IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Къв рейнж бре . акцията е в мечи тренд посока само на доле от две години .
    Аз я търгувам (след няколко год.пауза) от 9 месеца и се движи в рейндж 1.55-1.80

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      В някои моменти повече, в някои по-малко, като падне 10-15 ст купувам, а като се вдигне с толкова продавам и после пак си ги купувам обратно..... понякога и пакети по 30-40-50т изпадат по пътя нагоре или надолу.... като се движи в рейндж това е единствения начин да се изкарат пари
      Къв рейнж бре . акцията е в мечи тренд посока само на доле от две години .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        кой посредник натиска цената?
        Пфбк

        Коментар


        • кой посредник натиска цената?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            Хихихи , ти от кои си - от щастливците или от нещастниците !?

            Ти как мислиш? Определено не съм от малоумниците дето трупат капиталови загуби с години и се успокояват с някакъв мизерен дивидент дето е три пъти по-нисък от реалната инфлация в страната.Много скоро ще гръмне и бомбата с манипулираните данни подавани към Евростат.Колко трябва да е глупав човек,че да чака някакво дъно и след това евентуално цената пак да се върне на очакваните от него ниваНе сте ли се замисляли,че цената може да падне и под 60ст.и да си остане там за период от 10 години, а може и за вечни времена???Извадете си главите от задниците и погледнете повечето компании от DAX на какви цени се търгуват За 4-5 години са се сринали с повече от 50%, а двете най-големи банки в Германия са се сринали с по-над 80% и продължават да копаят дъното.Вярвате ли,че ако нещата тръгнат към подобрение, някой чужд инвеститор ще дойде да купува някакви БГ- избушеняци а няма да купува акции на силно подценени европейски компании с пазарна капитализация над 100 млрд. евро???
            Last edited by strol; 10.02.2020, 13:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Хахахахаха….Хората казват,че глупаците са най-щастливи
              Хихихи , ти от кои си - от щастливците или от нещастниците !?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                Демек 100к бройки си стискал ли )
                В някои моменти повече, в някои по-малко, като падне 10-15 ст купувам, а като се вдигне с толкова продавам и после пак си ги купувам обратно..... понякога и пакети по 30-40-50т изпадат по пътя нагоре или надолу.... като се движи в рейндж това е единствения начин да се изкарат пари

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Няма смисъл да завиждаш, просто се учи от добрите и успелите. Миналата година само от ХИМ реализираната печалба ми е 12000 лв. и отделно съм получил над 6000 лв. дивидент.... и то при падаща цена.... а средната в момента на притежаваните акции е 1.613
                  Демек 100к бройки си стискал ли )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Хахахахаха….Хората казват,че глупаците са най-щастливи
                    Няма смисъл да завиждаш, просто се учи от добрите и успелите. Миналата година само от ХИМ реализираната печалба ми е 12000 лв. и отделно съм получил над 6000 лв. дивидент.... и то при падаща цена.... а средната в момента на притежаваните акции е 1.613

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Ми то при тоя пазар кво друго да правя. Имам и акции и кеш и накъдето и да отиде все ми е добре....
                      Хахахахаха….Хората казват,че глупаците са най-щастливи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                        Аха, ще избухне навътре. Нарича се имплодинг.
                        Не мога да не аплодирам.
                        ...Или имплодирам?...

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                          Тук и при ЦКБ всеки момент ще избухне....
                          Аха, ще избухне ама навътре. Нарича се имплодинг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Ми то при тоя пазар кво друго да правя. Имам и акции и кеш и накъдето и да отиде все ми е добре....
                            Какви бях днес тези разпродажби? Едната в16:28:55, и веднага след това в 16:30:40. Дали е умишлено, кой го прави това и защо? Веднъж стана дума тук за коректонстта на мажоритарите. Как постъпват некоректните мажоритари? Не казвам, че случая е такъв.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              твоето избухване е ясно ....... стигне ли 1,70 започваш да продаваш ...... върне ли на 1,65 започваш да купуваш ........ падне ли на 1,60 започваш да осредняваш...
                              Ми то при тоя пазар кво друго да правя. Имам и акции и кеш и накъдето и да отиде все ми е добре....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                твоето избухване е ясно ....... стигне ли 1,70 започваш да продаваш ...... върне ли на 1,65 започваш да купуваш ........ падне ли на 1,60 започваш да осредняваш...
                                Ми то при тоя пазар кво друго да правя. Имам и акции и кеш и накъдето и да отиде все ми е добре....

                                Коментар

                                Working...
                                X