IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Бе я да питам, според вас кога цената на артията ще стане осемдесе стинки...
    Утре сутринта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Другите тръгнаха да растат само тука ще пада,да не сте пили оцет?
      Важното е да можеш да мислиш, гросс
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Ти акъл не давай, Ами слушай какво ти говорят по-знаещите.

        Другите тръгнаха да растат само тука ще пада,да не сте пили оцет?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
          Ха, дано, а?!
          Ама комай надали.
          Ще се радвам, ако мога да заредя на кинта.
          Аре смени го тоя ник и недей петни излишно името на древния архитект!
          Не бих казал ,че кинта ще е добра цена за вход

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
            Ха, дано, а?!
            Ама комай надали.
            Ще се радвам, ако мога да заредя на кинта.
            Аре смени го тоя ник и недей петни излишно името на древния архитект!
            Ти акъл не давай, Ами слушай какво ти говорят по-знаещите.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Много по-вероятно е цената да се върне до шейсе стинки отколкото да дадат дивидент дори двайсе стинки...

              А и да припомня на по-новите какво се случи с дървените...
              Ха, дано, а?!
              Ама комай надали.
              Ще се радвам, ако мога да заредя на кинта.
              Аре смени го тоя ник и недей петни излишно името на древния архитект!
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                Говоря конкретно за тази акция. Виждам, че се позволява и е модерно в темата да се говорят напълно нелогични неща, които има малък шанс да се случат (напр акцията да падне на 60 ст.). Та реших и аз да пробвам.
                Много по-вероятно е цената да се върне до шейсе стинки отколкото да дадат дивидент дори двайсе стинки...

                А и да припомня на по-новите какво се случи с дървените...
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Тази акция наричана с гордост флагман сега прилича на шлеп или на влекач ...Но като гледам как е захлупил ЦКБ е по скоро първото - ако не е каката да го дърпа кой знае къде щеше да бъде
                  Обидно е някакси господа ...офицери и матросовци
                  чакай сега и господата и сержантите прехвърлят всякакви кухи пънове...явно целта е да напълнят БГТР 30 с поне 20 компании от групата. За другото друг път ще мислят!

                  Коментар


                  • Тази акция наричана с гордост флагман сега прилича на шлеп или на влекач ...Но като гледам как е захлупил ЦКБ е по скоро първото - ако не е каката да го дърпа кой знае къде щеше да бъде
                    Обидно е някакси господа ...офицери и матросовци
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Говорят и все такива които не пребивават в страната.Единият от Чикаго ,другият от Испания а третият някъде от САЩ .
                      Възможно е да се правят предположения по спомени, какво е било когато те са били в БГ. Сега реалностите са други, отчетите и перспективите също. Но това да се пишат по 100 еднакви мнения, в които се цитира някаква нереална цена, не е ли спекулация, в лошия смисъл на думата и няма ли някой модератор да се намеси? Аз мога да започна да твърдя други небивалици и тогава на какво ще заприлича темата? Да припомням ли смисъла на форума? Май май се губи малко по малко.
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                        Говоря конкретно за тази акция. Виждам, че се позволява и е модерно в темата да се говорят напълно нелогични неща, които има малък шанс да се случат (напр акцията да падне на 60 ст.). Та реших и аз да пробвам.
                        Говорят и все такива които не пребивават в страната.Единият от Чикаго ,другият от Испания а третият някъде от САЩ .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          За тия ли говориш или по принцип лаф да става?
                          Говоря конкретно за тази акция. Виждам, че се позволява и е модерно в темата да се говорят напълно нелогични неща, които има малък шанс да се случат (напр акцията да падне на 60 ст.). Та реших и аз да пробвам.
                          Last edited by TheSkorpion; 31.10.2019, 09:09.
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                            При 60 ст. дивидент каква ли ще е цената на акцията?
                            За тия ли говориш или по принцип лаф да става?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Какъв е смисълът за 3-4% дивидент ,който на всичкото отгоре изплащат с твоите пари да блокираш парите си?
                              При 60 ст. дивидент каква ли ще е цената на акцията?
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                                Зависи от гледната точка. Някои се молят за 60 ст. цена на акция, други за 60 ст. дивидент...
                                Какъв е смисълът за 3-4% дивидент ,който на всичкото отгоре изплащат с твоите пари да блокираш парите си?

                                Коментар

                                Working...
                                X