IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
    и да купуваме софарма трейдинг и спиди, така ли?
    Не знам.Нямам акции на тези дружества и не смятам да купувам.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      Преди около 20 дни отворих тема за рискови дружества на БФБ , толкова рискови , че думите - пълен ШИТ да звучат меко казано "изхвърлих парите си през прозореца".
      Прегледах какви ли не буклуци и установих че ако инвестираш в над 90% от компаниите които са листнати на борсата вероятността да изкараш нещо е 0%(даже не бих се учудил да измислят и законче в което да те накарат и да плащаш накрая ).
      За мен лично (имам акции и не е препоръка) с всеки изминал ден Хим-а напредва в класацията за абсолютен ШИТ и единственият начин за печалба е да прецакам някой по-нов и слабичък спекулант за да се отърва.
      Не случайно фондовете вече избягаха.
      Изразявам лично мнение и не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
      И като е пълен шит ти защо държиш акции ? И след като са избягали фондовете кой държи милионите акции ? Такива като тебе ли ? Съмнявам се .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Преди около 20 дни отворих тема за рискови дружества на БФБ , толкова рискови , че думите - пълен ШИТ да звучат меко казано "изхвърлих парите си през прозореца".
        Прегледах какви ли не буклуци и установих че ако инвестираш в над 90% от компаниите които са листнати на борсата вероятността да изкараш нещо е 0%(даже не бих се учудил да измислят и законче в което да те накарат и да плащаш накрая ).
        За мен лично (имам акции и не е препоръка) с всеки изминал ден Хим-а напредва в класацията за абсолютен ШИТ и единственият начин за печалба е да прецакам някой по-нов и слабичък спекулант за да се отърва.
        Не случайно фондовете вече избягаха.
        Изразявам лично мнение и не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
        и да купуваме софарма трейдинг и спиди, така ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          През 2008 ма година г-н Керезов декларира, че те не се интересуват от цената на акцията.
          Преди около 20 дни отворих тема за рискови дружества на БФБ , толкова рискови , че думите - пълен ШИТ да звучат меко казано "изхвърлих парите си през прозореца".
          Прегледах какви ли не буклуци и установих че ако инвестираш в над 90% от компаниите които са листнати на борсата вероятността да изкараш нещо е 0%(даже не бих се учудил да измислят и законче в което да те накарат и да плащаш накрая ).
          За мен лично (имам акции и не е препоръка) с всеки изминал ден Хим-а напредва в класацията за абсолютен ШИТ и единственият начин за печалба е да прецакам някой по-нов и слабичък спекулант за да се отърва.
          Не случайно фондовете вече избягаха.
          Изразявам лично мнение и не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Има ли някакво значение за теб ? Първоначално и аз това се запитах, но след това размислих и въобще не ме интересува. Набабанили сме се малко, взели сме си поуките. Ако случайно направят нещо положително - ще им се извиним, ако продължават така - ще пием студена вода и това е. Навсякъде се сблъсквам с чок-гъзари, които само гледат кой да прекарат
            На фармаджиите са им влезли бръмбари в главите,но при Тимаджииските трудно
            би се получило щото цените са твърде долу и я няма нагласата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
              Какво е казал Керезов ?
              Има ли някакво значение за теб ? Първоначално и аз това се запитах, но след това размислих и въобще не ме интересува. Набабанили сме се малко, взели сме си поуките. Ако случайно направят нещо положително - ще им се извиним, ако продължават така - ще пием студена вода и това е. Навсякъде се сблъсквам с чок-гъзари, които само гледат кой да прекарат
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Керезов преди да говори глупости е хубаво малко да се ограмоти.. Сигурно найдобре за него е акциите му от 17 лева да паднат на 1.40
                Какво е казал Керезов ?

                Коментар


                • Напълно съм съгласен с тебе..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Керезов преди да говори глупости е хубаво малко да се ограмоти.. Сигурно найдобре за него е акциите му от 17 лева да паднат на 1.40
                    През 2008 ма година г-н Керезов декларира, че те не се интересуват от цената на акцията. Инвестират и така повишават стойността на компанията. С годините се натрупаха доста въпроси. След като на тях не им пука за цената на акцията, то защо трябва на миноритарите да им пука. Вторият въпрос е след като са създали толкова стойност за акционерите, то защо те не са способни да ги убедят в това. Явно ръководството на Химимпорт е или машина за унищожаване на стойност за акционерите или е тотално неспособно да води комуникация с тях, като не може да ги убеди в собствените си резултати. Преди време си правих едно файлче с увеличенията на капиталите за отделни компании. Излезе, че Химимпорт е привлякъл повече пари от колкото е капитализацията му днес.
                    Тъй като всеки всеки вижда това, което иска да види едни ще решат, че това е белег за огромна подцененост на компанията а други, че ръководството е изключително некадърно и не е способно да защити интереса на акционерите.

                    Коментар


                    • Керезов преди да говори глупости е хубаво малко да се ограмоти.. Сигурно найдобре за него е акциите му от 17 лева да паднат на 1.40

                      Коментар


                      • Хахаха тук май пак е имало есенно-зимно почистване на темата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Не виждам какво толкова се е случило освен че няколко глупака побързаха да не изтърват влака на 1.40 и купиха с 5 ст по скъпо.На 1.35 можеше спокойно да си чакат.
                          A ти откъде знаеш, че не е с 50?
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Ух, на батко сладураната! Батко много си я обичка!
                            Не виждам какво толкова се е случило освен че някои хора побързаха да не изтърват влака на 1.40 и купиха с 5 ст по скъпо.На 1.35 можеше спокойно да си чакат.
                            Last edited by mibova; 24.11.2015, 10:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                              Еее поне съм спокоен за бъдещето с такъв работодател като теб .
                              Спи спокойно че поне при мен ще изкараш лев щото от бфб няма да стане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Последно:
                                -след като не очакваш ръст, защо си тук, защо губиш време, защо купуваш тук и при ЦКБ?
                                Не разбирам.......
                                Очаквам разбира се някога да има ръст.Писах преди време че очаквам ръст след нова година но междувременно в Европа влезе джихадистка армия под формата на бежанци и скоро нещата може да станат сериозни.Почнаха от Франция,заплахи за бомби по самолетите навсякъде по Европа.Очаквам по Коледа и Нова година да направят нови атентати и след всичко това вероятно надеждата ми за ръст на Бфб няма да се сбъдне.Та затова не бързам с нищо.Иначе да имам доста ЦКБ които за сега държат 1лв и не са ме набутали със загуба.

                                Коментар

                                Working...
                                X