IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

    не им бери дерта на бъркшир. Като се счупи пазара, да не се окаже кинг кеш
    когато се счупи пазара е ясно, че отново кеша ще е кинг ........ ама, до тогава какво правим???

    пак ще пусна таблицата която пуснах преди 2 седмици

    Click image for larger version

Name:	на бъфет.jpg
Views:	2
Size:	18.1 КБ
ID:	3514189


    ивж, че дедо чака пазара да обърне от 4 години и стиска рекорден кеш, но пазара не се счупва ...... а инвестиралите при него се сърдят на ниската му доходност и го напускат
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Аз предлагам тия които смятат ,че ще пада да не си чешат езика във форума ами да продават къщата,жената,колата,децата и кучето и
      да залагат на късия фонд на Никиту след като нямат акции а не само толкоз ще стане бля,бля пляс.

      Коментар


      • не им бери дерта на бъркшир. Като се счупи пазара, да не се окаже кинг кеш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Много народ с кеш се събра да чакали в ниското,но както беше по принцип всички чакалят едно пък то напук става обратното.
          преди десетина дни писах, че доста инвеститори в бъркшър хатауей напускат кораба защото държането на кеш не носи доходност

          Акциите на Berkshire изостават от широкия пазар, отчасти поради невъзможността на Уорън Бъфет да инвестира големия обем кеш. Акциите клас А на конгломерата приключиха търговията вчера на ниво от 323,4 долара, което представлява ръст от 5,7% за 2019 г. За сравнение, ръстът на индекса Standard & Poor's 500 е малко над 22%.

          скоро и при нас ще е така...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

            Ще скочи, когато спреш с фанатизма. Имам.
            при него проблема е другаде ....... сега е купил и бърза цената да се качи с няколко стинки за да може да продаде

            нека си вика ...... на никой не пречи...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              Всеки момент ще отскочи и нямащите само ще гледат и ще ги е много яд.... като при Трейс
              Ще скочи, когато спреш с фанатизма. Имам.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Не му е все едно на главният дали ще продава на 80 ст,на 1.6 или на 3.6,други големи които да сипват в момента с чувалите няма...при тая ситуация
                какво да се коментира,всеки нещо иска само на мажо му стиска.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Всеки момент ще отскочи и нямащите само ще гледат и ще ги е много яд.... като при Трейс
                  Много народ с кеш се събра да чакали в ниското,но както беше по принцип всички чакалят едно пък то напук става обратното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Какво хоро води бе брат? Хахахаха... със среднодневен оборот колкото на обществена тоалетна в провинциален град и месечен ръст от 0,00% Направо къртят мрака на умрялата ни борсичкаКъм този момент да инвестираш на БФБ е все едно да пуснеш сто бона в градската канализацията и да чакаш търпеливо да ти се върнат с печалба Хахахаха...
                    Хихихихихихи

                    Коментар


                    • Всеки момент ще отскочи и нямащите само ще гледат и ще ги е много яд.... като при Трейс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Много по-вероятно е цената да се върне до шейсе стинки отколкото да дадат дивидент дори двайсе стинки...

                        цели 7 години получавах от ХИМ дивидент в размер на 20 ст. .......... а през това време в един моомент цената върна до 62ст. при обикновените акции и около 90 ст. при дивидентно-снасящите привилегировани

                        нямам нищо против да се върнат тези времена
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Какво хоро води бе брат? Хахахаха... със среднодневен оборот колкото на обществена тоалетна в провинциален град и месечен ръст от 0,00% Направо кърти мрака на умрялата ни борсичка
                          ето, че пак сме на едно мнение ..... при ХИМ няма оборот защото няма кой да продава на настоящите цени ....... а преди седмица ти писа, че чакаш 1,40 ........ то на 1,70 няма кой да пусне фъндък, а какво да говорим тогава за по-ниски цени?

                          Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Към този момент да инвестираш на БФБ е все едно да пуснеш сто бона в градската канализацията и да чакаш търпеливо да ти се върнат с печалба Хахахаха...
                          много добре си уцелил най-важната дума в инвестирането ......... търпение ...... според мен за да имаш успех не само на борсата, но и в живота това е търпението

                          ако при имотите има 3 важни неща за реализиране на един имот ...... това са:

                          1. локация
                          2. локация
                          3. локация

                          това правило за имотите бих перифразирал така за акциите ....... трите важни неща са:

                          1. търпение
                          2. търпение
                          ​​​​​​​3. търпение
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Бе знам аз коя е посоката aма няма да кажа...
                            посоката е ясна на всички и не е нужно да се казва ....... онзи ден на строл му пуснах графиката за да се убеди и той, че цената се движи в тесен рейндж между 1,80 и 1,70 ....... и това се случва повече от 7 месеца ...... мисля, че то този въпрос всички сме на едно мнение => акцията върви настрани

                            Click image for larger version

Name:	2019-10-26-CHIM.jpg
Views:	2
Size:	77.7 КБ
ID:	3514164
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              изобщо не е за притеснение ...... а направо си е за ядосване...

                              и аз съм ядосан, че не иска да пада ....... гледай и последната седмица-две ....... всичко пада и софка и тя пада, а флагмана води хорото ........ с малки стъпки води хорото, но пък за сметка на това го води в правилната посока
                              Какво хоро води бе брат? Хахахаха... със среднодневен оборот колкото на обществена тоалетна в провинциален град и месечен ръст от 0,00% Направо къртят мрака на умрялата ни борсичкаКъм този момент да инвестираш на БФБ е все едно да пуснеш сто бона в градската канализацията и да чакаш търпеливо да ти се върнат с печалба Хахахаха...
                              Last edited by strol; 02.11.2019, 17:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                изобщо не е за притеснение ...... а направо си е за ядосване...

                                и аз съм ядосан, че не иска да пада ....... гледай и последната седмица-две ....... всичко пада и софка и тя пада, а флагмана води хорото ........ с малки стъпки води хорото, но пък за сметка на това го води в правилната посока
                                Бе знам аз коя е посоката aма няма да кажа...
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X