да е в твоя полза
          Не претендирам с нищо, но ми се струва, че твоя е много по - малък.
          Кефиш ме как се изхвърляш без да имаш никакво покритие. Ама яко ме кефиш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

            Вероятно става въпрос за десетки левове - сериозен капитал, какво да се прави.
            Е дай по-добре да не си ги мерим,няма да е в твоя полза

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

              По справедливо би било 8.00лв , а 0.80 си е направо гавра с компанията
              На борсата брат,справедливост няма,всички сме нагли алчни спекулантиЗаблудените инвеститори отдавна напуснаха БФБ-то,и както всички виждаме, на хоризонта нови няма

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                колко милиона ще вземеш?
                или играта е за хиляда лева?
                Вероятно става въпрос за десетки левове - сериозен капитал, какво да се прави.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Дааа...0.80 лв. е една добра цена за хима,справедлива,и аз бих си купил на нея
                  колко милиона ще вземеш?
                  или играта е за хиляда лева?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Дааа...0.80 лв. е една добра цена за хима,справедлива,и аз бих си купил на нея
                    По справедливо би било 8.00лв , а 0.80 си е направо гавра с компанията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                      Тогава купувах смело и направих едно прилично пакетче
                      И сега бих купил още по - смело, ако стигне 0.80лв. ,а печалбата продължи да расте и да се дава редовно дивидент.
                      Дааа...0.80 лв. е една добра цена за хима,справедлива,и аз бих си купил на нея

                      Коментар


                      • Тогава купувах смело и направих едно прилично пакетче
                        И сега бих купил още по - смело, ако стигне 0.80лв. ,а печалбата продължи да расте и да се дава редовно дивидент.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          При подобно издигане и пазене преди 5-6 години от 1.40 отиде на 80 стинки.... Никак не искам да го наблюдавам отново.
                          Явно не помниш каква беше ситуацията тогава. Сега не мисля,че ще падне до толкова. Продавача беше един фонд и продаваше на пожар. Показателите на компанията бяха други и най - вече, компанията беше с постоянно намаляваща печалба. Не се даваше дивидент по обикновените.
                          Цената стигна до 65 стотинки по спомен. Имам покупки на близки до тези нива и част от тях са реализирани в печалба.
                          Last edited by HiperioN; 10.07.2018, 12:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            При подобно издигане и пазене преди 5-6 години от 1.40 отиде на 80 стинки.... Никак не искам да го наблюдавам отново.
                            Е то и тогава чакахме Годо да ни спасиМного е готино с чужда пита помен да правим,проблема е,че рядко се получава

                            Коментар


                            • При подобно издигане и пазене преди 5-6 години от 1.40 отиде на 80 стинки.... Никак не искам да го наблюдавам отново.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Замисли се за варианта "заспалия" да продава на себе си !!!!!
                                А защо не се замислиш над възможността,заспалия да не се събуди скоро или още по-лошо,да не се събуди изобщоКаква цена да очакваме тогава?
                                Last edited by strol; 10.07.2018, 12:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X