IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • пак ми излезна прогнозата грешна ......... писах, че очаквам сегашните цени по коледа, а се оказа, че коледата подрани с цял един месец ........ разочарован съм от себе си...

    6C4/CHIM 1.84
    Актуално към 14:56/26.11.2018 г.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Това не е пропадане пич. Пропадане е когато понижението е с огромни обороти т.е продават институционалните инвеститори а не такива като мене да си купят цигари

      Коментар


      • Първо като спре с пропадането, тогава да си фантазираме ръстове. Имам повече от желаното.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          2.70 след резултатите от. Стрес тестовете. Краят на юни началото на юли..::30%. Ръст очаквам на акцията и 20% ръст на дивидента...консервативно!
          Да не се окаже само 0,70 и без дивидентКонсервативно!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            Нали се сещаш, че това са празни приказки, които нямат стойност? Тва е все едно аз да напиша, че очаквам валежи. Нещо ден, седмица, месец, ще посочиш ли?
            2.70 след резултатите от. Стрес тестовете. Краят на юни началото на юли..::30%. Ръст очаквам на акцията и 20% ръст на дивидента...консервативно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Бруталното рали тепърва предстои.
              Нали се сещаш, че това са празни приказки, които нямат стойност? Тва е все едно аз да напиша, че очаквам валежи. Нещо ден, седмица, месец, ще посочиш ли?

              Коментар


              • Бруталното рали тепърва предстои.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Сега пък модератора Ви е виновен
                  https://www.youtube.com/watch?v=LJzGn5f6cIo
                  Маверик, успокой се. Отдавна не си вървежен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Моля, спрете да спамите.
                    Всички скучаят в страховете си,затова спамят.

                    Коментар


                    • Моля, спрете да спамите.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Сега пък модератора Ви е виновен
                        https://www.youtube.com/watch?v=LJzGn5f6cIo
                        Виновен е пред форума, че те остави да плюеш по позицията безнаказано с месеци. Така е.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Модераторите са луди фенове на рецептите със сварени жаби и гледам, че пак са ме изтрили, защото имам друго мнение.
                          Модераторчета, не манипулирайте форума!
                          Сега пък модератора Ви е виновен
                          https://www.youtube.com/watch?v=LJzGn5f6cIo

                          Коментар


                          • Не се връзвайте на строла и полки!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                              Уважаеми колеги, които търгувате сега единствено със страх, защото нищо друго не е останало в портфейлите ви, пазарът рано или късно ще обърне!... Едва ли обаче форумът ще забрави недостойното ви поведение в този момент! „Нужни са 20 години, за да си изградите добра репутация, и 5 минути, за да я съсипете" - казва Бъфет.
                              Не, няма да забрави.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Модераторите са луди фенове на рецептите със сварени жаби и гледам, че пак са ме изтрили, защото имам друго мнение.
                                Модераторчета, не манипулирайте форума!

                                Коментар

                                Working...
                                X