IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бруталното рали тепърва предстои...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      След увеличения брой акционери в последните дни следва нова интересна новина.

      Фри флота за целите на Наредба № 16 на КФН намалява за пореден път според сайта на БФБ.
      акционерите се увеличават, а фрии флоута намаля ........ много интересно...

      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • След увеличения брой акционери в последните дни следва нова интересна новина.

        Фри флота за целите на Наредба № 16 на КФН намалява за пореден път според сайта на БФБ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Защо си мисля, че тия дет биха знаели размера на евентуален дивидент, не са от клиентите на Карол...
          тези които знаят дивидента може и да продължават да продават на каролци
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

            А Фрапорт, с кое дружество участват? С тяхно си или съвместно с варненските момчета?
            за летище софия фрапорт си участва с тяхното си немско дружество без участие на ХИМ

            не ми е ясно при положение, че фрапорт държат по 60% от другите две най-големи летища в Б-я (варна и бургас) как сега ще им дадат да държат и 100% от софийското летище .......... как ще им се разреши подобен монопол и дали антимонополната комисия ще си затвори очите?

            както и да е .......... гледаме да видим какво ще стане
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

              Явно очакваш добри новини за Фрапорт
              И за фрапорт и за дивидента и за ЧЕЗ и за проверките на. Банките в частност цкб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Защото най-вероятно формулата от миналата година ще се запази-капиталовата загуба за една година е равна на дивидента Х 10
                Кое му е най-вероятното на запазването на "формулата"?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Защо?
                  Защото най-вероятно формулата от миналата година ще се запази-капиталовата загуба за една година е равна на дивидента Х 10

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Има голяма вероятност да бухаш загорял боб с много,ама много горчиво кафе
                    Защо?
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                      На мен боба се подреди почти като утайката на кафето и затова си повъзвърнах част от продадените
                      Има голяма вероятност да бухаш загорял боб с много,ама много горчиво кафе

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                        Явно очакваш добри новини за Фрапорт
                        Мисля, че няма кой друг да е...….

                        Коментар


                        • На мен боба се подреди почти като утайката на кафето и затова си повъзвърнах част от продадените

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                            Защо си мисля, че тия дет биха знаели размера на евентуален дивидент, не са от клиентите на Карол...
                            Може пък на шума на парите да са чули нещо

                            Коментар


                            • Защо си мисля, че тия дет биха знаели размера на евентуален дивидент, не са от клиентите на Карол...

                              Коментар


                              • Някой от Карол да не е разбрал дивидента предварително и да си пазарува!

                                Коментар

                                Working...
                                X