IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Къде ти е сривът бе специалист.
    ама ти срив ли чакаш? ............. това какви са твоите очаквания коренно се различават от моите прогнози

    още лятото (в седмицата след ОСА) писах в тази тема, че цената ще пада бавно , бавно, бавно ......... с нищо и никакви си 6-7 ст. месечно

    не случайно хиляди пъти ви писах, че ще сварят като жаби в собствения ви сок без да се усетите и ................ това е факт

    този път играта е различна .......... вие си чакате сривовете, а дебелия бавно си влиза ........ мда


    Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Дау снощи с 200 пункта нагоре?
    ами защо не играеш ДАУ, а нацели ХИМ-а на върха

    Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Само да ти подскажа ,че следващата пролет има избори в Европа и честно да ти кажа имам усещането ,че ще срутят долара в пъти и акциите ще се мотат около тия нива преди да се качат още..
    много хубаво .......... ще си го запиша

    после пак да не ревеш другата пролет да ти напомня

    Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Голям анализатор,голяма работа.
    мда ........ голям си анализатор и голяма работа си .......... и много хубаво я играеш играта, а тя е важната
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      прави ми впечатление, че най-много се ядосват хората които най-малко разбират от материята, а са с най-големи претенции, че знаят какво става

      някои две цифри не могат да сметнат

      [ATTACH=CONFIG]n3400013[/ATTACH]


      други пък декември, януари и началото на февруари седяха, гледаха и се чудиха какво става и защо така се получава


      [ATTACH=CONFIG]n3400014[/ATTACH]


      влезнаха на върха и след това всеки ден обясняват какво ще стане другата седмица, другия месец или след 7 месеца...

      малко срам нямате ли, бе, хора???
      Къде ти е сривът бе специалист,Дау снощи с 200 пункта нагоре? Само да ти подскажа ,че следващата пролет има избори в Европа и честно
      да ти кажа имам усещането ,че ще срутят долара в пъти и акциите ще се мотат около тия нива преди да се качат още.Голям анализатор,голяма работа.

      Коментар


      • Чудесно днес ! Пак узря артията.

        Коментар


        • прави ми впечатление, че най-много се ядосват хората които най-малко разбират от материята, а са с най-големи претенции, че знаят какво става

          някои две цифри не могат да сметнат

          Click image for larger version

Name:	gross 2.jpg
Views:	1
Size:	65.6 КБ
ID:	3400013



          други пък декември, януари и началото на февруари седяха, гледаха и се чудиха какво става и защо така се получава


          Click image for larger version

Name:	gross.jpg
Views:	1
Size:	38.6 КБ
ID:	3400014



          влезнаха на върха и след това всеки ден обясняват какво ще стане другата седмица, другия месец или след 7 месеца...

          малко срам нямате ли, бе, хора???
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Това дето го бленуваш може най-рано да стане след 7 месеца в периода май-ноември.Тогава е сезонът на ураганите пък и я стане ,я не стане.Дотогава само на нерви ли ще я караме?
            и след седем месеца да стане --- какъв е проблема?

            нали съм ти казал Q3 2019

            нервите са за тези с горещият картоф ............. никой и нищо не ме дразни за разлика от 65% от форума

            Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Не те знам къде и какво зяпаш,но аз виждам ,че поне 10 позиции се готвят за настъпление.
            само мераклиите са повече от китайците

            Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Скоро и тук крокодила ще си отвори голямата уста и ще ви излапа по ред на номерата.
            да не си пиеш ракията с някой крокодил

            Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Както каза нашата путеводна светлина курта ,всички шматки и мушмороци под ножа.

            и защо под ножа?

            не е ли по-добре да вземете горещият картоф на най-високата цена и да го стискате една-две години като в същото време се тресете от нерви?


            Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            След двайсетина дни ще ги преброим,не се шегувам.
            пак да напомня --- само мераклиите са повече от китайците

            и аз не се шегувам
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Само след няколко месеца на много хора няма да им е до акции а след година ще се чудят какво правят в татковината .
              Това дето го бленуваш може най-рано да стане след 7 месеца в периода май-ноември.Тогава е сезонът на ураганите пък и я стане ,я не стане.Дотогава само на нерви ли ще я караме?
              Last edited by Grosss; 01.11.2018, 21:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Не те знам къде и какво зяпаш,но аз виждам ,че поне 10 позиции се готвят за настъпление.Скоро и тук крокодила
                ще си отвори голямата уста и ще ви излапа по ред на номерата.
                Само след няколко месеца на много хора няма да им е до акции а след година ще се чудят какво правят в татковината .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Ще ми е интересно да ги цитираш......
                  Щото по същата логика и с по силни доводи мога да напиша 20 позиции до НГ ще са в големия ски спорт....
                  След двайсетина дни ще ги преброим,не се шегувам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Ще ми е интересно да ги цитираш......
                    Щото по същата логика и с по силни доводи мога да напиша 20 позиции до НГ ще са в големия ски спорт....
                    Аааааа, той пожелателно. Иначе, ако ги знаеше, на нас ли ще ги кажеше.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Не те знам къде и какво зяпаш,но аз виждам ,че поне 10 позиции се готвят за настъпление.Скоро и тук крокодила
                      ще си отвори голямата уста и ще ви излапа по ред на номерата.
                      Ще ми е интересно да ги цитираш......
                      Щото по същата логика и с по силни доводи мога да напиша 20 позиции до НГ ще са в големия ски спорт....

                      Коментар


                      • Както каза нашата путеводна светлина курта ,всички шматки и мушмороци под ножа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Според мен малко му вярват,а повечето се смеят .
                          Не те знам къде и какво зяпаш,но аз виждам ,че поне 10 позиции се готвят за настъпление.Скоро и тук крокодила
                          ще си отвори голямата уста и ще ви излапа по ред на номерата.
                          Last edited by Grosss; 01.11.2018, 18:24.

                          Коментар


                          • Според мен малко му вярват,а повечето се смеят .

                            Коментар


                            • Здравей, Polki! Честит професионален празник Останаха ли хора във форума, които да ти вярват на глупостите ? На всички е ясно че Софикс се понижи заради спада в щатите. В последните няколко дни виждаме обръщане на тренда. Не виждам причина всеки ден да пишеш по сто пъти едно и също. Скучен си, лично за мен си на заплата или ти плащат на пост. За друга основателна причина не се сещам. Едва ли си толква наивен да смяташ, че с писане на постове предимно в темата на Химимпорт можеш да влияеш на цената на акцията. Очевидно е че компанията има подобряване на резултатите, редовен дивидент и сериозна подкрепа. Жив и здрав да си, остани със здраве. Не ми отговаряй, блокирал съм те много отдавна. Поздрави и успех в търговията.

                              п.п Направи си отделна тема във форума, например: "Прогнозите на Полки" и си пиши на воля, никой няма да ти пречи.
                              Last edited by Innocent; 31.10.2018, 19:38.

                              Коментар


                              • Във връзка с темата искам да обележа че цената на тази яртия ще падне под 1.50 до няколко месеца.

                                Коментар

                                Working...
                                X