IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Нещо като свободно падане се заформя.
    Доста народ е чакал евентуалното влизане в чакалнята и след вчерашната ръчна разкешва. Да видим до къде ще повлече.
    Какво мисли и прави народа е без значение, особено на БФБ, където не говорим нито за хиляди, нито стотици хиляди нали?
    Единствено важно е какво правят големите. Пенсионните защо продават и ще продължават ли? Това е важното

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

      Да останат децата гладни накрая!
      не се притеснявай, никога не слагам пари, които са ми жизненонеобходими
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Алигаторът сигурно досега е събирал с идеята един ден да продаде на ЕЦБ и сега овеси нос

        Коментар


        • Нещо като свободно падане се заформя.
          Доста народ е чакал евентуалното влизане в чакалнята и след вчерашната ръчна разкешва. Да видим до къде ще повлече.

          Коментар


          • Какво става тук "къде е батко"?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Аз пък купих малко днес - да има за децата. Да видим какво има да става
              Да останат децата гладни накрая!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Аз пък купих малко днес - да има за децата. Да видим какво има да става
                Предполагам си продал ЧЕЗ-ки за да купиш тук ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Най малкото поне капе дивидент. За придобилите на ниска цена си заслужава. Аз моите ги държа още от когато бяха привилегировани.
                  Аз имам познат (даже двама), който си купи първите акции на 16+ лева, после усреднява, после писа привилигировани и т.н. Сега са му със средна 3+ лева, ще го питам другия път на колко са Най-важното е да не слагаш пари, които са ти жизнено необходими или да залагаш активи, без които не можеш - така се живее по-спокойно, но пък сухо дупе не хваща риба - въпрос на личен избор
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Аз пък купих малко днес - да има за децата. Да видим какво има да става
                    Най малкото поне капе дивидент. За придобилите на ниска цена си заслужава. Аз моите ги държа още от когато бяха привилегировани.

                    Коментар


                    • Аз пък купих малко днес - да има за децата. Да видим какво има да става
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                        Може би е мъртвото течение на Шихан вълната. Но нещата не са на добре тук , но след време ще станат апетитни за покупки, но на други цени.
                        Тук дъно май няма ,само подвижни пясъци готови всеки да засмучат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                          Някой е плеснал 100 хил. броя на продава. При ЦКБ са също бая бройки. Някой има ли идея Доверие ли са или друг?
                          Може би е мъртвото течение на Шихан вълната. Но нещата не са на добре тук , но след време ще станат апетитни за покупки, но на други цени.
                          Last edited by realista; 18.02.2020, 12:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Има ли значение кой е продавача,като продаде пакета друг идва.Важното в случая е че фондовете полека-полека продават,а те няма да свършат скоро бройките......не е добре работата
                            А някой казват, че нямало мечки. Тея с пакетита на аска какви са? Знам, само че не са индивидуални (очевидно).
                            Това наистина е много лошо. Едни след други се изнизват големите, а нови не идват. Индивидиалните не могат да поемат тази лавина.
                            На тяхно място на НОИ бих им давал акции, не пари, да ги правят каквото си искат, след като правилата са се променили по време на играта.
                            Примерно като прехврълят на някой партида от 5,000 лв - 3,225 броя акции Хим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                              Някой е плеснал 100 хил. броя на продава. При ЦКБ са също бая бройки. Някой има ли идея Доверие ли са или друг?
                              Има ли значение кой е продавача,като продаде пакета друг идва.Важното в случая е че фондовете полека-полека продават,а те няма да свършат скоро бройките......не е добре работата

                              Коментар


                              • Някой е плеснал 100 хил. броя на продава. При ЦКБ са също бая бройки. Някой има ли идея Доверие ли са или друг?

                                Коментар

                                Working...
                                X