IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Първо пада от 8.40 на 1,35 после се движи между 2,2 и 2,5 после пак пада на 1,9 после на се качва на 3,3 после слиза на 0,64 и така нататък.
    как успя нито едно число да не уцелиш?
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

      Тя тая акция в последните 10 години не е мръднала и не вярвам в следващите 10 год да е нещо по различно
      Я пак погледни дали не е мръднала.
      Първо пада от 8.40 на 1,35 после се движи между 2,2 и 2,5 после пак пада на 1,9 после на се качва на 3,3 после слиза на 0,64 и така нататък. Това ако не е мърдане. Друг е въпроса, че става бавно и под диктовката на шефа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

        Тя тая акция в последните 10 години не е мръднала и не вярвам в следващите 10 год да е нещо по различно
        Според мен си е доста шавлива стига да уцелиш посоката,пада и скача с десетки проценти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          Към момента нямам какво да кажа, затова си мълча. Харесвам акцията и смятам, че е доста изгодна в момента за покупка. Обаче не мисля, че трупайки постове и чрез заяждане, ще се вдигне цената или пък ще дадем правилен съвет на хората, четящи форума. Все по-рядко влизам в темата и мисля, че не съм единствен.
          Тя тая акция в последните 10 години не е мръднала и не вярвам в следващите 10 год да е нещо по различно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Напиши ти нещо смислено. Очаквам с интерес.
            Към момента нямам какво да кажа, затова си мълча. Харесвам акцията и смятам, че е доста изгодна в момента за покупка. Обаче не мисля, че трупайки постове и чрез заяждане, ще се вдигне цената или пък ще дадем правилен съвет на хората, четящи форума. Все по-рядко влизам в темата и мисля, че не съм единствен.
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Пичове... не че нещо, ама забелязвате ли, че само вие си пишете? В последните страници ако разгледаш, вече няма нищо смислено за Хима. Не отказвайте и малкото останали пишещи във форума, защото не е в ничий интерес...
              Напиши ти нещо смислено. Очаквам с интерес.

              Коментар


              • Пичове... не че нещо, ама забелязвате ли, че само вие си пишете? В последните страници ако разгледаш, вече няма нищо смислено за Хима. Не отказвайте и малкото останали пишещи във форума, защото не е в ничий интерес...
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                  Стискайте стискайте,няма страшноАз след време ще Ви ги купувам на левче
                  А дано, ама надали...

                  Коментар


                  • Стискайте стискайте,няма страшноАз след време ще Ви ги купувам на левче
                    Last edited by strol; 07.09.2018, 16:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Някой достатъчно интелигентен за да вземе правилното решениеНай-вероятно не е Козлик
                      Провери първо като пишеш.Този самосвал май е детско пластмасово камионче-цели 8000бр.Голяо изсипване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                        кой е изкарал самосвала днес?
                        Някой достатъчно интелигентен за да вземе правилното решениеНай-вероятно не е Козлик
                        Last edited by strol; 07.09.2018, 15:15.

                        Коментар


                        • кой е изкарал самосвала днес?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                            Авее... Айнщайн и ти си едно старо кучеКъде го наместваш дивидента?За тока и парното ли?
                            След 11 дни започва учебната ти година.
                            Съсредоточи се върху това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Отговарям ти веднага.
                              Имам Хим и ЦКБ. В момента намествам дивидента и ми е приятно да разговарям с кеширалите.
                              Що, ти кво имаш!
                              И явно си пълен новобранец, щом не си разбрал нищо досега.
                              благодаря за отговора. аз имам хим, цкб, газ и дървета.....много от всичките.
                              получените дивиденти изтеглям всяка година без връшане на бфб.
                              Last edited by nitro; 04.09.2018, 15:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Отговарям ти веднага.
                                Имам Хим и ЦКБ. В момента намествам дивидента и ми е приятно да разговарям с кеширалите.
                                Що, ти кво имаш!
                                И явно си пълен новобранец, щом не си разбрал нищо досега.
                                Авее... Айнщайн и ти си едно старо кучеКъде го наместваш дивидента?За тока и парното ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X