IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пичове... не че нещо, ама забелязвате ли, че само вие си пишете? В последните страници ако разгледаш, вече няма нищо смислено за Хима. Не отказвайте и малкото останали пишещи във форума, защото не е в ничий интерес...
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
      Стискайте стискайте,няма страшноАз след време ще Ви ги купувам на левче
      А дано, ама надали...

      Коментар


      • Стискайте стискайте,няма страшноАз след време ще Ви ги купувам на левче
        Last edited by strol; 07.09.2018, 16:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Някой достатъчно интелигентен за да вземе правилното решениеНай-вероятно не е Козлик
          Провери първо като пишеш.Този самосвал май е детско пластмасово камионче-цели 8000бр.Голяо изсипване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            кой е изкарал самосвала днес?
            Някой достатъчно интелигентен за да вземе правилното решениеНай-вероятно не е Козлик
            Last edited by strol; 07.09.2018, 15:15.

            Коментар


            • кой е изкарал самосвала днес?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Авее... Айнщайн и ти си едно старо кучеКъде го наместваш дивидента?За тока и парното ли?
                След 11 дни започва учебната ти година.
                Съсредоточи се върху това.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Отговарям ти веднага.
                  Имам Хим и ЦКБ. В момента намествам дивидента и ми е приятно да разговарям с кеширалите.
                  Що, ти кво имаш!
                  И явно си пълен новобранец, щом не си разбрал нищо досега.
                  благодаря за отговора. аз имам хим, цкб, газ и дървета.....много от всичките.
                  получените дивиденти изтеглям всяка година без връшане на бфб.
                  Last edited by nitro; 04.09.2018, 15:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Отговарям ти веднага.
                    Имам Хим и ЦКБ. В момента намествам дивидента и ми е приятно да разговарям с кеширалите.
                    Що, ти кво имаш!
                    И явно си пълен новобранец, щом не си разбрал нищо досега.
                    Авее... Айнщайн и ти си едно старо кучеКъде го наместваш дивидента?За тока и парното ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                      Това си е чисто заяждане !
                      Митак, не е заяждане бе, човек.
                      Весело ми е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Ти правилно си го написал, но не е вярно.
                        Това си е чисто заяждане !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nitro Разгледай мнение
                          Три без коз

                          кажи ти какво имаш, че тази тема си стана преобладаващо твоя и единствено, което разбират четящите постовете ти е, че нищо и никой не те интересува и не е твой проблем. fair enough! но хайде похвали се малко и ти, да разберем поне доколко си навътре в нещата!
                          Отговарям ти веднага.
                          Имам Хим и ЦКБ. В момента намествам дивидента и ми е приятно да разговарям с кеширалите.
                          Що, ти кво имаш!
                          И явно си пълен новобранец, щом не си разбрал нищо досега.
                          Last edited by Три без коз; 04.09.2018, 14:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                            Привет,

                            Мисля, че правилно написах какво имам !
                            Ти правилно си го написал, но не е вярно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Така де ,пенсии ама купили над 1,08лв дялове....
                              Като падне под тази цена и какво става , ....кога ще пада ами като няма свежи пари а на всяко ребалансиране губят стотици хиляди.....
                              А и не на последно място....пенсии ама не от групата на хим.....
                              Техните акции отпадат една по една от софикс а не изпитват никакво желание да крепят акциите на съгласие и реал финанс...три на броя...Холдинг Варна , ХИМ и ССВ и още неколко други....та така...
                              Монти, отказал съм се да мисля за неща, които са много отвъд моите компетенции и познания. Хвърлям по едно око на отчетите, преценявам си каква доходност ме устройва спрямо риска и купувам или продавам на тази база. Сега какво мисли някой от шефовете на Хим, в какво настроение ще се събуди утре, какво ще направи някой гуру оттатък океана просто няма как да знам и не го мисля по никакъв начин.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Дано не бъда разбран погрешно, че искам да убеждавам някого в предстоящи ръстове тук, но от фонда на практика няма кой да продава - там са само пенсиите. А пакета на Абърдийн мина на тази цена, когато дивидент при Хима имаше само в сънищата на най-големите оптимисти. . Ако запазят дивидентната си политика /нещо, в което вярвам/ ми е трудно да си представя, че пазара ще остави ликвидна компания да се търгува на П/Б 0,3 при 7% дивидентна доходност. Разбира се, всичко е възможно, въпрос на вероятности....
                                Така де ,пенсии ама купили над 1,08лв дялове....
                                Като падне под тази цена и какво става , ....кога ще пада ами като няма свежи пари а на всяко ребалансиране губят стотици хиляди.....
                                А и не на последно място....пенсии ама не от групата на хим.....
                                Техните акции отпадат една по една от софикс а не изпитват никакво желание да крепят акциите на съгласие и реал финанс...три на броя...Холдинг Варна , ХИМ и ССВ и още неколко други....та така...

                                Коментар

                                Working...
                                X