IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дано тая цигания спре по-скоро. За 2 стинки надолу опищя форума тотално.
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      успех ще имам само като влезна около дъното ........ изобщо не ме интересува кой ще ме съди и кой ще ме поздравява...
      Правилно! Тези неща ги написах, за де не си мислиш, че влагам ирония или подигравка.
      Last edited by 15%; 29.05.2019, 22:39.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        успех ще имам само като влезна около дъното ........ изобщо не ме интересува кой ще ме съди и кой ще ме поздравява...
        Сорри, ама няма да успееш да влезеш изобщо според мен.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Полки, никой не те съди! Съвсем нормално и правилно е плановете да се променят предвид ситуацията.
          Относно анкетата - да, помня и нея много добре. Аз лично гласувах, че дъното ще бъде до 380. Това при положение, че мислих реално как ще е към 390, ама си казах "айде да дам малко аванс". Поздравявам те, че даде толкова дългосрочна заявка и ако "избягаш" от нея само с няколко месеца би било огромен успех в моите очи.
          успех ще имам само като влезна около дъното ........ изобщо не ме интересува кой ще ме съди и кой ще ме поздравява...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            да, писал съм Q3 и вече няколко пъти писах септември'2019 което си точно в това тримесечие ....... аз не съм кон с капаци и като виждам, че облаците надвисват над БФБ и икономиката ни , няма да взема да ловя падащи не ножове, а сабии, нали? ........ реално след изборите онзи ден и след днешните новини от хърватска очаквам спад на индекса с нови 10-12% ......... мисля, че си спомняш анкетата от миналата есен когато писах по нова година софикс под 600 пункта и софка 515 през Q3 => няма как да не се помни това, нали?

            не веднъж писах през последната година, че техн.анализ ми посочваше дъно през Q4, но аз като оптимист винаги съм искал това да се случи по-рано и затова в анкети и в мои мнения винаги съм посочвал Q3
            Полки, никой не те съди! Съвсем нормално и правилно е плановете да се променят предвид ситуацията.
            Относно анкетата - да, помня и нея много добре. Аз лично гласувах, че дъното ще бъде до 380. Това при положение, че мислих реално как ще е към 390, ама си казах "айде да дам малко аванс". Поздравявам те, че даде толкова дългосрочна заявка и ако "избягаш" от нея само с няколко месеца би било огромен успех в моите очи.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              ..........a преди два дни каза, че ще купи някоя бройка заради жабчетата ама май не е купил.
              не съм казал кога ще купя ....... просто писах, че ще взема да купя някоя бройка за да затворя устите на няколкото жабчета тук

              нямам нито една акция на на ХИМ от поне 13 месеца
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                каза, че ще купуваш Q3. Днес прочетох /защото ценя мненията ти и ги следя/, че се отлага.
                да, писал съм Q3 и вече няколко пъти писах септември'2019 което си точно в това тримесечие ....... аз не съм кон с капаци и като виждам, че облаците надвисват над БФБ и икономиката ни , няма да взема да ловя падащи не ножове, а сабии, нали? ........ реално след изборите онзи ден и след днешните новини от хърватска очаквам спад на индекса с нови 10-12% ......... мисля, че си спомняш анкетата от миналата есен когато писах по нова година софикс под 600 пункта и софка 515 през Q3 => няма как да не се помни това, нали?

                не веднъж писах през последната година, че техн.анализ ми посочваше дъно през Q4, но аз като оптимист винаги съм искал това да се случи по-рано и затова в анкети и в мои мнения винаги съм посочвал Q3
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Е погледни и обратната страна на медала , който е купил на 63ст. и от години взима дивидент !
                  Като мен!
                  Last edited by X_Y; 30.05.2019, 08:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    каза, че ще купуваш Q3. Днес прочетох /защото ценя мненията ти и ги следя/, че се отлага.
                    ..........a преди два дни каза, че ще купи някоя бройка заради жабчетата ама май не е купил.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      какво съм променил?
                      каза, че ще купуваш Q3. Днес прочетох /защото ценя мненията ти и ги следя/, че се отлага.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Да, точно така беше, потвърждавам.
                        Днес леко промени заявките си за пазаруване, но все пак и ти си човек.
                        какво съм променил?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          по-важното е, че ти и още няколко подобни екземпляра усърдно работите за мен



                          нямам на представа за какви 2 стинки постоянно повтаряш, но

                          моето се случва бавно и методично, така както писах преди една година ........... от 2,30 ви бях писал, че цената ще пада по 6-7 ст. на месец и очаквах 2 лв. по Коледа => така и се случи

                          в началото на тази година писах, че спада ще продължи с 5 ст. на месец и това отново се случва ........ цената е точно там където очаквах и предсказах

                          вярвам, че спада ще продължи и през лятото докато се стигне до нивата които съм предсказал преди година ....... имаш ли нужда да ти напомням или главата още те слуша?

                          всичко се изпълнява по ноти => тези дни бяха чудесна възможност да се продаде на малко по-висока цена, че акцията пак си поема по пътя надолу ....... чак се плаша от себе си за пореден път

                          не е препоръка - нямам акции, но след време ще имам когато цената стигне нивата които съм обявил
                          Да, точно така беше, потвърждавам.
                          Днес леко промени заявките си за пазаруване, но все пак и ти си човек.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            Работиш против себе си.
                            по-важното е, че ти и още няколко подобни екземпляра усърдно работите за мен

                            Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            Дори и да имаше някой разколебан да сипва, се отказа заради безкрайните навиквания и цигании за две стинки надолу да сринеш.
                            Така и не се случи твоето.
                            нямам на представа за какви 2 стинки постоянно повтаряш, но

                            моето се случва бавно и методично, така както писах преди една година ........... от 2,30 ви бях писал, че цената ще пада по 6-7 ст. на месец и очаквах 2 лв. по Коледа => така и се случи

                            в началото на тази година писах, че спада ще продължи с 5 ст. на месец и това отново се случва ........ цената е точно там където очаквах и предсказах

                            вярвам, че спада ще продължи и през лятото докато се стигне до нивата които съм предсказал преди година ....... имаш ли нужда да ти напомням или главата още те слуша?

                            всичко се изпълнява по ноти => тези дни бяха чудесна възможност да се продаде на малко по-висока цена, че акцията пак си поема по пътя надолу ....... чак се плаша от себе си за пореден път

                            не е препоръка - нямам акции, но след време ще имам когато цената стигне нивата които съм обявил
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                              Работиш против себе си.
                              Дори и да имаше някой разколебан да сипва, се отказа заради безкрайните навиквания и цигании за две стинки надолу да сринеш.
                              Така и не се случи твоето.
                              Аз съм доволен, защото напълних здраво

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                нищо подобно ........... нито ме интересува на някой канчето, нито съм загрижен за на някой инвестициите...

                                нищо лошо не им желая на инвестиралите тук ....... напротив ...... ще се радвам да вземат дивидент защото изживяха големи мъки последните 15 месеца

                                за съжаление не очаквам дивидента да надвиши миналогодишния ....... но винаги съществува вероятност да е по-зле от миналото лято което ще е много лоша новина за компанията и за пазара като цяло...
                                Работиш против себе си.
                                Дори и да имаше някой разколебан да сипва, се отказа заради безкрайните навиквания и цигании за две стинки надолу да сринеш.
                                Така и не се случи твоето.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X