IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Че ти нямаш пукната акцийка. Кво те притеснява. Ех, мечтател!
    Гладна кокошка просо сънува.
    притеснява ме това, ако купя сега след това може и 1,14 да стане ...... доста бързате и си мислите, че повече спадове няма да има, но може да се изненадате отново ....... затова няма за къде да се бърза с покупките .......... трябва да се изчака без значение колко време ще отнеме в предвид това, че икономиката забавя и не се знае до къде ще запре спада

    не забравяй и не подценявай:

    - външни рискове - брекзит, търг.преговори сащ-китай и сащ-ес, икономиката на германия, санкции русия и т.н.

    - вътрешни рискове - спад на икономиката ни, евроизбори, стрес-тестове, смяна на главен прокурор, политически скандали, местни избори на есен и т.н.

    годината е трудна във всяко едно отношение, но за сметка на това ще е чудесно времето за покупки в дадени периоди от време

    а рали ще има едва към Коледа или следващата година по това време според мен ........ доста вода има да изтече преди това и доста неща могат да се случат през следващите 6-8 месеца

    всякакви обрати са възможни - не забравайте!!!
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      притеснява ме, че може и под 1,14 да стане акцията
      Че ти нямаш пукната акцийка. Кво те притеснява. Ех, мечтател!
      Гладна кокошка просо сънува.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        притеснява ме, че може и под 1,14 да стане акцията
        а направо към 0.14 не те ли притеснява
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Чакаме те отново и пак, и отново да ни обясняваш как я чакаш артията на лев и четиринайсе да я купуваш.
          притеснява ме, че може и под 1,14 да стане акцията
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            Върви им обичайната дейност, но не и на цялата група. Върви им отлично и банката и Армеец, пенсионното, самолетите им летят и возят добре (много яки стюардеси имат), но останалото им е пълна скръб и разочарование - ЗХБГ, ГАЗ, там проспаха и нищо не направиха.
            ти на кое му казваш, че върви добре?

            преди 10 години печалбата беше двойна, а активите бяха 1/4 на сегашните...

            и на това щом казваш, че е добре ........ трагедия

            пп освен ако това не ти е първоаприлска шега
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              тук съвсем заспахте .......... един купува молдовска банка, друг се кани да купи ЧЕЗ, а при ХИМ-а няма новини от години...

              пп забравих, че преди година нов сайт направиха
              Чакаме те отново и пак, и отново да ни обясняваш как я чакаш артията на лев и четиринайсе да я купуваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                тук съвсем заспахте .......... един купува молдовска банка, друг се кани да купи ЧЕЗ, а при ХИМ-а няма новини от години...

                пп забравих, че преди година нов сайт направиха
                Върви им обичайната дейност, но не и на цялата група. Върви им отлично и банката и Армеец, пенсионното, самолетите им летят и возят добре (много яки стюардеси имат), но останалото им е пълна скръб и разочарование - ЗХБГ, ГАЗ, там проспаха и нищо не направиха.

                Коментар


                • тук съвсем заспахте .......... един купува молдовска банка, друг се кани да купи ЧЕЗ, а при ХИМ-а няма новини от години...

                  пп забравих, че преди година нов сайт направиха
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    Изгубено съревнование.
                    Новия пилешки флагман е факт.

                    Като чета как се променят вземанията и активите по прилагането на МСФО 9 в последните стр. ГО при фармата, тук не само байряка - може и някоя гума да бауне...,
                    От друга страна пък се спазват традициите "винаги готови" за промени!

                    Коментар


                    • Изгубено съревнование.
                      Новия пилешки флагман е факт.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                        7.2ст консервативна прогноза
                        Интересно съревнование се получава с новака Градус. Освен по капитализация, кой е по и най, също и по дивидент може да се направи, а иначе едва ли има друга база за сравнение :-)

                        Коментар


                        • 7.2ст консервативна прогноза

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            В край на тримесечие съм забелязал, че има излизане на чужденци може би и после пак възстановява.
                            а аз съм забелязал, че в края на тримесечията цената тук винаги се крепи и това се случва от много години

                            не е препоръка!!!
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • В край на тримесечие съм забелязал, че има излизане на чужденци може би и после пак възстановява.

                              Коментар


                              • Кво става тук? Май е време за пазаруване? Преди бруталното рали. Това вероятно ще рече, че ще има бая катастрофирали по пистата.

                                Коментар

                                Working...
                                X