IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
    Тук всеки чака нещо да се случи, но кво, кога, кой ... нищо не е ясно
    Че то никога не е било ясно, май трябва като във вица:

    Харесал си царският син млада и хубава циганка за съпруга. Уважил царят желанието на престолонаследника и изпратил царска делегация да поиска момата. Манго се запънал и не я дал. Пратили втора делегация с богати дарове - резултатът същия. Тогава се намесил един гавазин и помолил царя да му разреши той да поиска момата. Макар и с неохота, царят се съгласил. Та отишъл гавазинът в селото, открил кой е циганина, дето не дава дъщеря си за царска снаха и го подпукал. Бой, бой, бой... до припадък. Накрая го свестил и го питал:
    - Ти даваш ли дъщеря си за снаха на царя?
    - Давам бе бате, как да не давам...
    - Защо тогава не си се съгласил да я дадеш на предните две делегации?
    - Защото, бате, те идват, ама не обясняват. Ти дойде, обясни, аз разбрах и веднага давам...
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Тук всеки чака нещо да се случи, но кво, кога, кой ... нищо не е ясно
      Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Утре като се вземе решение за търсенето на реалния обменен курс на лева спрямо еврото дали ще купуваме хима на 2,26 ??
        В БГ всичко е възможно,щом в момента го търгуваме значително под себестойност то какво пречи и тогава да е така!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

          Ми той се е качил вече, просто няма голям продавач, ако гледаме пакетите в последно време то те са дадени на "наши" хора за заслуги разбира се..... а може да се онаже че тия 6 ст дивидент могат да станат пазарни 1 ст
          Събират кеш за дървото.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Тук всички искат да хванат бога за рога,но нали преди да се качи първо трябва да падне за да влезе който трябва.
            И без пусувни плииз.
            Ми той се е качил вече, просто няма голям продавач, ако гледаме пакетите в последно време то те са дадени на "наши" хора за заслуги разбира се..... а може да се онаже че тия 6 ст дивидент могат да станат пазарни 1 ст

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              Утре като се вземе решение за търсенето на реалния обменен курс на лева спрямо еврото дали ще купуваме хима на 2,26 ??
              Тук всички искат да хванат бога за рога,но нали преди да се качи първо трябва да падне за да влезе който трябва.
              И без пусувни плииз.

              Коментар


              • Утре като се вземе решение за търсенето на реалния обменен курс на лева спрямо еврото дали ще купуваме хима на 2,26 ??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение


                  Представи си, како Пено, живо пиле да умре,
                  после пак да се съвземе и да почне да кълве.
                  Кон излязъл на полето, глътнал въздух и умрял -
                  възкачил се на небето, и какво ли там видял?
                  Немаш равен.
                  Ако ми издекламираш и едно стихотворение и ептЕн ше ме довършиш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    А може ли да ви изненада всички и цената без дивидент да е по-висока от тази със...
                    Аз днес си купих увисналите на 2,17 бройки пък да видим...
                    Отделно си държа големия пакет от средна 1,31 ... обичам да играя контра на тълпата!

                    Представи си, како Пено, живо пиле да умре,
                    после пак да се съвземе и да почне да кълве.
                    Кон излязъл на полето, глътнал въздух и умрял -
                    възкачил се на небето, и какво ли там видял?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      А може ли да ви изненада всички и цената без дивидент да е по-висока от тази със...
                      Аз днес си купих увисналите на 2,17 бройки пък да видим...
                      Отделно си държа големия пакет от средна 1,31 ... обичам да играя контра на тълпата!
                      Ей и ти дивидентаджия стана... Днес без дивидент ли сме тук?

                      Коментар


                      • А може ли да ви изненада всички и цената без дивидент да е по-висока от тази със...
                        Аз днес си купих увисналите на 2,17 бройки пък да видим...
                        Отделно си държа големия пакет от средна 1,31 ... обичам да играя контра на тълпата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Добре казано
                          Ама ти май не го разбра добре..
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                            Те хорицата не прежалват дивидента, а си го взимат сега и на момента
                            Добре казано

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              ......................... макар,че като гледам как прежалват дивидента и разпродават още от сега, може да излезе,че майтапа си е живо пророчество
                              Те хорицата не прежалват дивидента, а си го взимат сега и на момента

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                А, Тролчо, ти нали я чакаше на седемдесе стинки тая артия, тоя шит... Викаш осемдесе си е баш, а!
                                Казах,че вероятно скоро ще е на 1.70 ,това за 0.70 си беше майтап с HiperioN-чо ,много ме кефи как побесняваМакар,че като гледам как прежалват дивидента и разпродават още от сега, може да излезе,че майтапа си е живо пророчество
                                Last edited by strol; 11.07.2018, 08:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X