IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    Но каква е твоята файда, нали нямаш и няма и да имаш?
    Просто навиквате за стинки... Голяма цигания стана.
    Какви стинки бреУмрял е някой да Ви купува боклуците Хахахаха…...много сте заблудени,извадете главите от пясъка и прогледнете

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

      Пак ли обърка датите..
      Три дни подред ги бърка, най-вероятно е нарочно да дразни.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Но каква е твоята файда, нали нямаш и няма и да имаш?
        Просто навиквате за стинки... Голяма цигания стана.
        Вожда купи няколко апартамента от ЦКБ-то и му се иска да повтори далаверата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Ако падне под левчето загубата на държащите артии ще е много голяма.После ще им трябват години за да се възтановят.Като сметнеш времето каква ли ще е файдата от държането им.
          Но каква е твоята файда, нали нямаш и няма и да имаш?
          Просто навиквате за стинки... Голяма цигания стана.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Дъното е далече ,нека първо падне под левче и чак тогава ще мислим за дъноСпоред мен и тогава ще е прекалено рано Хахахаха….
            Ако падне под левчето загубата на държащите артии ще е много голяма.После ще им трябват години за да се възтановят.Като сметнеш времето каква ли ще е файдата от държането им.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki

              баш-а си ти ...... аз съм написал "около дъното"!!!
              Дъното е далече ,нека първо падне под левче и чак тогава ще мислим за дъноСпоред мен и тогава ще е прекалено рано Хахахаха….

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                ОК, ако не бъдат санкционирани за закъсняла информация, аз печеля . Срок - 1.1.2020 г.
                каквото решиш - това да е...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  ще оставя ти да решиш ...... каквото кажеш => това ще е...
                  ОК, ако не бъдат санкционирани за закъсняла информация, аз печеля . Срок - 1.1.2020 г.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    2. Как ще установим кой е прав? За мен доказателство би било дали ще бъдат санкционирани. ОК ли си с това или предложи по-добър вариант.
                    ще оставя ти да решиш ...... каквото кажеш => това ще е...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      1. мислех, че отдавна си се отърват от това дърво, но явно ти си стискал по целия път надолу ....... надцених те



                      2. от доста години не правя облози в този сайт защото никой не си изпълнява басовете, но сега ще направя едно изключение и ще приема баса ти
                      1. ОК, надценил си ме, за нищо не ставам.
                      2. Как ще установим кой е прав? За мен доказателство би било дали ще бъдат санкционирани. ОК ли си с това или предложи по-добър вариант.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Много добре знаеш, че забавянето не ни харесва на нас, настоящите акционери и допълнително ни дразниш.
                        мислех, че отдавна си се отърват от това дърво, но явно ти си стискал по целия път надолу ....... надцених те

                        Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Мога да се обзаложа на по бира, че Химимпорт са предали всички материали в срок на когото трябва, а това дали последния ги е публикувал е друг въпрос.
                        от доста години не правя облози в този сайт защото никой не си изпълнява басовете, но сега ще направя едно изключение и ще приема баса ти
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                          Да в ТР все още се "обработва", няма как да изпреварят с официалните документи. Все пак малко информация, ако бяха пуснали на лъсквата си страничка или 1 ред тук щеше да е добре, но нали ДВИ в истинският смисъл на думата нямат.
                          Преди време като се споменеше дивидент по тази позиция и изкачаха 100 човека, които се подиграваха, че това е невъзможно. Сега претенциите се засилват кога, къде и от кой да бъде оповестен той. Това е огромна крачка напред, поне според мен. Ако предпочитате, може да се върне положението отпреди години, да няма дивидент и това да се обявава на 1 Май примерно... Не трябва човек да бъде максималист, това имам предвид. Пътека се прави камък по камък, въпросът е да бъде в правилната посока
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Полки, стига си бутал масло в огъня бе човек , създаваш впечатлението, че имаш интерес. Много добре знаеш, че забавянето не е по техни причини, а по причина на институциите , свързани с оповестяването.
                            Да в ТР все още се "обработва", няма как да изпреварят с официалните документи. Все пак малко информация, ако бяха пуснали на лъсквата си страничка или 1 ред тук щеше да е добре, но нали ДВИ в истинският смисъл на думата нямат.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              какво масло, какъв огън, какво впечатление, какъв интерес ......... нищо не ти разбирам



                              това пък още по-малко го разбирам???

                              ако можеш обясни какви са тези причини и на коя институция се дължи проблема?

                              как всички компании успяха да оповестят ОСА, а само великият ХИМИМПОРТ го спират проблемите...

                              и мистър Керезов го няма този сезон да драсне два реда от позицията на високият пост който заема...

                              мъка
                              Много добре знаеш, че забавянето не ни харесва на нас, настоящите акционери и допълнително ни дразниш.

                              Мога да се обзаложа на по бира, че Химимпорт са предали всички материали в срок на когото трябва, а това дали последния ги е публикувал е друг въпрос.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Полки, стига си бутал масло в огъня бе човек , създаваш впечатлението, че имаш интерес.
                                какво масло, какъв огън, какво впечатление, какъв интерес ......... нищо не ти разбирам

                                Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Много добре знаеш, че забавянето не е по техни причини, а по причина на институциите , свързани с оповестяването.
                                това пък още по-малко го разбирам???

                                ако можеш обясни какви са тези причини и на коя институция се дължи проблема?

                                как всички компании успяха да оповестят ОСА, а само великият ХИМИМПОРТ го спират проблемите...

                                и мистър Керезов го няма този сезон да драсне два реда от позицията на високият пост който заема...

                                мъка
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X