IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MaseratiSUV Разгледай мнение
    Колеги,
    някой от присъствалите на ОСА, може ли да даде малко повече информация.
    Ще назначават ли ДВИ, който да си влезе във функции?
    Имат ли някаква идея да подредят бизнеса си?
    Някой от колегите спомена, че са казали, че търсят инвеститори за част от дружествата. Инвеститори за миноритарен или за мажоритарен дял визират?
    Благодаря,
    В тоя списък споменава ли се ЦКБ

    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Колеги,
      някой от присъствалите на ОСА, може ли да даде малко повече информация.
      Ще назначават ли ДВИ, който да си влезе във функции?
      Имат ли някаква идея да подредят бизнеса си?
      Някой от колегите спомена, че са казали, че търсят инвеститори за част от дружествата. Инвеститори за миноритарен или за мажоритарен дял визират?
      Благодаря,

      Коментар


      • Ех, Полки, отчет водя на съдружника си, пък теб нямам превеликата чест да те познавам. Някак носталгично (все пак има моменти от буйната писателска кариера със смислени мнения и без жабешко-кулинарни аналози) не съм те баннал. Но пък не те следя особено, та може да съм пропуснал момента, в който публично си заявил, че е време да се купува тук. Затова, ако си го написал, моля за извинение. Не че нещо, ама може да ти е харесало да влезеш в казана на земноводните. Все пак и мазохистите имат равни права.

        П.С. Пък не е необходимо да ми отговаряш, особено с въпрос.
        Last edited by Иво Орозов; 26.08.2019, 23:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Желаната цена ще е след месец ,два ако продължи международната политика и икономика да се движи в тази посока....но тогава няма да има пак купувачи..
          Цена под 1,50 е възможна на първо ниво ако стане Брекзит без сделка и Тръмп удари немските автомобили...за китайците са второ ниво към 1,30....
          приятно ме изненадваш ..... определено започваш да задобряваш...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bocman Разгледай мнение
            На проведено на 23.08.2019 г. ОСА на Химимпорт АД-София (6C4) е взето решение за разпределяне на дивидент за 2018 г., както следва:
            - Брутен дивидент на една акция: 0.063 лв.;
            Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ия ден след датата на ОСА, или към 06.09.2019 г.
            Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 03.09.2019 г.
            Супер, очаквам над 5 к вече официално гласувани. Не бах на ОС, защото нямам време за губене. Догодина се надявам на повече!
            Last edited by mapadona; 26.08.2019, 22:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              отчет ли ми водиш?
              Хе! Ти си най- загриженият за чуждите пари тук, а питаш за отчет... Дори на мен по-малко ми пука за моите пари, отколкото на теб, така излиза след две години #жабосваряване и какви ли още не понижаващи цената жалки "грижи".
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • На проведено на 23.08.2019 г. ОСА на Химимпорт АД-София (6C4) е взето решение за разпределяне на дивидент за 2018 г., както следва:
                - Брутен дивидент на една акция: 0.063 лв.;
                Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ия ден след датата на ОСА, или към 06.09.2019 г.
                Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 03.09.2019 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                  Омега Финанс / Репо сделка/ 2 500 000/ 1,155лв/ 21.08.2019г

                  http://www.x3news.com/
                  С тази дата имаме и отчетено намаление на ФФ с малко над 14 млн. акции. За мен това означава, че репото е с друг акционер, който е имал малко под 5%.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Желаната цена ще е след месец ,два ако продължи международната политика и икономика да се движи в тази посока....но тогава няма да има пак купувачи..
                    Цена под 1,50 е възможна на първо ниво ако стане Брекзит без сделка и Тръмп удари немските автомобили...за китайците са второ ниво към 1,30....
                    ​​​​​​В тази посока ще е...
                    За цените не съм сигурен, но всичко сме виждали така, че на нищо няма да се учудя.
                    Каквото стане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Не е, то затова е воя и мрънкането. Не може да докара желаната цена...
                      Желаната цена ще е след месец ,два ако продължи международната политика и икономика да се движи в тази посока....но тогава няма да има пак купувачи..
                      Цена под 1,50 е възможна на първо ниво ако стане Брекзит без сделка и Тръмп удари немските автомобили...за китайците са второ ниво към 1,30....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                        Този симпатяга " Полки " може да те закара единствено до Коньовица с таксито си
                        Коньовица е стар квартал от поне 100 години в София от македонски емигранти били се за Македония като провинция на България а не от разни селендури по Интелект напълнили софииските молове и Ларгото след като са си продали бащините земи и крави и сега се правят на Граждание .....

                        Коментар


                        • Този симпатяга " Полки " може да те закара единствено до Коньовица с таксито си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Не е, то затова е воя и мрънкането. Не може да докара желаната цена...
                            Умрял е някой да Ви купува боклуците

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Полки кога влезе в позицията?
                              Не е, то затова е воя и мрънкането. Не може да докара желаната цена...

                              Коментар


                              • Омега Финанс / Репо сделка/ 2 500 000/ 1,155лв/ 21.08.2019г

                                http://www.x3news.com/

                                Коментар

                                Working...
                                X