IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
    FF намаля, броя на акционерите расте, апокалипсис и днес нямаше, броя на оферти купува и днес беше над 330к, продаващи спешно не видях, след малко повече от три седмици ще излезе отчета, надявам се също да бъде добър ... Поздрави и успех в търговията
    всичко е чудесно - живота е прекрасен - купихте на 2 лв. - другата седмица 2,50 - другия месец 3 лв. - на Коледа 5 лв. - пей, сърце

    лека вечер и от мен
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • FF намаля, броя на акционерите расте, апокалипсис и днес нямаше, оферти купува и днес бяха над 330к, продаващи спешно не видях, след малко повече от три седмици ще излезе отчета, надявам се също да бъде добър ... Поздрави и успех в търговията
      Last edited by Innocent; 12.10.2018, 18:59.

      Коментар


      • Испанският портиер lobos добре че се снима с хима на 2 лева вчера. Издебна момента пича.

        Коментар


        • не знам защо си цитирал мой пост без да коментираш нищо по него, но щом пишеш "на мой гръб" явно търсиш мнение и от мен

          Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Не мисля, че е лошо алигатора и малките да купуват от плашливите.
          никой не е казал, че има нещо лошо в това да се купува .............. няма как да има търговия без купувачи и продавачи

          Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          За мен означава, че купуващия толкова големи количества очаква/намислил нещо.
          разбира се, че големият е намислил нещо и затова закара цената над 2,30 лв., но това се случи декември и януари ............. от февруари до днес големия гледа само да крепи цената, като явно показва, че не му трябва количество

          Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Но ще поживеем и ще видим само да сме живи и здрави.
          живи и здрави да са всички ....... живота не е само борса и пари...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            е за това говоря, но вие се правите все едно снощи разбрахте за пръв път, че алигатора е единствения купувач тук от 6 месеца




            няма лошо ............ все някога ще продава защото и сега не му трябват тези 30-35 млн.акции които има в излишък

            да приготви още 60 млн.лв. и ще изкупи всичко

            изначе не знам за кой път да ви го обясня, че акцията може изкуствено да се закара на всяка една цена, но с течение на времето пазара намира равновесната си точка за търговия

            на вас ви се иска да дават 6 стинки дивидент, а цената да е 11 лв. .............. но, нали се сещаш, че на привилегированите даваха 20 ст. дивидент, а се търгуваха под два лева през по-голяма част от "живота си"
            Не мисля, че е лошо алигатора и малките да купуват от плашливите. За мен означава, че купуващия толкова големи количества очаква/намислил нещо. Но ще поживеем и ще видим само да сме живи и здрави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              тези 1000 лв са такса попечителство? 0.25% годишно ?
              не си мъчи акъла излишно ............. доста си далече от темата...

              гледай там ордерите отляво да не вземат да се разреждат
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                ...
                а причината да нямам пари при посредниците е, че трябва да плащам по 1000 лв. месечно такса ...............

                мда
                тези 1000 лв са такса попечителство? 0.25% годишно ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                  полки, имаш ли поръчка вляво?
                  не

                  не само, че нямам поръчки в ляво, но дори от 6 месеца нямам пари по сметките си при посредниците

                  а причината да нямам пари при посредниците е, че трябва да плащам по 1000 лв. месечно такса ............... това е една от причините за липса на ликвидност на БФБ, но никой анализатор до този момент не е отчел този факт, а още по-малко да се вземат адекватни мерки...

                  няма нищо, де ........ тези които имат пари знаят как да боряват с тях и да не допускат държавни търтеи да ги цоцат наготово без да си мърдат пръста...

                  мда
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • [QUOTE=Penko;n3390680]полки, имаш ли поръчка вляво?[/
                    Аз имам,скоро ще я видиш 40000бр. по 1,42Имам и една на левче
                    Last edited by strol; 12.10.2018, 15:22.

                    Коментар


                    • полки, имаш ли поръчка вляво?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                        Гладна кокошка просо сънува ще има за тези които са се наредили улево. Аз не съм виждал такава ликвидност с толкова много големи поръчки НИКОГА. Явно е време за щурм.
                        като стана на въпрос за кокошки ............ аз се чудя как е възможно да има толкова много инвеститори със заболяване "кокоша слепота"

                        "никога не били виждали 350 хил.акции от ляво" .......... бре, бре , бре ........ голяма работа станала, бре...

                        до миналата седмица от ляво имаше ордери за над 150 хил.акции на средна цена 2,06-2,12 а от дясно ордерите се движеха межди 20 и 30 хил.акции

                        какво се случи, че тези 20-30 какции "пребориха 5-6 пъти превъзхождащият го враг и цената падна с десетина стинки???

                        сега положението е 333 хил.акции в ляво и едва 39 хил.акции от дясно .............. ще се обърне тренда ли? .......... ами да видим...

                        от февруари 2018 когато цената бе 2,60 до този момент в който цената е 2 лв. "левият фланг" е винаги по-многоброен в пъти от "десният фланг" и какво от това? какво се случи?

                        случи се това, че цената трябва да нарасне с 30% за да се върне там където бе преди 9 месеца

                        посоката е ясна ............ не знам как да ви го напиша по-ясно, че и картинки ви пусках и пак не разбрахте

                        ок .............. ще пробвам с клипчета .......... дано вденете .......... енджой

                        https://www.vbox7.com/play:539a9cd3ff

                        https://www.vbox7.com/play:1a20e341b5
                        Last edited by polki; 12.10.2018, 14:37.
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          нещата не стават за един ден ............. нали трябва да се съберете повече в ляво за да се отрежат главите на по-високи цени .............. иначе за една седмица ще ви занулят буквално
                          Гладна кокошка просо сънува ще има за тези които са се наредили улево. Аз не съм виждал такава ликвидност с толкова много големи поръчки НИКОГА. Явно е време за щурм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                            вчера какви стръвници имаше....,а днес само плюшени мечета ?!!
                            нещата не стават за един ден ............. нали трябва да се съберете повече в ляво за да се отрежат главите на по-високи цени .............. иначе за една седмица ще ви занулят буквално
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              така спасяват ФФ и Софикс критериите си остават покрити.
                              е за това говоря, но вие се правите все едно снощи разбрахте за пръв път, че алигатора е единствения купувач тук от 6 месеца


                              Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              След време тези малки алигаторчета ще Ви продават тези същите акции на друга цена. Обирането на едри пакети ще доведе до безпроблемно катерене след време..... ще видим
                              няма лошо ............ все някога ще продава защото и сега не му трябват тези 30-35 млн.акции които има в излишък

                              да приготви още 60 млн.лв. и ще изкупи всичко

                              изначе не знам за кой път да ви го обясня, че акцията може изкуствено да се закара на всяка една цена, но с течение на времето пазара намира равновесната си точка за търговия

                              на вас ви се иска да дават 6 стинки дивидент, а цената да е 11 лв. .............. но, нали се сещаш, че на привилегированите даваха 20 ст. дивидент, а се търгуваха под два лева през по-голяма част от "живота си"

                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • вчера какви стръвници имаше....,а днес само плюшени мечета ?!!

                                Коментар

                                Working...
                                X