IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

    Има 3 пропуска, и аз питах охраната на Батенберг 1, каза, че скоро ще има нова дата за ОС!
    Вие подигравате ли НИ се или се подигравате с Вас....
    А чистачката днес какво каза ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

      Астрален близнак-ходих в петък до клона на ЦКБ до централата на ХИМ и също питах охраната.Каза ми-незнам.
      Има 3 пропуска, и аз питах охраната на Батенберг 1, каза, че скоро ще има нова дата за ОС!

      Коментар


      • "Заявлвние Г" се обработва в ТР.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
          Отидох вчера до централата на хим за събранието и охраната ми каза че скоро ще има нова дата споко
          не дерзайте
          Астрален близнак-ходих в петък до клона на ЦКБ до централата на ХИМ и също питах охраната.Каза ми-незнам.

          Коментар


          • Днес на джулая и началото на 2H, ще "изгреят" ли новини от Варна?

            Last edited by tony1975; 01.07.2019, 06:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

              жената беше освободена от длъжността ДВИ преди 12 години и после обиколи няколко други дружества ...... от тогава (над 12 години) не знам ХИМ-а да е назначавал друг ДВИ ....... ако греша нека бъда поправен...

              дано мистър Керезов потвърди или да отрече написаното от мен!!!

              препоръка е
              За какво са им ДВИ-та като си имат охранители, които явно обясняват тези неща ?
              Ама то ние сме жалките - как не можем 100 години да се обединим, да направим нещо като клуб на миноритарите, да пишем жалби, да пускаме сигнали всеки ден ако трябва до всякакви институции и медии?! Всеки от нас гледа да изкара някоя стотинка и да бяга, а после на тях се чудим. Майната им и на дивидентите, и на цената на акцията, човек трябва да има и някакво достойнство! Да взимат всичко, да ни прецакат нас, държавата, пенсионерите и да се кефят колко са възвишени духовно, какви възпитатели /физически и психически/ и филантропи са. Баси безобразието, 100 човека ще им се молят да получат обратен мейл, което са длъжни да правят! Колега даже ходил на крака, за да му отговори охрана. Всичко ще разсипят според мен, въпрос на време е само с подобно поведение.

              Тюю, нервираха ме !

              П.П. Спечели баса и ако го искаш физически, пиши ми на лично и ще ти изпратя каквото искаш. Ако не, ще ми е интересно да се почерпим като идваш в София, за моя сметка, разбира се. Ще взема повечко от 6 ст. и няма да е боза .
              Last edited by 15%; 29.06.2019, 20:35.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                ДВИ-а да не е починал? ... дано да е само напуснал, човекът.
                жената беше освободена от длъжността ДВИ преди 12 години и после обиколи няколко други дружества ...... от тогава (над 12 години) не знам ХИМ-а да е назначавал друг ДВИ ....... ако греша нека бъда поправен...

                дано мистър Керезов потвърди или да отрече написаното от мен!!!

                препоръка е
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                  Охраната ли е ДВИ?
                  ДВИ-а да не е починал? ... дано да е само напуснал, човекът. Ама това е страхотна идея за съкращаване на щата - охраната да е и ДВИ, само трабва от време на време да пуска и някой имейл, но това не е голям проблем

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Отидох вчера до централата на хим за събранието и охраната ми каза че скоро ще има нова дата споко
                    не дерзайте
                    Охраната ли е ДВИ?
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Отидох вчера до централата на хим за събранието и охраната ми каза че скоро ще има нова дата споко
                      не дерзайте
                      ОКО ДА ВИДИ - РЪКА ДА ПИПНЕ

                      цял месец обяснявам, че ОСА на 28-и юни няма да има, но ти пак за всеки случай си отишъл да провериш...

                      не мога да разбера защо не четете законите и не мислите с главите си, а трамбовате за тоя дето духа

                      ПУБЛИКУВАНЕТО В ТЪРГОВСКИЯ РЕГИСТЪР Е НЕОБХОДИМО, НО НЕ И ДОСТАТЪЧНО УСЛОВИЕ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ОСА!!!

                      Един месец преди провеждането на Общо събрание на акционерите дружеството е задължено да публикува съобщение за свикването му. Съобщението трябва да съдържа подробна информация за мястото, датата и часа на провеждането, дневен ред и данни за това, къде могат да се намерят материали за събранието. Публичното дружество е длъжно да публикува поканата за общо събрание в Държавен вестник и един централен ежедневник, както и да уведоми за предстоящото общо събрание Комисията по финансов надзор, “Българска фондова борса-София” и Централен Депозитар!!!
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Отидох вчера до централата на хим за събранието и охраната ми каза че скоро ще има нова дата споко
                        не дерзайте

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Моя боб нищо не показва...
                          нямаш ли контакт? ........ те платформите за търговия може и да не работят коректно, но някой от залата където се провежда сега ОСА може да ти е драснал някое съобщение...
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                            те десктоп платформите на работят, а ти искаш през телефоните да търгуват ......... я, иди виж в тема за БФБ хората как пищят и се притесняват за здравето и парите си

                            но както и да е ..... това са минали неща вече ........ да се съсредоточим към провеждащото се ОСА ....... ти как мислиш => дали не са гласували вече едни 10 стинки дивидент...
                            Моя боб нищо не показва...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Че кво ги спира да търгуват през телефоните....
                              те десктоп платформите на работят, а ти искаш през телефоните да търгуват ......... я, иди виж в тема за БФБ хората как пищят и се притесняват за здравето и парите си

                              но както и да е ..... това са минали неща вече ........ да се съсредоточим към провеждащото се ОСА ....... ти как мислиш => дали не са гласували вече едни 10 стинки дивидент...
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                                един колега на лични ми писа, че днес нямало оборот по позицията защото всички са се отправили към "стефан караджа" 2
                                Че кво ги спира да търгуват през телефоните....

                                Коментар

                                Working...
                                X