IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    прогнозата си остава същата ............ ноември около двато лева ............ по коледа под двойката...
    С тоя як купувач може и да не може.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      честно да ти кажа ............... не знам как да калкулирам думите на мистър Керезов, че той никога не е казвал, че ще се дава дивидент занапред

      мен това малко ме смущава ................ да си кажа направо - доста ме смущава

      точно затова не смея да дам прогноза
      И мен това много ме притеснява, въпреки че Керезов първоначално каза нещо от рода на "по случай 10-тата годишна преосмисляме дивидентната си политика", което по принцип ми звучи дългосрочно, но да видим. А попитах, тъй като за мен това има по-голямо значение от ТА.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Тоя път до 2,15 лв. сме го видели вече.
        Нещо друго имаш ли да добавиш?
        прогнозата си остава същата ............ ноември около двато лева ............ по коледа под двойката...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Полки, какъв ще бъде сумарно според теб дивидента за следващите 3 години?
          честно да ти кажа ............... не знам как да калкулирам думите на мистър Керезов, че той никога не е казвал, че ще се дава дивидент занапред

          мен това малко ме смущава ................ да си кажа направо - доста ме смущава

          точно затова не смея да дам прогноза
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Полки, какъв ще бъде сумарно според теб дивидента за следващите 3 години?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              навярно ти си на ред да питаш какъв е пътя за да може следващият да ме обяви за трол, че пиша едно и също...

              понеже явно не помниш какво съм писал в началото на месеца за N-ти път ......... специално за теб съм "нарисувал" червена стрелка за да се ориентираш и да не загубиш пътя
              [ATTACH=CONFIG]n3383271[/ATTACH]
              Тоя път до 2,15 лв. сме го видели вече.
              Нещо друго имаш ли да добавиш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                навярно ти си на ред да питаш какъв е пътя за да може следващият да ме обяви за трол, че пиша едно и също...

                понеже явно не помниш какво съм писал в началото на месеца за N-ти път ......... специално за теб съм "нарисувал" червена стрелка за да се ориентираш и да не загубиш пътя
                [ATTACH=CONFIG]n3383271[/ATTACH]
                Полки, какъв ще бъде сумарно според теб дивидента за следващите 3 години?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  И какъв е пътят?
                  Кажи го ясно, за да няма после оправдания, кой какво е казал!
                  навярно ти си на ред да питаш какъв е пътя за да може следващият да ме обяви за трол, че пиша едно и също...

                  понеже явно не помниш какво съм писал в началото на месеца за N-ти път ......... специално за теб съм "нарисувал" червена стрелка за да се ориентираш и да не загубиш пътя
                  Click image for larger version

Name:	2018-09-22222.jpg
Views:	1
Size:	24.2 КБ
ID:	3383271

                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    По спомен преди години ти ме бе питал за цената на Хим тогава имах мисля бяха около 1.50 -1.60 бях ти казал ,че чакам 2,50 та стана малко и се качи .
                    Та за ЧЕЗ имам и чакам цена но не заради добрата компания а за това .че ще осъдят БГ за 500 мил евро сметни сам цената която чакам
                    Първо правило за големите инвеститори е прираста ,щом е отрицателен темата е затворена
                    Борси колкото ти е кеф
                    Испанеца, миналата година по тва време пак се беше превъзбудил и пишеше глупости.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Доколкото следя инвестициите на форумците се сещам че ти имаше само ЧЕЗ тук на нашата борсичка.....може и да се лъжа.Та проследявайки събитията около продажбата на компанията, Jp Morgan дали биха се пробвали с нея.......не мисля ,както и не биха се пробвали с нито една от нашите.Само че причината не е само в компанията сама по себе си а и в "средата" в която тя работи.Не че защитавам Хима,да не останеш с грешно впечатление.Както останалите играчи избрали да си спекулират на наша територия си търсим евентуални позиции, които може да качат някоя и друга стотинка.
                      По спомен преди години ти ме бе питал за цената на Хим тогава имах мисля бяха около 1.50 -1.60 бях ти казал ,че чакам 2,50 та стана малко и се качи .
                      Та за ЧЕЗ имам и чакам цена но не заради добрата компания а за това .че ще осъдят БГ за 500 мил евро сметни сам цената която чакам
                      Първо правило за големите инвеститори е прираста ,щом е отрицателен темата е затворена
                      Борси колкото ти е кеф
                      Last edited by lobos; 21.09.2018, 22:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Някой тук може ли да ми каже една причина голям инвеститор да инвестира тук ?
                        От сорта на JP MORGAN -може да не знаят новите инвеститори но те преди бяха на БФБ.
                        Сега ги няма в Бг но пак са в Румъния ?
                        Що тъка?
                        Доколкото следя инвестициите на форумците се сещам че ти имаше само ЧЕЗ тук на нашата борсичка.....може и да се лъжа.Та проследявайки събитията около продажбата на компанията, Jp Morgan дали биха се пробвали с нея.......не мисля ,както и не биха се пробвали с нито една от нашите.Само че причината не е само в компанията сама по себе си а и в "средата" в която тя работи.Не че защитавам Хима,да не останеш с грешно впечатление.Както останалите играчи избрали да си спекулират на наша територия си търсим евентуални позиции, които може да качат някоя и друга стотинка.
                        Last edited by спекуланта; 21.09.2018, 22:10.

                        Коментар


                        • Някой тук може ли да ми каже една причина голям инвеститор да инвестира тук ?
                          От сорта на JP MORGAN -може да не знаят новите инвеститори но те преди бяха на БФБ.
                          Сега ги няма в Бг но пак са в Румъния ?
                          Що тъка?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Възможно е и това да се случи,от друга страна този който му викахте "батко"(явно не е малък) и качи цената миналата зима ,сега я брани да не падне под 2.10.Голяма част от големите пакети над 100000 бройки минаха(или поне аз така си въобразявам) и сега останаха дребни спекуланти- продавачи.......да видим кой ще надделее.Прави също впечатление и като цяло над тази цена минаха доста бройки,не е като да няма обем,но в крайна сметка за нас остава да гледаме мача,........а който иска може и да се включи
                            Този батко няма кво да брани по скоро се надяваше покрай Никито да се излаже някой ама нема
                            Тук се виждат 10 кандидат милионера чакащи папироса над 3 лева ,батко може да е качи и ко прави пак нищо най много някой ПФ да го натовари.
                            Да не мислиш ,че на батко не му е ясно кво стана 2007 ,всичко на цифри и думи е Ок ама нема Кой да им вярва на цифрите и думите .
                            Виж колко им е капитализацията на Хим и погледни дневният оборот .сега погледни OHL виж им капитализацията сложи 1 милиард кеш и погледни цената като няма доверие пазара си наказва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Пътя ясно се вижда даже и от Канарските о-ви ,че купувачи нема въпроса е кой ще разтовари първи .Да видим до края на месеца ,ще сме под 2 .05
                              Възможно е и това да се случи,от друга страна този който му викахте "батко"(явно не е малък) и качи цената миналата зима ,сега я брани да не падне под 2.10.Голяма част от големите пакети над 100000 бройки минаха(или поне аз така си въобразявам) и сега останаха дребни спекуланти- продавачи.......да видим кой ще надделее.Прави също впечатление и като цяло над тази цена минаха доста бройки,не е като да няма обем,но в крайна сметка за нас остава да гледаме мача,........а който иска може и да се включи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                И какъв е пътят?
                                Кажи го ясно, за да няма после оправдания, кой какво е казал!
                                Пътя ясно се вижда даже и от Канарските о-ви ,че купувачи нема въпроса е кой ще разтовари първи .Да видим до края на месеца ,ще сме под 2 .05

                                Коментар

                                Working...
                                X