IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Бруталното рали тепърва предстои!
    Като начало ще е хубаво днес да рипне с 3-4 стот......

    Коментар


    • Бруталното рали тепърва предстои!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Мисля ,че това няма никакво отношение към цената щото мача е предварително решен и целта е да бъдем изклатени от големият играч.
        още преди година писах, че треперищите ръце на жабчетата ще хвърлят акцийките си на дъното ........ а следващият път пак ще купуват около върха ......... и накрая ще пишат, че всичко по борсите е измама

        това си е основен закон!!!
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          Истината е, че тези, на които им се продаваше на всяка цена се напродаваха и вече все по-малко хора ще се навиват да пускат на промоция. Трябва малко време купувачите да го разберат. А резултатите са си все по-хубави с всяко тримесечие. Дано се запази тенденцията.
          Истината е че мажо си гледа голямата игра а не тази с дребната цаца на бфб...
          другата истина е че на 1.70 едвам му събраха за две седмици тези 60 000бр никой не иска да продава на тази цена...до месец ще дойде дивидента и цената няма да е същата някои ще решат да купуват
          ноември влизаме в чакалнята и цената няма да е същата
          декември преоценяваме ПФ и цената няма да е същата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
            Истината е, че тези, на които им се продаваше на всяка цена се напродаваха и вече все по-малко хора ще се навиват да пускат на промоция. Трябва малко време купувачите да го разберат. А резултатите са си все по-хубави с всяко тримесечие. Дано се запази тенденцията.
            Мисля ,че това няма никакво отношение към цената щото мача е предварително решен и целта е да бъдем изклатени от големият играч.

            Коментар


            • Истината е, че тези, на които им се продаваше на всяка цена се напродаваха и вече все по-малко хора ще се навиват да пускат на промоция. Трябва малко време купувачите да го разберат. А резултатите са си все по-хубави с всяко тримесечие. Дано се запази тенденцията.
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Всеки момент ще мине твърдо нивото 1.7 вече почти няма продавачи на хоризонта. После ще мислим за нива започващи с 2....
                ами не е така ....... не разчиташ правилно ситуацията, вадиш си грешни заключения и накрая ще си силно разораван от акцията вместо от себе си

                -----------

                при 1,70 ХИМ има силна подкрепа и макар, че на няколко пъти беше пробивано това ниво този пробив не беше траен, въпреки, че имаше дори изваждане и на дивидента от цената ...... акцията всеки път се връща над подкрепата при 1,70!!!

                за да тръгне акцията силно нагоре ключово ниво тук е 1,81 (200-дневната плъзгаща и силна стара историческа съпротива) ...... само твърдото и трайно минаване на тази съпротива (181) ще отвори вратата за атакуване на следващите съпротиви към основната цел => 3,60

                такива ми ти работи
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Стига с това брожение Gross-e, да подкрепим Флагмана -
                  Давай Флагмане, космоса отпред е прав закривява около масивните гравитационни обекти, но те са в дълбокия космос..
                  Давай смело на първa на кoсмическа поне в орбита да застанем ) Коледа идва, а и дядо Коледа(y) по традиция носи подаръци! Е до димитровден оставя луканките да доизсъхнат ("за да са годни за консумация")
                  (bes preporyka)))
                  Всеки момент ще мине твърдо нивото 1.7 вече почти няма продавачи на хоризонта. После ще мислим за нива започващи с 2....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Стига с това брожение Gross-e, да подкрепим Флагмана -
                    Давай Флагмане, космоса отпред е прав закривява около масивните гравитационни обекти, но те са в дълбокия космос..
                    Давай смело на първa на кoсмическа поне в орбита да застанем ) Коледа идва, а и дядо Коледа(y) по традиция носи подаръци! Е до димитровден оставя луканките да доизсъхнат ("за да са годни за консумация")
                    (bes preporyka)))
                    Десет години ги проспаха,че сега ли дето се не знае кое накъде е?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      След като в момента нито пада ,нито става какъв е смисълът да си чешем езиците в безсмислени спорове?В момента
                      всички борси са притихнали и чакат да видят колко нови пари ще изсипят централните банки и дали кризата
                      ще удари или няма да удари до края на тая година.Нашите играчи също седят и се чешат по кратуните накъде
                      ще поеме играта на тука има,тука няма.
                      Стига с това брожение Gross-e, да подкрепим Флагмана -
                      Давай Флагмане, космоса отпред е прав закривява около масивните гравитационни обекти, но те са в дълбокия космос..
                      Давай смело на първa на кoсмическа поне в орбита да застанем ) Коледа идва, а и дядо Коледа(y) по традиция носи подаръци! Е до димитровден оставя луканките да доизсъхнат ("за да са годни за консумация")
                      (bes preporyka)))

                      Коментар


                      • След като в момента нито пада ,нито става какъв е смисълът да си чешем езиците в безсмислени спорове?В момента
                        всички борси са притихнали и чакат да видят колко нови пари ще изсипят централните банки и дали кризата
                        ще удари или няма да удари до края на тая година.Нашите играчи също седят и се чешат по кратуните накъде
                        ще поеме играта на тука има,тука няма.
                        Last edited by Grosss; 24.09.2019, 16:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Колкото повече хора на запад вярват че кризата ще отиде в бъдещето и Тръмп няма да пусне ,толкова по скоро ще настане.....и то по лоша от
                          2008 г....
                          Методите на Тръмп вече не действат с постоянни туити да определя насоката на ФР...както той я иска.
                          Аз съм пълен с акции ,включително с акции на немски банки , но не съм си загубил ума.
                          Така че цената на ССВ е по скоро леФче отколкото е 4 лева....
                          Минал съм периода на крепене на Мажо поне в 4 банки...и как свършва той....ВАСВ , Корп и ФИБ и ССВ при миналата криза и след това ....

                          Остави ги да си вярват в дядо Коледа Не разваляй приказката на децата . ЦКБ януари щяло 3.20 да бъде оле-мале.Това твърдение граничи с идиотизъм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Що, ке получиш уртикария ли...

                            Хич биля не е задължително да е Януари, ама вероятноста за нещо подобно не е особено по малка отколкото за твойто лефче кефче...
                            3.20 да стигне януари ЦКБ абсурд !!!!! Уж си старо куче на борсата пък такива безмислени неща говориш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Що, ке получиш уртикария ли...

                              Хич биля не е задължително да е Януари, ама вероятноста за нещо подобно не е особено по малка отколкото за твойто лефче кефче...
                              Колкото повече хора на запад вярват че кризата ще отиде в бъдещето и Тръмп няма да пусне ,толкова по скоро ще настане.....и то по лоша от
                              2008 г....
                              Методите на Тръмп вече не действат с постоянни туити да определя насоката на ФР...както той я иска.
                              Аз съм пълен с акции ,включително с акции на немски банки , но не съм си загубил ума.
                              Така че цената на ССВ е по скоро леФче отколкото е 4 лева....
                              Минал съм периода на крепене на Мажо поне в 4 банки...и как свършва той....ВАСВ , Корп и ФИБ и ССВ при миналата криза и след това ....


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Що, ке получиш уртикария ли...

                                Хич биля не е задължително да е Януари, ама вероятноста за нещо подобно не е особено по малка отколкото за твойто лефче кефче...
                                Според развитието последните няколко месеца е доста по-вероятна от левчето -кефче.

                                Коментар

                                Working...
                                X