IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    ето че ХИМ се изравни с ЦКБ ….. очаквам развитие по темата понеже тия дни ще трябва облигациите при банката да се обърнат в акции при цена решена в началото на 2019 г
    Честно казано не разбирам за какво говориш ?

    Наистина напоследък не следя изкъсо позициите поради пълния ступор,в който е изпаднала борсата.
    .
    Част от облигациите ги конвертираха в началото на годината и увеличението на капитала при ЦКБ е вписано от почти 8 месеца.
    Цената на конвертиране наистина е 3,23 ,но това е проблем основно на пенсионните фондове на Съгласие.

    Относно останалите облигации - срока им изтича след няколко години .
    Относно цената - според мен цената на ЦКБ трябва да е значително по-висока от тази на ХИМ ,но това може да стане при едно от двете условия:

    1.Мажоритаря да поиска това.
    или
    2.Мажоритаря да реши да сподели част от печалбата под формата на дивидент.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      ето че ХИМ се изравни с ЦКБ ….. очаквам развитие по темата понеже тия дни ще трябва облигациите при банката да се обърнат в акции при цена решена в началото на 2019 г
      Може ли да има връзка натиска върху цената с момента на конвертирането ? Възможна ли е някаква счетоводна врътка ? Всъщност ако видя да прелитат големи пакети сам ще си отговоря...
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MaseratiSUV Разгледай мнение
        скоро, скоро ще започне ШИХАН-3 вълната, това ще е най-мощната възходяща вълна , затова не е обикновена вълна-3, а ШИХАН-вълна 3
        Скоро,моро ,театър ,вятър.

        Коментар


        • Здравейте на всички, понеже съм нов във форума, някой може ли да ми отговори, кой продава на тези нива?Следя позицията повече от 2 години и такива нива не съм виждал.
          Закъсали за пари или от страх да не загубят пари?
          Благодаря Ви предварително!

          Коментар


          • Май почнаха да раздават тантиеми в групата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Винаги заставам зад думите си и винаги признавам когато не съм бил прав.
              Ооо, бе, нашия!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Но колко пъти ще се извиняваш, че бая пъти строши клавиатурата да вещаеш 60 ст.?
                Някой му плаща да ни зомбира,артист от Болшой театър.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Винаги заставам зад думите си и винаги признавам когато не съм бил прав.
                  Но колко пъти ще се извиняваш, че бая пъти строши клавиатурата да вещаеш 60 ст.?
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    на това му се казва коледен падарък

                    който има кеш ще е доволен да купи на тези цени ......... който няма пари ще духа на ръчичките да не му е студено
                    Взех 21т на 1.565. Весела Коледа пожелавам на всички и най-вече на теб polki

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                      Колега, заставаш ли зад прогнозата си или си проветряваш зъбите само?
                      Винаги заставам зад думите си и винаги признавам когато не съм бил прав.

                      Коментар


                      • ха ха ха сетих се защо е с този ник …… просто ежедневно използва дъвки стирол

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Аз давам лично мнение - ПРЕПОРЪКИ ЗА ТЪРГОВИЯ С АКЦИИ НЕ ПРАВЯ !
                          Колега, заставаш ли зад прогнозата си или си проветряваш зъбите само?
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Прогнозираш събитие в бъдещето, като цената на 6C4 ще 60 ст. тогава? Да ли? Препоръка ли е за търговия в момента?
                            Аз давам лично мнение - ПРЕПОРЪКИ ЗА ТЪРГОВИЯ С АКЦИИ НЕ ПРАВЯ !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Е ти до 60ст. все ли мислиш да осредняваш?Поне изчакай под левче да падне
                              Прогнозираш събитие в бъдещето, като цената на 6C4 ще 60 ст. тогава? Да ли? Препоръка ли е за търговия в момента?
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                                Е ти до 60ст. все ли мислиш да осредняваш?Поне изчакай под левче да падне
                                не мисля, че този път ще падне до 60ст.
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X