IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    И що .....нали ще става лев?
    преди година писах тук за два варианта:

    оптимистичен => 1,65-1,66

    песимистичен => 1,14-1,15

    писах също така, че ще започна да купувам на 1,50-1,55

    не знам защо си запомнил 1 лев ........ казват, че на страха очите са големи
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      Андре Костолани:
      Купувайте акции и пийте валериан...
      И що .....нали ще става лев?

      Коментар


      • Андре Костолани:
        Купувайте акции и пийте валериан...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          мда ...... някои хора цяла година пишат как всеки момент ралито започвало ........ и наистина ........... цяла година ралито не е спирало

          [ATTACH=CONFIG]n3467852[/ATTACH]

          други хора всеки ден ни убеждават как цената се повишавала и затова днес цената отбеляза ново дъно на 1,725

          спада за последните 15 месеца е над 33,3% ............ 1/3 от парите ги няма...

          от време на време се появяват ядосани миноритари които си мислят, че с писане във форума може да се влияе цената на акцията ........ наивници

          бавно и безславно цената се отправя към ключовото ниво 1,66 лв., а именно на тази цена се появи алигатора преди година и половина ......... както предположих преди година реалната игра по позицията ще започне именно при цена от 1,66 лв. и акцията ще се възвърне към собствения си живот необременен от изкуственото присъствие на алигатора...

          просто такъв е живота => всичко изкуствено е обреченно на неуспех
          Алигатори, жаби, земноводни всякакви... Едно е ясно, никой тук нищо не знае по позицията. Какво му е ключовото на 1.66 точно? Много по-ключово е 2.00 лева ( просто на мен така ми изнася да го кажа произволно). Тук само времето ще покаже, а не някой пишещ повторения на една и съща мисъл.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            мда ...... някои хора цяла година пишат как всеки момент ралито започвало ........ и наистина ........... цяла година ралито не е спирало

            [ATTACH=CONFIG]n3467852[/ATTACH]

            други хора всеки ден ни убеждават как цената се повишавала и затова днес цената отбеляза ново дъно на 1,725

            спада за последните 15 месеца е над 33,3% ............ 1/3 от парите ги няма...

            от време на време се появяват ядосани миноритари които си мислят, че с писане във форума може да се влияе цената на акцията ........ наивници

            бавно и безславно цената се отправя към ключовото ниво 1,66 лв., а именно на тази цена се появи алигатора преди година и половина ......... както предположих преди година реалната игра по позицията ще започне именно при цена от 1,66 лв. и акцията ще се възвърне към собствения си живот необременен от изкуственото присъствие на алигатора...

            просто такъв е живота => всичко изкуствено е обреченно на неуспех
            Това се казва далавера, да купуваш до 2.60 и после същото да го продадеш на 1 лв.На крокодилчо ще му връчим тиквен медал за добра търговска
            практика,важното е да е в играта.

            Коментар


            • мда ...... някои хора цяла година пишат как всеки момент ралито започвало ........ и наистина ........... цяла година ралито не е спирало

              Click image for larger version

Name:	chimm.jpg
Views:	1
Size:	73.6 КБ
ID:	3467852


              други хора всеки ден ни убеждават как цената се повишавала и затова днес цената отбеляза ново дъно на 1,725

              спада за последните 15 месеца е над 33,3% ............ 1/3 от парите ги няма...

              от време на време се появяват ядосани миноритари които си мислят, че с писане във форума може да се влияе цената на акцията ........ наивници

              бавно и безславно цената се отправя към ключовото ниво 1,66 лв., а именно на тази цена се появи алигатора преди година и половина ......... както предположих преди година реалната игра по позицията ще започне именно при цена от 1,66 лв. и акцията ще се възвърне към собствения си живот необременен от изкуственото присъствие на алигатора...

              просто такъв е живота => всичко изкуствено е обреченно на неуспех
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Ами забавлявам се с вас.
                Как точно? Като навикваш на битака ли?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Най- вероятно за това си тук всяка нощ, от не-интерес.
                  Ами забавлявам се с вас.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Навиква тоя който иска да купува от фейка бфб.Мен в момента въобще не ме интересува борсата.
                    Най- вероятно за това си тук всяка нощ, от не-интерес.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                      Нещо много сте светнати, още колко много ще пада и колко камиона жаби ще се сваряват.. Работата е ясна, никой нищо не знае, но навиквате като роми на битака за три стинки кяр надолу да купите.
                      Навиква тоя който иска да купува от фейка бфб.Мен в момента въобще не ме интересува борсата.

                      Коментар


                      • Нещо много сте светнати, още колко много ще пада и колко камиона жаби ще се сваряват.. Работата е ясна, никой нищо не знае, но навиквате като роми на битака за три стинки кяр надолу да купите.
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Не е заяждане.търпя загуби макар и символични.А и смятам август да осреднявам
                          Last edited by arneg; 12.05.2019, 15:09.

                          Коментар


                          • Полки дай си собственото мнение,ще се радвам да го чуя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение

                              Полки аз не се заяждам, наистина исках да разбера какво общо виждаш между митата и бизнеса на Химимпорт. Виждам, че имаш познания по темата Химимпорт и се надявах да дадеш ценна информация на събратята по съдба.

                              Поставям дисклеймър този път
                              Не се заяждам, любезно моля за реципрочно отношение,
                              Пиша много рядко във форума за БГ пазара т.к. търся единствено информация, а не мнения. ))))
                              Александър великият, аз не се заяждам, а изказвам собственото си мнение. Ако някой търси информация аз не мога да помогна защото аз не я създавам!!! По форумите обикновенно се изказват собствени мнения или се споделя собствен опит!!!

                              Александър великият, за връзката между митата на китайския внос в щатите и ХИМ няма да обяснявам защото ще ми отнеме доста време ........ просто ще те оставя сам да я откриеш през следващите 12 месеца. Желая ти успех...

                              --------

                              Аленсандър великият, това как да го разбирам:

                              Първоначално изпратено от Alexander The Great
                              Поставям дисклеймър този път
                              Уведомяваш ме, че този път няма да нося отговорност за това което съм написал, но следващият път ще ми потърсиш отговорност ли? Така ли да го разбирам?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                приеми, че т.4 няма нищо общо с ХИМ-а защото компанията е извънземна и нея не я лови земното притегляне

                                пиша нова т.4 специално за теб

                                т.4 - до края на май ще излезе обявление за ОСА с предложение за разпределя на печалбата и гласуване на дивидент .......... очаквам разочаровани акционери да не дочакат Годо*

                                * за тези които се питат какво е годо
                                Полки аз не се заяждам, наистина исках да разбера какво общо виждаш между митата и бизнеса на Химимпорт. Виждам, че имаш познания по темата Химимпорт и се надявах да дадеш ценна информация на събратята по съдба.

                                Поставям дисклеймър този път
                                Не се заяждам, любезно моля за реципрочно отношение,
                                Пиша много рядко във форума за БГ пазара т.к. търся единствено информация, а не мнения. ))))
                                Last edited by Alexander The Great; 12.05.2019, 11:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X