IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



    нали знаете, че финасовите пазари се движат 6-12 месеца преди икономиката ........ това се знае от всяко дете .......... ето го и примера от тази година ............. Софикс и в частност ХИМ падат от 9 месеца и едва сега отчетите на основните компании показват по-слаби от очакваните резултати .......... сега е интересно дали отчетите за Q3 2018 ще потвърдят низходящото движение или напротив -> посоката ще се обърне и ще поемем на североизток
    Надценяваш ги брат,нищо не знаятСкоро ще им се изясни картинката

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
      Полки, щом си убеден в твоите теории за спад пускаш едни къси и така ще печелиш при спад. Ти си хабиш таланта у форума.
      още един дето дават акъл без да съм го питал .............. как да го напиша по-ясно не знам...

      от случайни хора по форумите съвети не искам!!!
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Полки, щом си убеден в твоите теории за спад пускаш едни къси и така ще печелиш при спад. Ти си хабиш таланта у форума.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          “Еди” ако помислиш реално с главата а не със страха си може бще си купиш банкови акции.
          абе, млади момко, по-долу ти казах, че съвети не съм ти давал за да ми даваш и ти на мен акъл какво да правя

          мисли само за себе си и изразявай мнение във форума единствено свързанано ссъс себе си

          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Реално смяташ ли че властта няма да се подготвят добре за стрес тестовете и влизането в ерм2...нали това ще им е шлагера за следващите избори,а партньорите от Европата ще им ударят рамо надявам се в театъра!
          реално смятам, че ЕЦБ ще изкара кирливите ни ризи и няма да искат да ни приемат нито в банковия съюз, нито ще позволят да приемем еврото за официално платежно средство

          положението според мен е следното -> те не ни искат, но ние се натискаме, но може и да ни приемат в замяна на нещо си...

          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

            Е вожда каза че точно тогава ще почне кризата, какви покупки????????????????
            той вожда не знае къде се намира ......... от една страна пише, че кризата на автомивката започнала лятото, а кризата на борсата щяла да дойде след година

            моето мнение е обратното ............ първо кризите настъпват по борсите, а после това се отразява на автомивкаджиите и всички останали

            нали знаете, че финасовите пазари се движат 6-12 месеца преди икономиката ........ това се знае от всяко дете .......... ето го и примера от тази година ............. Софикс и в частност ХИМ падат от 9 месеца и едва сега отчетите на основните компании показват по-слаби от очакваните резултати .......... сега е интересно дали отчетите за Q3 2018 ще потвърдят низходящото движение или напротив -> посоката ще се обърне и ще поемем на североизток
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              как да не е ясен за кой период пиша след като периода го уточнавам редовно и едва ли някой е забравил

              а нали по-долу пак писах, че планирам покупки Q3 2019, а "колегата" еди мърфи ли беше или скоти пипън беше даваше съвет преди Q3 2019 да съм готов, че после ще стане късно...

              не следиш дискусията, мите
              “Еди” ако помислиш реално с главата а не със страха си може бще си купиш банкови акции.Реално смяташ ли че властта няма да се подготвят добре за стрес тестовете и влизането в ерм2...нали това ще им е шлагера за следващите избори,а партньорите от Европата ще им ударят рамо надявам се в театъра!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                как да не е ясен за кой период пиша след като периода го уточнавам редовно и едва ли някой е забравил

                а нали по-долу пак писах, че планирам покупки Q3 2019, а "колегата" еди мърфи ли беше или скоти пипън беше даваше съвет преди Q3 2019 да съм готов, че после ще стане късно...

                не следиш дискусията, мите
                Е вожда каза че точно тогава ще почне кризата, какви покупки????????????????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  как да не е ясен за кой период пиша след като периода го уточнавам редовно и едва ли някой е забравил

                  а нали по-долу пак писах, че планирам покупки Q3 2019, а "колегата" еди мърфи ли беше или скоти пипън беше даваше съвет преди Q3 2019 да съм готов, че после ще стане късно...

                  не следиш дискусията, мите
                  следя, ама все пак може нещо да убегне ;-)

                  Коментар


                  • Знаеш ли че хиените обичат точно такива като тебе, надъхват се и хоп в чувала

                    Коментар


                    • Брееей та ти си бил голем прогнозен специалис та чак до 2020 година, мале мале

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                        Не беше писал като период ! Ок за уточнението !
                        как да не е ясен за кой период пиша след като периода го уточнавам редовно и едва ли някой е забравил

                        а нали по-долу пак писах, че планирам покупки Q3 2019, а "колегата" еди мърфи ли беше или скоти пипън беше даваше съвет преди Q3 2019 да съм готов, че после ще стане късно...

                        не следиш дискусията, мите
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          не виждам кое ти е по-оптимистичното в твоята прогноза след като се дублира с моята ............. по Коледа 180-190 ст. за един ХИМ

                          а прогнозата която съм дал:



                          се отнася изцяло за 2019 година с някаква вероятност да има развие и през 2020 година
                          Не беше писал като период ! Ок за уточнението !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Трябва да си продал бая част, защото направо си обърнал резбата в прогнозите си! Довчера съвсем друго пишеше...
                            Цитирай какво съм писал !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                              Трябва да си продал бая част, защото направо си обърнал резбата в прогнозите си! Довчера съвсем друго пишеше...
                              много си краен към колегата...

                              много изнервен ми се виждаш, а не виждам основателна причина
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                                До някъде съм съгласен с доводите ти за стрес тестовете, но моите прогнози са по оптимистични за цената на акцията.

                                Оптимистичната ми прогноза Хима е около 1,80 - 1,90 до края на 2018.
                                не виждам кое ти е по-оптимистичното в твоята прогноза след като се дублира с моята ............. по Коледа 180-190 ст. за един ХИМ

                                а прогнозата която съм дал:

                                вариантите за мен са два:

                                - оптимистичен - софикс 550-575 - хим 150-165
                                - песимистичен - софикс 500-525 - хим 115-130
                                се отнася изцяло за 2019 година с някаква вероятност да има развие и през 2020 година

                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X