IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Тя песимистичната много оптимистична бе брат
    знаеш, че винаги съм бил върл оптимист и затова влезнах тук още на 1,65 ..... добре, че имам кеш да осреднявам
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



      смеехте ми се преди година и половина когато ви пишех, че оптимистичната ми прогноза е 1,50-1,55 и песимистична 1,15
      Тя песимистичната много оптимистична бе брат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Вместо Коледно рали, коледна пързалка, тъжната картинка на БФБ, и после къде биле инвеститорите?!?
        на това му се казва коледен падарък

        който има кеш ще е доволен да купи на тези цени ......... който няма пари ще духа на ръчичките да не му е студено
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Ти си като пешеходец без собствен автомобил, който подскача около собственика на чисто нов Мерцедес и му обяснява, колко много се е прецакал.
          Добре е,че си умствено изостанал и не осъзнаваш колко малко струва това което притежаваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            1.5x ?!?!
            Тук до къде ще смъкват гащите?


            смеехте ми се преди година и половина когато ви пишех, че оптимистичната ми прогноза е 1,50-1,55 и песимистична 1,15
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              430 х. акции прехвърлиха ЕТФ-а
              не следя ЕТФ-а, но и моите сметки това показват

              430 хил х 1,62/3 = 700 хил.лв. от 6 млн.лв. ......... което е около 11,67% тежест на ХИМ в ЕТФ-а

              или както се казва:

              сметката е вярна ....... парите ги няма
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Ти тук ли се водиш?
                Аз не съм от най-големите играчи ,трудно ми е да се меря с теб Козлик и Мападона

                Коментар


                • каквото и да е но мисля че не е никак лошо да се разсъждава по този въпрос

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Инвеститорите избягаха на чуждите борси, тук останаха само най-големите играчи
                    +1

                    както винаги си прав
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      ето че ХИМ се изравни с ЦКБ ….. очаквам развитие по темата понеже тия дни ще трябва облигациите при банката да се обърнат в акции при цена решена в началото на 2019 г
                      цената на облигациите ли е била решена в началото на годината? Не вярвам цената на акциите да е била предрешена

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Купувай , купувай ,ако кеша не стига залагай и апартамента Хахахаха….
                        Ти си като пешеходец без собствен автомобил, който подскача около собственика на чисто нов Мерцедес и му обяснява, колко много се е прецакал.

                        Коментар


                        • ето че ХИМ се изравни с ЦКБ ….. очаквам развитие по темата понеже тия дни ще трябва облигациите при банката да се обърнат в акции при цена решена в началото на 2019 г

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                            Инвеститорите избягаха на чуждите борси, тук останаха само най-големите играчи
                            Ти тук ли се водиш?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Вместо Коледно рали, коледна пързалка, тъжната картинка на БФБ, и после къде биле инвеститорите?!?
                              Инвеститорите избягаха на чуждите борси, тук останаха само най-големите играчи

                              Коментар


                              • Г-н Керезов ако не се включи да вземе пакета на Доверие, няма да приключи добре годината със сигурност ))

                                Коментар

                                Working...
                                X