IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мене, хима ще тръгне едва като си оправят най-голямата щета, наречена зърнени храни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      да, наистина ....... всеки път когато имам реплика към теб ми се налага да ти напомням, че трябва и да мислиш, а не само да пишеш ..... опитай поне веднъж => нищо лошо няма да ти се случи...



      благодаря
      И аз ти благодаря велики мислителю ! Благодаря ти и че, мислиш и се грижиш за всички нас тук във форума ! Мисълта за сварени жаби денонощно ме преследва ! Хвала на теб, номер едно си ! Аз пак да попитам, ти въобще търгуваш ли на борсата, че си толкова загрижен за нас ? И ако толкова я разбираш/ше/ играта би трябвало отдавна да си милионер и да не драскаш по форумите за жаби !

      Коментар


      • снощи протече много поучителен разговор с еди_мърфи, но за съжаление домакина на форума (модераторката анди) е изтрила

        нямаше заяждания, а имаше много смях благодарение на големия комик...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Това някаква заучена фраза и подпис ли е, че толкова често я пишеш ?
          да, наистина ....... всеки път когато имам реплика към теб ми се налага да ти напомням, че трябва и да мислиш, а не само да пишеш ..... опитай поне веднъж => нищо лошо няма да ти се случи...

          Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Похвално е, че ти все пак умееш да мислиш !
          благодаря
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            аз призовавам да се мисли /особенно в моменти като в настоящият/, а ти пишеш за гарантирани печалби...

            за пореден път не можеш да осмислиш нито какво казвам, нито какво се случва
            Това някаква заучена фраза и подпис ли е, че толкова често я пишеш ? Похвално е, че ти все пак умееш да мислиш !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              седиш на пост и чакаш да се включа за да напишеш това което си подготвил още онзи ден ли?
              Ми не пич дори мислех да не пиша подробности въпреки страхотно интересният разговор с Милен Марков преди започване на срещата(ако въобще знаеш кой е той)

              знаеш ли
              водещият най готин брокер в карол които не работи вече там веднъж ми каза “тъпо ми е че на борсата сме малко хора и за да спечелим аз и ти от другата страна някой трябва да загуби”
              пич на мен не ми е тъпо защото хора като теб и други подобни които срещам по събранията на които започнах да ходя последната една година е бога ми...няма такъв народ!

              Коментар


              • дано алигатора се върне в играта, че положението става по-тежко от миналата есен...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  аз призовавам да се мисли /особенно в моменти като в настоящият/, а ти пишеш за гарантирани печалби...

                  за пореден път не можеш да осмислиш нито какво казвам, нито какво се случва
                  Ти ги пишеш тези от година и половина. Да, може да познаеш, то вече си е време след баене толкова време. Не се хаби, който е решил е купил, твоя проблем какъв е...освен, че цената не ще да пада до твоята?
                  Досаден си със всекидневните словоблудства.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Забравил си приятел оплиташ се в негативи и злоба...казах ти търсят чужденци за четири от компаниите за Асенова крепост са намерили испанци но спирам до тук ...с теб не ми се нито споделя нито общува !
                    седиш на пост и чакаш да се включа за да напишеш това което си подготвил още онзи ден ли?
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      До колкото знам търговията на борсата не гарантира печалби ! От там нататък, жаби ли са, крокодили ли, всеки сам се определя или по скоро пазара ! Пък и, който е решил да търгува на борсата би трябвало да е наясно, че може и да се губи
                      аз призовавам да се мисли /особенно в моменти като в настоящият/, а ти пишеш за гарантирани печалби...

                      за пореден път не можеш да осмислиш нито какво казвам, нито какво се случва
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Щом полки е тук и "мисли" за всички, всичко е точно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          миналата година изпуснах интересните коментари за големия инвеститор който ще влизаше в ХИМ-а ....... тази година коя опашата лъжа изпуснах?
                          Забравил си приятел оплиташ се в негативи и злоба...казах ти търсят чужденци за четири от компаниите за Асенова крепост са намерили испанци но спирам до тук ...с теб не ми се нито споделя нито общува !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Ако аз ти бръкна в джоба и ти свия портмонето с парите ще нададеш вой до бога,крадец,убиец....ще ме съдиш до дупка.Но тука ни мъ ни дъ
                            парите ги няма чичо ги изхарчи ,ще го хванете за шлифера.
                            този номер го направиха много явно при дървените ....... тук го играят като кума лиса...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              изпусна интересни коментари за пазара
                              миналата година изпуснах интересните коментари за големия инвеститор който ще влизаше в ХИМ-а ....... тази година коя опашата лъжа изпуснах?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Имах желание да дойда, но на 23 започна семейната ни почивка извън страната... Дано са били откровени и са по вдигнали малко завесата...
                                Жалко можеше да се запознаем изпусна интересни коментари за пазара нищо на следващото събрание на софарма
                                приятна почивка

                                Коментар

                                Working...
                                X